Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Sty 2018 14:16 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Pytanie czy ktoś był na tej wyspie? Jest tam tylko Hilton Labriz - może ktoś się w nim zatrzymał lub popłynął na 1 dzień na Silhouette.
Zastanawiam się czy warto spędzić tu cały tydzień czy jednak wybrać wariant jak większość - czyli Praslin i La Digue.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 21 Sty 2018 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1316
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Zamiast czy "warto" zadałbym pytanie "czy stać mnie na to". Jedna noc zaczyna się od mniej więcej 1500 zł. Transfer organizowany przez hotel to 125 EUR/os. RT łodzią, albo 638 EUR/4 os. OW helikopterem. Tutaj hiltonowy cennik transferu. Nie wiem czy jest możliwość innego, tańszego dostania się na wyspę, chociażby na jeden dzień... ale wątpię.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off
Sz@lony lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 21 Sty 2018 20:28 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
obecnie ok 260 EUR za willę 3 os. Gwarantowany upgrade do willi na plaży, a może nawet z prywatnym basenem. Śniadanie bezpłatne dla Golda.
Oczywiście, że to bardzo dużo pieniędzy - ale to Seszele (czyli bardzo drogo). Patrząc w ten sposób ten Hilton to jeden z tańszych hoteli 4* / 5*.


Ostatnio edytowany przez pasta, 21 Sty 2018 20:52, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Sty 2018 20:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
pasta napisał(a):
Oczywiście, że to bardzo dużo pieniędzy - ale to Seszele .

Wziawszy pod uwage ceny zwyklych B&B lub noclegow przez Airbnb, to wszystkie hotele sa ponadprzecietnie drogie. Nie kupuje tego, ze to Seszele, to musi byc drogo.

Czy warto spedzic tydzien na wyspie Hiltona, to chyba zalezy od Twoich oczekiwan i planow. Jak chcesz kompletnie nic nie robic, to ok. Ale jak chcesz zobaczyc chociaz kawalek ktorejs z wysp, to polecam cos innego.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 21 Sty 2018 20:49 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Miałem na myśli, że to Seszele czyli niestety wszystko jest ekstremalnie drogie. Porównując z innymi hotelami to ten Hilton jest atrakcyjny cenowo - chociaż rzeczywiście jest drogi.

Będę tam kilka dni, a potem tradycyjnie La Digue i Praslin i na końcu Doubletree na Mahe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Sty 2018 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 305
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
-- 22 Sty 2018 11:59 --

pasta napisał(a):
Miałem na myśli, że to Seszele czyli niestety wszystko jest ekstremalnie drogie. Porównując z innymi hotelami to ten Hilton jest atrakcyjny cenowo - chociaż rzeczywiście jest drogi.

Będę tam kilka dni, a potem tradycyjnie La Digue i Praslin i na końcu Doubletree na Mahe.



Seszele nie sa ekstremalnie drogie jesli wybierasz "zamknieta" wyspe z jednym hotelem i tylko wliczonym sniadaniem to slono bekniesz za obiad czy kolacje.

Ja bym bardziej skalnial sie do Praslin i La Dique.

-- 22 Sty 2018 11:59 --

pasta napisał(a):
Miałem na myśli, że to Seszele czyli niestety wszystko jest ekstremalnie drogie. Porównując z innymi hotelami to ten Hilton jest atrakcyjny cenowo - chociaż rzeczywiście jest drogi.

Będę tam kilka dni, a potem tradycyjnie La Digue i Praslin i na końcu Doubletree na Mahe.



Seszele nie sa ekstremalnie drogie jesli wybierasz "zamknieta" wyspe z jednym hotelem i tylko wliczonym sniadaniem to slono bekniesz za obiad czy kolacje.

Ja bym bardziej skalnial sie do Praslin i La Dique.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Sty 2018 13:01 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Dlatego kupiłem od razu HB
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 08 Lip 2018 12:32 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Jakby ktoś miał jakieś pytania to chętnie odpowiem. Byliśmy na 4 wyspach - wymieniam od najładniejszej (wg mnie)
1. Silhoutte
2. La Digue
3. Mahe
4. Praslin

Ogólnie Silhoutte jest przepiękna i bardzo "dziewicza". Bardzo ciekawe trasy trekingowe. Pocztówkowe krajobrazy i średnio 1 osoba na 100 metrów plaży :-)

Hilton Labriz to najlepszy hotel w jakim w życiu byłem. Mnóstwo "dodatków"/"upgradów" dla Goldów. Pomimo rezerwacji najtańszej willi - upgrade 2 poziomy wyżej do willi na plaży z własnym basenem. Codziennie przynoszone owoce, desery, ...

Za to nie polecam Doubletree Allamanda na Mahe. W fajnym miejscu na południu ale ten hotel nadaje się do kapitalnego remontu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 09 Wrz 2018 00:03 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
@pasta Jeśli to nie kłopot, to wrzuć kilka fotek z Silhoutte i z tej willi.
Nie pojadę, to chociaż popatrzę. :)
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Wrz 2018 14:36 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Może jednak pojedziesz? Jak nie teraz to następnym razem! ;-)

opisz-swoj-pobyt-upgrade-wrazenia,1576,51560&start=440#p1102793
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 13 Wrz 2018 08:11 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Ładnie tam. Jechałbym, gdyby nie to, że tam za jedną noc w najtańszej wersji musiałbym zapłacić więcej, niż planuję wydać na cały tydzień noclegów.
Może jak kiedyś wygram w totka. Tylko muszę zacząć grać. ;)
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 13 Wrz 2018 08:56 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Trzeba mieć jakiś cel w życiu ;-)

na jednym ze zdjęć mojej relacji widać małą wysepkę North Island. Na niej 1 nocleg kosztuje ponad 7 tys EUR :-)
https://www.booking.com/hotel/sc/north-island.pl.html

To najdroższe miejsce nie tylko na Seszelach lecz na całym świecie
https://www.themilliardaire.co/hotspot/ ... les-20106/

Powiem tak - wyglądem Hilton Labriz nie odbiega. No ale jak się chce mieć Brada Pitta za sąsiada, który co roku przylatuje na North island... ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
marcinsss lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group