Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Santa Marta noclegi
#1 PostWysłany: 15 Lip 2015 16:22 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
Witam.Byl ktos z was w Santa Marta i moglby polecic jakis tani dobry nocleg??
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 15 Lip 2015 16:26 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
Ja rezerwowałem tu: Hotel Miramar

Tanio, blisko centrum, opinie dobre. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
lukste9 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Lip 2015 16:34 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
Dzieki Zeus.Przetestuje go we Wrzesniu.pozdro
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Lip 2018 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 496
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Spalismy w dwóch miejscach: Hotel San Miguel Imperial (b. podstawowy pokój, miły personel, bez problemu można zostawić bagaże na kilka dni, stosunek jakości do ceny przyzwoity) i Casa del Escritor-fajnie urządzone, mili właściciele, ale kiepskie śniadanie i cennik na stole z opisem dopłat za dodatkowy kawałek masła, czy chleba;). Generalnie to polecam oba, co kto woli, aczkolwiek wybór w Santa Marcie jest spory i na pewno można trafić lepiej.
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Sie 2018 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 483
Loty: 204
Kilometry: 325 480
niebieski
W Santa Marta spaliśmy w dwóch miejscach:
1) Hotel Bahia Blanca - prawie w centrum, przyzwoite warunki, dobre śniadanie, jednak w nocy było dość głośno - radzę nie brać pokoju z oknami na głównej ulicy ;-)
2) Hotel y Cabañas Brisas del Caribe - przy lotnisku, to bardziej domki letniskowe niż hotel. Warunki OK na jedną noc, jeśli ktoś chce się wyspać przed porannym lotem. W cenie noclegu transport na lotnisko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 21 Sie 2018 16:51 

Rejestracja: 29 Lis 2016
Posty: 128
Loty: 77
Kilometry: 197 012
Ha, tylko po co nocować w Santa Marta :) Najsłabsze z miejsc odwiedzonych w Kolumbii.
Poświęciłem 1 dzień na zwiedzanie i było to chyba o 1 dzień za dużo.
Jeśli plażing to spadałbym stamtąd do Tagangi lub od razu na camping do Parku Tyrona. Jeśli zwiedzanie to do cartagena de Indias.

Mój wyjazd: https://www.fly4free.pl/forum/kolumbia-ndash-zlota-kawa-bez-hiszpanskiego,212,107553
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kspr lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 21 Sie 2018 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
A ja nocowałem kilka km od Santa Marta, tutaj:
http://www.playadelritmo.com/
https://www.tripadvisor.com/Hotel_Revie ... tment.html

Świetne, wyluzowane miejsce, w pokoju głównie łóżko i wielkie okno z widokiem na ocean. Pyszne soki owocowe w knajpie. Łatwy dojazd do centrum Santa Marta łapanym przy głównej drodze autobusem.
Główny mankament: oficjalny zakaz wnoszenia swojego alkoholu na teren hostelu. A niby co miałbym z nim zrobić? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group