Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Krajówki w Etiopii
#1 PostWysłany: 13 Lip 2019 13:24 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Niby mając bilet na odcinek międzynarodowy ET krajówki są dużo tańsze. Sama sprawdzając interesujące mnie odcinki (3 loty krajowe Mekele, Lalibela i Bahir Dar) różnica wynosi ponad 1000zł.
Z drugiej strony w necie ludzie piszą, że nie warto kupowac online, tylko na miejscu. Ma ktoś doświadczenie/info jak to jest z biletami na miejscu? Da się kupić te tańsze nie mając międzynarodowego biletu ET?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 28 Wrz 2019 19:57 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
coś słaby odzew ;)
może jednak ktoś latał po Etiopii? bilety są sprzedawane w stawce Flex (w promocji, gdy ma się odcinek ET). Zastanawiam się, czy nie będzie na lotnisku problemów ze zmianą na wcześniejszy lub późniejszy lot? czy te loty są mocno obłożone?
Chodzi z jednej strony o sytuację, gdzie ląduję o 6:30 i chętnie polecę dalej lotem o 8, ale obawiam się, że wiza i całą procedura może potrwać, a kolejny lot jest ok 11. Czy jak uda się szybko ogarnać z wizą to wpuszczą na lot o 8?
Druga sytuacja to: wczesniejszy lot jest tańszy o ok 100zł - kupiłabym lot o 17, ale chcę lecieć o 20. Czy jak wpadnę spóźniona na lotnisko, to nie będzie problemów z lotem (pod warunkiem że będa miejsca?)

Załączniki:
flex.jpg
flex.jpg [ 38.78 KiB | Obejrzany 1107 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Wrz 2019 21:12 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Niestety nie latałem po Etiopii (jeszcze), ale moje doświadczenie z przekraczania granicy jest takie, że mając półtorej godziny od lądowania są małe szanse zdążyć na kolejny lot krajowy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Wrz 2019 21:23 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
moje też tak wskazuje ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Lis 2019 08:45 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Miałam międzynarodowy odcinek ET ale na krajowych nie sprawdzał nikt biletu. Może mieli w systemie. Póki co bez problemu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Lis 2019 13:48 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1316
srebrny
maxima napisał(a):
Niby mając bilet na odcinek międzynarodowy ET krajówki są dużo tańsze. (...) Ma ktoś doświadczenie/info jak to jest z biletami na miejscu? Da się kupić te tańsze nie mając międzynarodowego biletu ET?


Ładnych pare lat temu się nie dało, przy próbie zakupu tańszego krajowego biletu na miejscu w ichnim systemie komputerowym wyskakiwał brak lotu międzynarodowego i transakcja nie dochodziła do skutku. Jeżeli już wtedy Ethiopian miał scentralizowany system to stawiam na to, że teraz jest podobnie.
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group