Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Lut 2016 19:25 
Awatar użytkownika

Loty: 305
Kilometry: 773 515
srebrny
Hey jak w temacie czy zna ktoś godną polecenia agencję organizującą wycieczki z El Calafate w szczególności na Perito Moreno ale także np. El Chalten. Oczywiście w necie można tego znaleźć sporo chodzi mi o jakąś sprawdzoną i godną polecenia nie koniecznie najtańszą. Wszelkie wskazówki co jeszcze warto zobaczyć w okolicy bardzo mile widziane. Z góry dzięki za podpowiedzi.
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 16 Lut 2016 19:42 
Awatar użytkownika

Loty: 150
Kilometry: 348 655
niebieski
Mogę Ci polecić firmę Comapa http://www.comapa.com/inicio, tylko ,że oni chyba organizują głównie z Punta Arenas i Puerto Natales. Firma sprawdzona przeze mnie i wielu forumowiczów ;)

Image
 Relacje PM off
chester0 uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 16 Lut 2016 20:03 
Moderator forum

Bezkonkurencyjna agencja w El Calafate to "Hielo y aventura". Korzystaliśmy, śmiało możemy polecić. Organizują wszystko, co jest wartego zobaczenia w okolicy. Dodatkowym plusem jest możliwość płatności Mastercard'em, z czym w El Calafate jest generalnie problem.
chester0 uważa post za pomocny.

#4 PostWysłany: 02 Sty 2020 11:27 
Awatar użytkownika

Loty: 144
Kilometry: 354 166
niebieski
Czy Hielo&Aventura to jedyna firma organizująca trekking po lodowcu Perito Moreno? Tak wyczytałem na pewnym blogu, czy może jednak w El Calafate są jakieś inne firmy z taką usługą? Tańsze? :)

#5 PostWysłany: 05 Sty 2020 17:56 

Loty: 197
Kilometry: 263 108
niebieski
Jak przejdziesz się główną ulica w El Calafate, to agencji sprzedających wycieczki jest bardzo dużo, w zasadzie na każdym kroku. Ciężko mi powiedzieć, czy wszystkie sprzedają tylko jednego organizatora, czy jest ich więcej. Natomiast moim zdaniem nie warto rezerwować wcześniej, płacisz więcej (na miejscu z reguły jest taniej albo dostaniesz 10-15% rabatu płacąc gotowka), nie wiesz jakie warunki pogodowe będą. Raczej lepiej zorientować się na miejscu i wtedy wybrać i zarezerwować.
 Relacje PM off
naimad lubi ten post.
naimad uważa post za pomocny.

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości