Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 286 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 26 Mar 2018 12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2013
Posty: 43
Loty: 27
Kilometry: 62 305
Zostając w temacie - jeśli zdecydujesz się na loty wewnątrz Peru, weź pod uwagę, że opóźnienia to powszechny problem. I pod żadnym pozorem nie rezerwuj nic na Viva Air Peru! :) Jak masz jakieś konkretne pytania na temat Cusco/MP/Vinicunca, to chętnie odpowiem i postaram się pomóc :)
_________________
Spłukani w podróży: https://www.brokeontheroad.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#282 PostWysłany: 17 Sie 2018 14:48 

Rejestracja: 19 Lis 2015
Posty: 10
wycieczka się super Udała, ale oczywiście nie obyło się bez przygód, mój mąz zachorował na chorobe wysokościową i musiliśmy wzywac peruwiańskiego lekarza w Puno, ale wszystko sie skończyło okej " no worries my friend, you have a little liquid in your lungs" :D but here everybody has the same problem :D Jedna z bardzej intensywnych wycieczek w moim życiu ale zaplanowana dość dobrze ale juz nawet ja powiedziałam, że to było przegięcie, zobaczyliśmy mega dużo rzeczy od niziny, ocean, po Wulkany, andy i na końcu amazońską dżunglę. Przyjechaliśmy bardziej zmęczenie fizycznie niż wyjechaliśmy na urlop hahha.
Przygoda życia, tym bardziej, że przywieźliśmy sobie pamiątkę w postaci małego peruwiańskiego ludzika, który teraz dojrzewa we mnie :D a ja tu już mu planuje kolejne wyprawy:D Pozdrawiam wszystkich freeków podróżniczych!

Co do Peru służę pomocą!
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#283 PostWysłany: 27 Lis 2018 10:45 

Rejestracja: 03 Paź 2018
Posty: 84
Loty: 110
Kilometry: 234 400
cześć, szukałam na forum, ale albo jestem sierotą :D i nie mogę znaleźć informacji albo tego nie ma..
czy ktoś z Was był w parku narodowym Manu? Warto czy lepiej np. wybrać sie do Iquitos? Możecie doradzić co wybrać? :)
_________________
Instagram: laur_ruda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#284 PostWysłany: 27 Lis 2018 13:46 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
Iquitos ? szczerze nie wiem co tam jest ciekawego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 27 Lis 2018 14:01 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Iquitos faktycznie urodziwe nie jest. Z ciekawostek: w mieście znajduje się tzw. Casa de Fierro – budynek projektu Gustawa Eiffela.
Z miasta Iquitos łatwo jest wybrać się na kilka dni do dżungli. Naganiaczy na takie wycieczki jest w Iquitos pełno - niektórzy nawet posługują się ulotkami ze zdjęciem Cejrowskiego:-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 27 Lis 2018 14:56 

Rejestracja: 03 Paź 2018
Posty: 84
Loty: 110
Kilometry: 234 400
Sorry, źle sformułowałam pytanie ;) bardziej chodziło mi o 3-4 dniowe wycieczki z Iquitos po amazonii. Samo miasto mnie nie interesuje :). Także lepiej okolice Iquitos czy Manu? :)
_________________
Instagram: laur_ruda
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 286 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group