Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 26 Cze 2019 09:30 

Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Kiedyś były inne taryfy i było wyraźnie napisane, że są tylko dla rezydentów. Teraz nic takiego nie ma, nie siejcie paniki.

#62 PostWysłany: 26 Cze 2019 12:09 
Awatar użytkownika

Odprawiałam się on line, ale bagaż oddawaliśmy przy stanowisku. Zero pytań czy problemów przy obydwu lotach.

#63 PostWysłany: 26 Cze 2019 14:58 
Awatar użytkownika

platynowy
Kilka postów wyżej jest odnośnik do strony Latam i oficjalnej informacji o zniesieniu taryf, które obowiązywały tylko dla rezydentów od końca grudnia 2017 i dostępności wszystkiego dla wszystkich. Wystarczy choć trochę poczytać temat...
 Relacje PM off
ruda_laur lubi ten post.

#64 PostWysłany: 03 Kwi 2022 19:55 

niebieski
Komuś przeszła płatność kartą debetową na stronie LATAM przy wybranym kraju Peru? Mnie ciągle wyskakuje błąd, niezależnie czy VISA czy Mastercard
 Relacje PM off  

#65 PostWysłany: 03 Kwi 2022 20:02 
Awatar użytkownika

Loty: 479
Kilometry: 615 649
niebieski
@dajkamienia
Na stronie LATAM próbowałem bez powodzenia. Udało się dopiero przez pośrednika https://www.atrapalo.pe - ceny podobne.
dajkamienia lubi ten post.
dajkamienia uważa post za pomocny.

#66 PostWysłany: 03 Kwi 2022 20:34 
Site Admin
Awatar użytkownika

Mi nie przeszło 6 kolejnych różnych kart od 3 wystawców. Zdecydowałem się więc na zakup na OTA które mają podobne ceny. Atrapalo jednak ma tak nędzne recenzje że zdecydowałem się na znane słabe ota - polski Budgetair
dajkamienia lubi ten post.
dajkamienia uważa post za pomocny.

#67 PostWysłany: 03 Kwi 2022 22:53 

Loty: 311
Kilometry: 548 913
niebieski
Ja kupowałem bilety na Latam na ich stronie w lutym 2020 i przeszła płatność debetówką citi handlowy.

Cenę biletu mam w USD ale na bilecie miejsce wystawienie WEB PE, PERU
Płaciłem kolo 20usd za lot Iquitos - Lima
Koniec końców nie skorzystałem i dostałem pełny zwrot poprzez voucher, który zamieniłem na zwrot kasy na kartę.
 Relacje PM off  

#68 PostWysłany: 04 Kwi 2022 12:09 

Loty: 124
Kilometry: 308 780
srebrny
Kupowałem 2tyg temu na peruwiańskiej wersji LATAM. Kilka razy nie chciała przechodzić wirtualna karta revo, ostatecznie przeszła świeża karta fizyczna też od revo.

#69 PostWysłany: 08 Kwi 2022 21:47 

Jestem tu 1wszy dzień, pomocy nie mogę przeprocesować zakupow biletów lotniczych na Peru latam , wybierając płatność dla eu bank procesuje? Jak kupić bilety? Pomocy
 Relacje PM off  

#70 PostWysłany: 08 Kwi 2022 22:30 
Awatar użytkownika

złoty
Na początek przeczytaj temat, jeżeli nie znajdziesz w nim odpowiedzi- daj znać. Polecam przeczytać parę postów nad Twoim ;) i taka rada- rozumiem, że chcesz zapłacić przelewem; bilety lepiej kupować kartą w razie problemów łatwiej odzyskać kasę.

#71 PostWysłany: 08 Kwi 2022 22:43 

Przeczytałem, poprostu jeśli klikam na oficjalnej stronie " kup w Polsce" bank mnie procesuje , jednak gdy che kupić w Peru ten sam bilet w tańszej cenie, strona linii lotniczych nie chce przejść do płatności, próbuje płacić kartą kredytową mc
 Relacje PM off  

#72 PostWysłany: 19 Kwi 2022 17:22 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Chilijski lowcostowy Jetsmart wchodzi także na rynek Peruwiański

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#73 PostWysłany: 21 Kwi 2022 11:18 

Szymon Jaworski napisał(a):
Przeczytałem, poprostu jeśli klikam na oficjalnej stronie " kup w Polsce" bank mnie procesuje , jednak gdy che kupić w Peru ten sam bilet w tańszej cenie, strona linii lotniczych nie chce przejść do płatności, próbuje płacić kartą kredytową mc

Po niedawnej aktualizacji strona peruwiańska Latam przestała akceptować moje polskie karty kredytowe. Jest jednak rozwiązanie: z jakiegoś powodu ceny lotów krajowych są takie same na nowozelandzkiej stronie Latam: www.latamairlines.com/nz/en . Płatność jest w dolarach, u mnie przeszła bez problemu gdy korzystałem z przeglądarki chrome w trybie incognito - w normalnym trybie nie przeszło, może z tego powodu, że byłem zalogowany na konto w Latam Peru i zmiana kraju nie wystarczyła.

Bilety w cenach zbliżonych peruwiańskich sprzedaje też vayama.ie (płatność w euro) oraz budgetair.com/pl_pl, która podaje ceny w złotówkach, ale nie jestem pewien, czy karta też jest obciążana w złotówkach. Korzystałem z vayama.ie, najpierw przychodzi potwierdzenie rezerwacji, ale bilet jest wystawiany po kilku godzinach. Nie jestem przekonany, że Vayama to wiarygodny dostawca (mają różne opinie), ale pobiera spore opłaty dodatkowe za zmiany czy anulację biletu nawet gdy Latam pozwala na bezpłatne zmiany/anulację. Co ciekawe, vayama/budgetair sprzedaje taniej bilety w premium economy (wliczone 3 sztuki bagażu, możliwość anulacji i zmian) niż w klasie ekonomicznej z bagażem. Najlepiej kupować bilet na nowozelandzkiej stronie Latam, a w razie potrzeby kontaktu z linią można dzwonić na bezpłatny numer linii Latam w USA używając Skype'a (tam się nas zapytają skąd dzwonimy, można powiedzieć, że z Peru).
 Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.

#74 PostWysłany: 21 Kwi 2022 11:24 
Awatar użytkownika

Loty: 311
Kilometry: 595 187
złoty
krzysztof_Peru napisał(a):
[q
Bilety w cenach zbliżonych peruwiańskich sprzedaje też (...) budgetair.com/pl_pl, która podaje ceny w złotówkach, ale nie jestem pewien, czy karta też jest obciążana w złotówkach. .

Wszystkie loty wewnętrzne w Peru kupowałam przez Budgetair. Karta obciążana w złotówkach.

#75 PostWysłany: 10 Wrz 2022 00:31 

Loty: 345
Kilometry: 785 822
Kupilem dzisiaj loty wewnetrzne w Peru , jeden w Latam , przez ich nowozelandzka strone , drugi w SKY na ich peruwianskiej stronie .Platnosc holenderska karta kredytowa bez zadnych problemow. Potwierdzenia przyszly na maila, loty w listopadzie.

#76 PostWysłany: 14 Paź 2022 19:36 

złoty
Załącznik:
IMG_20221014_193331_copy_270x516.jpg

Jakby ktoś się wybierał do Peru to taka promocja wpadła mi na maila

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

[ 76 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości