Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Paź 2018 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Dziś przyjaciel który nabija się ze mnie że jestem jego biurem podróży rzucił pół żartem pół serio a może na Madagaskar, a mnie dwa razy nie powtarzać :).
Szybki rekonesans p cenach na wakacje 2019 i loty z EU głównie CDG i AMS w cenach około 3-4 tysie złotówek
Zakładam ze można wyrwać w lepszej cenie, stad moje pytanie jaki poziom cenowy należy uznać za ciekawy przy podróżach budżetowych :), gdzieś w postach pojawiała się kwota 1600 plus 800 Madagaskar -Seszele. Da się taniej czy t max do wyciągnięcia?

Ps. 10-14 dni będzie ok na Madagaskarze czy raczej mało?
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 22 Paź 2018 22:44 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
https://www.fly4free.pl/?s=madagaskar
1600zł z WAW?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 23 Paź 2018 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Dryblas, ja placilem oficjalna cene na stronie Air France, byly tansze opcje innymi kombinacjami, ale ani terminy ani dlugie przesiadki mi nie pasowaly, jesli masz okazje za 1600 zeta to mysle, ze jest to cena atrakcyjna. ;)
Dryblas napisał(a):
Ps. 10-14 dni będzie ok na Madagaskarze czy raczej mało?

Zalezy co chcesz zobaczyc i jakie masz nastawienie do b. biednej Afryki, znam takich co po kilku dniach mieli dosyc. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
Dryblas uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 23 Paź 2018 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
@maxima ta staw j a to bylo z LHR i to bodajze kupowane rok przed wylotem na marzec br. Jak dobrze zapamietałem z watku w dziale madagaskarskim
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Paź 2018 10:03 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
@Dryblas do TNR można znaleźć Air Saychelles w promo z różnych miast w EU za połowę stawki, którą podałeś na początku, a do tego mieć stopa na Seszelach.
Dwa tygodnie na miejscu to raczej mało, poszukaj na forum odpowiedniego wątku, drogi są słabe, odległości duże, a loty lokalne drogie i niepewne.
Góra
 Profil Relacje PM off
Dryblas lubi ten post.
Dryblas uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 23 Paź 2018 10:32 

Rejestracja: 07 Lis 2014
Posty: 19
w czerwcu br. leciałem Ethiopianem z BRU (miałem dobry dolot) i były inne miejsca w EU. Cena poniżej 2 tys zł. Czasami mają poromocje
Góra
 Profil Relacje PM off
Dryblas lubi ten post.
Dryblas uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 23 Paź 2018 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Dziękuje wszystkim , za sugestie dotyczące stawek, dorzucam TNR do listy "must see" i jak wpadnie jakieś promo to pewnie będzie to plan, przekuty na wakacje :)
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Paź 2018 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 354
niebieski
Na pewno z Europy można tanio na Mauritius. Nawet eurowings lata z kilka lotnisk z Niemiec. A z Mauritiusa już się wydaje rzut beretem.
_________________
Image
http://www.facebook.com/lifetripblog
Góra
 Profil Relacje PM off
Dryblas uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 23 Paź 2018 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Wszystko zalezy od tego ile zarabiasz i jak czesto latasz w roku :)

Jak zarabiasz 50tys miesiecznie to cena ponizej 10tys za lot wydaje sie swietna.
Jak zyjesz dzieki 600zl miesiecznym stypendium to 1500zl za lot wydaje sie strasznie wielka kwota.

Z kolei jak to ma byc podroz zycia i zbierasz od paru lat to wydanie 3000zl za lot z domu, dobra linia tez jest dobre, a jak latasz kilka/kilkanascie lotow miedzykontynentalnych rocznie to bedziesz celowal w jak najnizsza cene okolo 1000zl i nawet dwie 24h przesiadki po drodze ze startem z Kopenhagi i konczac w Frankfurcie brzmia super.

Cytuj:
Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Paź 2018 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@Dryblas bardziej bym sie martwil o dzume niz o cene biletu. ;)

Propunuje tez nie nie brac udzialu w lokalnych party ze zmarlymi. 8-)
Kod:
Ceremonia trwa ok. tygodnia - w jej trakcie członkowie rodziny zmarłego wykopują z ziemi jego szczątki, owijają w nowy całun, obnoszą po okolicy, aby pokazać zmarłemu co się zmieniło od czasu jego śmierci, a następnie tańczą i ucztują z nim.
https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/1710293 ... dzuma.html
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Paź 2018 19:30 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
piotrek_89 napisał(a):
Na pewno z Europy można tanio na Mauritius. Nawet eurowings lata z kilka lotnisk z Niemiec. A z Mauritiusa już się wydaje rzut beretem.

Słowo klucz - wydaje ;)
Zobacz na cenę Waw prg, a to środek Europy z (teoretyczna) konkurencja. Odległość geograficzna często ma się nijak do odległości biznesowej.
Góra
 Profil Relacje PM off
Travel_World lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 23 Paź 2018 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Spoko dzuma nie straszna :D . Co do sensu tego wątku to zmiast wertowac setki taryf, chcialem podpytac o wasze doswiadczenia na tym kierunku, z natury jestem sknera i wolę wydać przykladowe 16 xzielony polski król niz 30 razy to samo.
Dzięki wam dzis wiem jakie sa widelki n aten kierunek i w co celować. A przy okazji to forum po prostu zaraża pozytywna pasją do podróży i czuję ze wpadam coraz głębiej w ten ocean :mrgreen:
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Paź 2018 20:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Dryblas napisał(a):
Co do sensu tego wątku to zmiast wertowac setki taryf, chcialem podpytac o wasze doswiadczenia na tym kierunku, z natury jestem sknera i wolę wydać przykladowe 16 xzielony polski król niz 30 razy to samo.

@dryblas jak nie chce Ci sie szukac to wrzuc w dziale "Szukam taniego lotu" z konkretnym terminem. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 23 Paź 2018 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Taka która przejdzie przez twoją kartę kredytową. :p
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 23 Paź 2018 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
wszyscy wyszukujący z jakimiś strasznymi przesiadkami przez pół świata, a polecieć można co tydzień !, z Itaką bezpośrednio z Waw, najbliższy wylot za 3699 zł 3* z ALL, ale można też sam lot kupić, zakładam, że czym bliżej do grudnia tym cena będzie niższa, teraz chcą zawrotne 2499 zł, jak będzie za pół tej ceny to też się tam wybiorę
Góra
 Profil Relacje PM off
Dryblas lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 23 Paź 2018 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
@cccc sam wiesz że cała frajda w szukaniu :D
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 23 Paź 2018 22:03 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
[quote="kostek966”], z Itaką bezpośrednio z Waw,[/quote]
Nosy Be to nie jest prawdziwy Madagaskar tylko wyspa AI przypadkowo należąca do tego kraju
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group