Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: aplikacje typu Uber
#1 PostWysłany: 02 Lip 2022 11:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Jakie polecacie aplikacje do podróżowania po miastach i miasteczkach w Kolumbii?
Chodzi zarówno o główne miasta typu Medellin ale i mniejsze jak Kartagena, Santa Marta czy Pereira i okolice Solento.
Czy Uber działa czy może są lepsze (czyli tańsze aplikacje)? Duża jest różnica w cenie między tymi aplikacjami a Uberem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 03 Lip 2022 01:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Uber w Medellin, Bogocie i Kartagenie wychodził +/- 2zl/km. W Santa Marta nie działał. Z innych apek nie korzystałem, choć miałem ściągnięte ze 4, nie pamiętam już jakie ale znalezienie ich na forum zajęło mi 15 minut max
Góra
 Profil Relacje PM off
poszwin lubi ten post.
poszwin uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 03 Lip 2022 01:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1608
platynowy
Dla mnie Cabify. Często gdzieś w sieci można wynaleźć kody promocyjne i to nie tylko na pierwszy przejazd.
Góra
 Profil Relacje PM off
poszwin lubi ten post.
poszwin uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 03 Lip 2022 21:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
@billabong
A kojarzysz jak cenowo wychodziło to Cabify (taniej niż Uber czy podobnie) oraz jak z zasięgiem (w sensie czy dostępny w większej ilości miasteczek niż Uber)?

Natomiast z tego co wyczytałem tutaj na forum (aczkolwiek są posty sprzed 2-4 lat) to z Uberem niby były problemy w Kolumbii i różne przeboje (np. Policja potrafiła się doczepiać), ponieważ był traktowany jako nielegalny. A jak to wygląda obecnie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Lip 2022 23:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Ja wróciłem 2 tygodnie temu i jest pół-legalny (nie wiem co to znaczy, tak powiedział jeden z kierowców, może miał na myśli, że nie do końca legalny). Siadasz z przodu i wyglądacie jak ziomki a nie kierowca-klient. Jeździłem uberem kilka razy dziennie i nigdy nie było problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off
poszwin uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 04 Lip 2022 00:22 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3241
srebrny
W grudniu kierowcę Ubera z którym jechał mój brat złapała policja - zatrzymywali samochody pod hotelem. Dla klientów nie było żadnych konsekwencji, ale dla kierowców podobno kary są dość dotkliwe - ZTCP mówił że oprócz kary pieniężnej zawieszenie prawa jazdy i zatrzymanie samochodu na parkingu policyjnym, nie pamiętam czy na 3 miesiące czy na miesiąc.
Ale nie wiem skąd wiedzieli że to UBER bo pasażerami nikt nie rozmawiał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
poszwin uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group