Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 20 Maj 2019 11:59 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1760
srebrny
@tropikey - możesz się wcinać tym bardziej, że link który podałeś odpowiada na kilka moich innych pytań, których jeszcze nie zadałem. Nie wiem jak mogłem go nie zauważyć-chyba pomroczność jasna :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
#22 PostWysłany: 20 Maj 2019 12:00 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 951
niebieski
@tropikey
Zgodnie z zachętą wrzuciłem. Oczywiście nie uważam, że winnice koło Santiago są lepsze czy piękniejsze niż w okolicy Mendozy. Po prostu myślę, że fajniej jest spędzić więcej czasu w Buenos Aires, a skoro kolega musi/chce wracać z Santiago, to zamiast tracić czas na Valpo pojeździłbym po winnicach. Natomiast w okolicach Mendozy wolałbym zobaczyć Andy. Oczywiście to moja bardzo subiektywna opinia, kwestia wyboru. Skoro dokopałem się do zdjęć, widok ze wspomnianej góry Cristo Redentor na drogę do Chile
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
greg2014 uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 12 Sie 2019 17:58 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Dobre info dla osób podróżujących w najbliższym czasie do pięknej Argentyny. Po wczorajszych wyborach spadła wartość peso/usd aż o...25% :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group