Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Wrz 2019 23:10 

Hej wszystkim,
wybieram się na Seszele, nieświadomi zarezerwowaliśmy wszystkie noclegi na Mahe, dopiero potem uświadomiliśmy sobie, że piękno, czyli Anse Source D'Argent jest na La Digue, ale było już za późno by przebukować hotel
Wiem, że możemy wziąć prom z Mahe na Praslin, z Praslin na La Digue.. ale za parę godzin trzeba też wrócić. Zastanawiam się czy gra jest świeczki warta, taka jednodniowa wycieczka tam. Obawiam się, żę dłużej zajmie nam dostanie się na tą plażę nic możliwość spędzenia na niej czasu.
Dlatego czy są gdzieś na Mahe, bądź innej wyspie nieco łatwiejsze do dostania się niż La Digue tego typu atrakcje jak na Anse Source D'Argent? Kurcze, geologia wysp jest raczej podobna, aż ciężko mi uwierzyć, że tylko tam są tak efektowne kamienie. :(
Pozdrawiam :)
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 09 Wrz 2019 20:06 
Awatar użytkownika

Loty: 65
Kilometry: 128 493
srebrny
Aż tak spektakularne, to będzie ciężko. Jako coś nieco zbliżonego, do głowy przychodzi mi wschodnia część Carana Beach na północy Mahe. Strony seyvillas oraz seychelles.cc mogą pomóc w wyborze.

Wycieczka na La Digue na jeden dzień nie ma sensu ani finansowo, ani czasowo - ale nie ma się co martwić, Mahe też jest piękne.
tombraider uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 10 Wrz 2019 11:12 

Loty: 4
Kilometry: 14 401
Na południu mała namiastka jest Baie Lazare.
 Relacje PM off
tombraider uważa post za pomocny.

#4 PostWysłany: 22 Wrz 2019 18:57 
Awatar użytkownika

Loty: 171
Kilometry: 385 398
niebieski
Na Mahe dość ładne skały są w południowej części Anse Takamaka. Ładna jest też Petit Anse, co prawda bez skałek, ale z niezłym klifem. Gdybym nie był wcześniej na La Digue i Praslin pewnie twierdziłbym, że obie są świetne, ale gdy zwiedza się Mahe na końcu to poprzeczka jest już ustawiona bardzo wysoko ;)
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 29 Wrz 2019 22:00 
Awatar użytkownika

Loty: 12
Kilometry: 20 374
niebieski
Trochę szkoda, że nie zwiedzicie innych wysp, ale jeśli chodzi o Anse Source d'Argent, to nie wiem, czy masz czego żałować ;) Na mnie osobiście nie zrobiła dobrego wrażenia, bo jest tam mnóstwo ludzi walczących o jak najlepsze fotki, ciasno i jakoś tak jarmarcznie. Zostawiliśmy ją sobie na ostatni dzień i w sumie dobrze, że deszcz nas przegonił, bo siedzielibyśmy na siłę ;)
 Relacje PM off  

[ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość