Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Lip 2018 17:00 
Awatar użytkownika

niebieski
tasma napisał(a):
Status Sapphire OW daje darmowy bagaż na lotach krajowych LAN. Ale to jedyny benefit. Terminal krajowy SCL nie ma salonika, a ilość miejsca na nogi na krajówkach LAN jest chyba mniejsza niż w Ryanair. Więc jeśli macie taniej u konkurencji to kupujcie bez zastanowienia.

Nie do końca, możesz za darmo wybrać miejsce w rzędzie z wyjściem awaryjnym albo w pierwszym (czasami też 4 jest w porządku, jeżeli są brane Airbusy, które mają uchwyt na zasłonkę między 3, a 4 rzędem).

Salonik też na krajówkach w SCL jest (nawet dwa), ale faktem jest, że OW Sapphire nie daje wejścia do niego. Trzeba mieć odpowiednią kartę kredytową.
 Relacje PM off
billabong lubi ten post.

#22 PostWysłany: 21 Wrz 2019 19:17 

Loty: 79
Kilometry: 114 133
złoty
Przerabiał ktoś skasowany lot w Sky Airline?
W innej sprawie pisałam do nich na FB i zero odpowiedzi. Na maila odpowiedzieli po tygodniu.

#23 PostWysłany: 21 Wrz 2019 20:06 

złoty
co prawda nie w sky ale w jetsmart miałem bilety kupione przez norweskie ota, chciałem przesunąć lot o jeden dzień, w ota nic nie załatwiłem, po prośbie przez fb, b. szybka odpowiedź, zmiana terminu bez problemu i bez opłat
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 21 Wrz 2019 21:50 
Awatar użytkownika

niebieski
jekyll napisał(a):
Przerabiał ktoś skasowany lot w Sky Airline?
W innej sprawie pisałam do nich na FB i zero odpowiedzi. Na maila odpowiedzieli po tygodniu.

Też mi się nie zdarzyło - jest formularz do tego: https://www.skyairline.com/chile/formul ... rogramados być może traktują to poważniej. Pamiętaj jednak, że obecnie jest ultradługi weekend i każdy porządny Chilijczyk ma ok. 3 promili :)
 Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 22 Wrz 2019 17:56 

złoty
Pisałam do nich przez ten formularz. Nie, nie traktują ;)

#26 PostWysłany: 06 Paź 2019 20:31 

złoty
6-9.10 cybersky, obniżka cen biletów.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

#27 PostWysłany: 06 Paź 2019 23:19 

Loty: 20
Kilometry: 67 605
Przestrzegam przed tymi liniami, lot kupiłam ok 3 mies przed planowana data lotu. obydwa loty zmienione. Lot tam o 2 godz, nie raczyli nawet poinformować natomiast lot z powrotem przesunęli o 12h do tylu, lądowanie o 1rano w miejscu docelowym. Bardzo powolny kontakt w końcu udało się zmienić na jakiś sensowny czas. Ogólnie nie polecam a lot się jeszcze nawet nie odbył.
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 10 Paź 2019 21:05 

złoty
Tez mam "przeprawę" z tą linią. Sprzedali mi lot, który następnie skasowali. Ciekawostką było, że lot nadal można było kupić. Jak kupowałam były dwa loty w ciągu dnia. Teraz widzę pięć.
Czytałam wątek LATAM i tam też nie jest kolorowo. W promocji bilet był połowę tańszy.
Jeszcze napiszę, że lot potrzebuję na kocówkę marca. Po długiej obserwacji kupiłam na początku września a promo wpadło teraz :(

[ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość