Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [GIG] Rio - przesiadki
#1 PostWysłany: 29 Sie 2021 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
cześć

pytanie o przesiadkę w Rio / GIG:
1. czy 2.35 starczą? przylot z AMS bądź Paris CDG, wylot GOLem do Fortalezy . Raczej nie zadawałbym pytania 1 (2.35 to kupa czasu), gdyby nie pytanie 2:
2. czy muszę ponownie nadać bagaż? pamiętam, jak leciałem kiedyś BCN->CDG->Brasilia->FOR (jeden bilet), pracownik obsługi w BCN zapewniał mnie, że bagaż będę mógł odebrać w FOR, a tymczasem na przesiadce, przy wychodzeniu na landside lotniska BRS zobaczyłem, że moja torba rejestrowana jeździ sobie po karuzeli.
Lot będzie na jednym bilecie, ale ten segment Rio -> FOR będzie GOLem
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 30 Sie 2021 11:14, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 30 Sie 2021 06:55 

Rejestracja: 04 Gru 2017
Posty: 437
Loty: 188
Kilometry: 657 425
niebieski
Moje informacje i doświadczenie są z wiosny 2019, gdy leciałem AirFrance z CDG i w Rio (GIG) miałem przesiadkę na GOLa, też na jednym bilecie
Trzeba było, po kontroli paszportowej, odebrać bagaż bo to wynikało z przepisów celnych i przejść przez strefę kontroli celnej. O ile pamiętam, to z bagażem przechodziło się kawałek przez terminal a potem zostawiało go w wyznaczonym miejscu opisanym mniej więcej w stylu "baggage deposit transfer" (lub inaczej ale jednoznacznie wiadomo było, że to tutaj) i logo linii GOL i wtedy szło się do "gate" na dalszy lot. Miałem chyba 2 godz. i po punktualnym przylocie i braku kolejki do kontroli paszportowej jeszcze z pół godz. czekałem na rozpoczęcie wchodzenia na pokład kolejnego lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 31 Sie 2021 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
@Przemm znalazłem bardzo fajnie opisane przesiadki na GIG na forum TripAdvisor, pokrywa się z tym co mówisz
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group