Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 21 Lut 2016 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 346
Loty: 156
Kilometry: 300 988
niebieski
Ja mogę w 100% procentach polecić Copacabane a dokładnie Leme, jest to na samym końcu w drugiej lini hoteli. Bezpiecznie i tak jak poprzednik pisał żadnych incydentów nie było. Nawet na przeciwko hotelu mieliśmy 2 ala "polskie żulernie" gdzie kupowałem piweczko, żadnych problemów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
maczup lubi ten post.
maczup uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#42 PostWysłany: 21 Lut 2016 23:34 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 2334
Loty: 129
Kilometry: 292 570
niebieski
Polecam Lagoa. Okolica spokojna, sporo sklepow, dobry dojazd do metra specjalnym autobusem. Jesli potrzebujesz mieszkania( bardzo dobre) daj znac.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
nick lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 30 Cze 2018 20:20 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 314
niebieski
Co myślicie o okolicach stacji metra Siqueira Campos ? na Copie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 30 Cze 2018 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
polecam, 3 dni mieszkałem niedaleko tej stacji, choć trochę bliżej plaży, wszędzie blisko, i do centrum, i na głowę cukru czy busem pod Chrystusa, ogólnie czułem się bezpiecznie i w metrze i na ulicach, też po zmroku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 30 Cze 2018 22:24 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Ja w Rio mieszkałem w centrum - w okolicach Arcos da Lapa (najbliższa stacja metra to Cinelândia). Było naprawdę w porządku i wszędzie blisko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 29 Gru 2019 15:55 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 211
Ja zdecydowałem się na nocleg w Fluminense Hotel, który jest w podobnej dzielnicy, jak ten z postu kolegi wyżej.
Liczę, że będzie bezpiecznie, sama komunikacja wydaje się bardzo dobra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 12 Sty 2022 22:50 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
A ja polecam Rocinha czyli największą favelę w Brazylii, bezpieczna z mega klimatem(przynajmniej ta czesc) Dziwnie się czułem wychodząc z pokoju jak zatrzymywały się busy z przewodnikami na zdjęcia pod oknami I pomyśleć,ze przygotowując plan wyjazdu sam chciałem ją zwiedzić z przewodnikiem

Gospodarz mówi po angielsku, spoko gość. Ogarnął mi kartę SIM po przyjeździe, warto go wspierać bo widać że się stara, przez covida był długo zamknięty. Byliśmy pierwszymi gościami po remoncie.

Ma dwa pokoje, my byliśmy w 4os, ma też dwójkę z balkonem. Z obu GENIALNY widok na Rocinhę. W części wspólnej kuchnia, ale bez gazu. Na śniadanie ok, ale kolacja na mieście. Jest mikrofala i duża lodówka. Transport bezproblemowy, za 4BRL jeżdżą co chwilę busy którymi można dojechać wszędzie na metro ale też bezpośrednio na Copę i Ipanemę w 20min. Nie było nawet problemu z powrotem z Sywlestra. Balety były u nas do 2.01

W okolicy pełno małych marketów i lokalnych fast foodów.

Bardzo polecam. Za 5 nocy zapłaciliśmy 750zl za 4os. Na ten okres (27.12-1.01) jakakolwiek nora na bookingu za 2k...

https://abnb.me/DrVhuL0zLmb

Image
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#48 PostWysłany: 13 Sty 2022 16:17 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
@OSK Kiedy tam byłeś?
Pokoje są z łazienkami prywatnymi?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 13 Sty 2022 16:20 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Sylwester 5dni. W 4os pokoju łazienka jest na zewnątrz (osobno WC i prysznic) ale jest prywatna, bo dwójka piętro wyżej ma swoją łazienkę. Gospodarz mieszka gdzie indziej.

Jedyna niedogosność jaką zauwazyłem to to,że Uber czy busy nie dojeżdżają pod sam hostel po ulica jest dosłownie pionowa. Jeden próbował z nami i w połowie odpuścił bo się slizgał. Pozostaje spacer, typu cross fit albo moto taxi. Ale po drodze, która trwa 5min jest fajny pkt widokowy, miejscowi częstują trawką :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Sudoku uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 13 Sty 2022 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2014
Posty: 171
Loty: 814
Kilometry: 2 753 202
Mogę polecić Hotel Itajubá obok stacji Cinelandia. Okolica bezpieczna, blisko metro, autobusy, na lotnisko krajowe 20 minut spacerkiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 23 Kwi 2022 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Wybraliśmy nocleg w Mirador Rio Copacabana.
https://www.booking.com/hotel/br/mirador-rio.pl.html

Jedyny minus, że niektóre pokoje mają drzwi między pokojami i trochę słychać. Na plus pokoje nawet spore, dość blisko plaża, McDonald's, market. Chodziliśmy codziennie do późnej nocy i ani razu nic nam się nie przytrafiło. Chodziliśmy w kilku grupach (byliśmy w 32 osoby) i nikt nie miał żadnej sytuacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 51 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group