Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Transfer w Caracas
#1 PostWysłany: 07 Lis 2012 09:20 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
Witam sluchajcie czy ktos niedawno byl w caracas na lotnisku?wlasnie teraz czekamy 17godzin na transfer do madrytu conviansa,czy jest jakas oplata wylotowa?nie przekroczylismy granicy czekamy wlasnie w strefie transferowej.czy obowiazuje nas oplata wylotowa ok.50dolarow?teraz jest srodek nocy lot dopiero o 1730 nie chcialbym siedziec caly dzien na lotnisku jesli sie okaze ze musze zaplacic tyle samo jesli chcialbym je opuscic.no i gdzie ewentualnie sie udac jesli nie do caracas?podobno jest jakas plaza niedaleko.dzieki michcioj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2 PostWysłany: 07 Lis 2012 09:56 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 155
Nie byłem, ale plażę patrząc na google maps to masz 1 km w na północ. Do Caracas bym sie nie pchał. A tak wogóle jak tam jest? Da sie spać na lotnisku? Jak bezpieczeństwo? gwardia narodowa? Będę w lutym i trochę się boje tego Caracas:) A opłata wylotowa to róznie czytałem, że jest i że nie ma. Teoretycznie nie powinno jej być. Również jej wysokość jest rożna na różnych stronach-forach: od 40 do 80 USD, nie wiem czy również płatne w Boliwarach bo to by Ci się lepiej opłaciło jakbyś kupił po dobrym kursie u cinkciarza. Tylko uważaj na oszustów. Za wiele nie pomogłem. Pozdro i daj znać!
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 07 Lis 2012 10:19 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
spoko, na lotnisku w strefie tranzytowej jest bezpiecznie. rano jak wstane bede walczyl z obsluga i pytal o ten tax czy tez obowiazuje w przypadku
tranzytu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Lis 2012 17:50 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
ok, zdecydowalem, ze jednak nie wychodze z lotniska, mimo ze podobno tax jest wliczony w cenie biletu, reszta wycieczki nie chce nigdzie isc, samemu podobno bardzo niebezpiecznie i za duzo zachodu.
pozatym bardzo bardzo drogo, kanapka niedobra kosztuje 10 dolcow, nie ma tutaj cinkciarzy :)
innym razem wenezuela haha.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Lis 2012 12:44 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Dojazd do centrum to min 1h, ale może trwać znacznie dłużej. Zależnie od korków. Można taxi, ale sa tez publiczne autobusy. Nie jest wcale tak niebezpiecznie. W samym Caracas rzeczywiście za bardzo nie ma co oglądać. Plaże rzeczywiście sa blisko lotniska, też na nich nie byłem, ale znajomi tam nocowali przed lotem i im sie podobało. Ja tym tyle godzin na lotnisku nie siedział, wydacie więcej na pierdoły niż na wycieczke po okolicy.
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Lis 2012 20:06 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
no niestety wszyscy oprocz mnie nie chcieli sie ruszyc, stwierdzilem, ze samemu to jednak moglobybyc niebezpiecznie..
szkoda, innym razem :)
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Transfer w Caracas
#7 PostWysłany: 02 Lut 2015 16:07 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 35
Loty: 85
Kilometry: 216 783
W Caracas musi być trochę niebezpiecznie bo taksówkarze z lotniska odmawiali nam zrobienia parogodzinnej przejażdżki lub oferowali na zamówienie pancerny samochód. Z drugiej strony parę osób, które spotkałem, twierdziło, że przy zachowaniu podstaw bezpieczeństwa i zdjęciu biżuterii, elektroniki można spokojnie chodzić. Podobno widok z góry po wjechaniu kolejką jest cudowny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Transfer w Caracas
#8 PostWysłany: 29 Maj 2020 08:25 

Rejestracja: 25 Lut 2011
Posty: 339
niebieski
Mam możliwy postój postój w Caracas, i pytanie czy przy tylko transferze obowiązuje ta opłata 50USD?

Na miasto w obecnej sytuacji się nie wybiorę, ale jest możliwość fajnej kreski i może jakis rum na lotnisku na pamiątkę

A i pieczątka w paszporcie bezcenna
_________________
Image

https://www.instagram.com/without_a_guide/
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group