Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Hmmm
#1 PostWysłany: 11 Lis 2019 16:15 
Awatar użytkownika

srebrny
I to by było na tyle :lol:

Jadąc do Senegalu wiedziałem na co się piszę.
Wiedziałem, że to nie Kenia czy RPA ze zwierzyną.

Mają piękny Atlantyk z gigantycznymi plażami z cudownym piaskiem. Delikutaśny nie jestem ale na odcinku od Warang po granicę z Mauretanią niestety nie popływałem w oceanie. Syf jeden wielki i padlina. Wlazłem do wody po kolana, czy mi amputają dowiem się wkrótce.

Park narodowy Langue de Barbarie, krótko ZIEW
No może jak ktoś nie widział namorzynów to jest okazja. Ptasiorów mało. Dobrze, że trafiła sìe wielka jaszczura która chciała zeżreć ptasie jaja bo padł bym z nudów.

Lac Rose
Tragedia, jezioro faktycznie jest różowe, ale lokalna społeczność bardzo nieprzyjemna. Podczas podróży po Senegalu dwa razy były niekomfortowe sytuacje i jedna była właśnie tutaj gdzie nabuzowany murzyn nas skutecznie przepędził.

Saint Louis
Świetne, klimatyczne miasto, obowiązkowo moim zdaniem.

Dakar
Wielki, śmierdzący ale fajny. Pewnie nie jestem obiektywny bo np. nienawidzona przez wielu ludzi Manila też jest dla mnie klimatyczna.

Wyspa Goree
Podobnie jak Saint Louis wpisana na listę UNESCO
O historii tego miejsca nie będę się rozwodził bo jest masa informacji w sieci.
Jak dla mnie miejsce obowiązkowe, wysepka przepiękna.

Mbour
Afrykanska mieścina z jej wadami i zaletami.
Niby nic ciekawego, ale mi się podobało. Targ i zgiełk niesamowity.

Generalnie uważam, że Senegal nie jest dla każdego. Nie ma spektakularnych atrakcji, ludzie różni, mega życzliwi ale i też bardzo nieprzyjemni momentami. Jest drogo.

No i coś po co tam jechałem, muzyka, muzyka, muzyka.
Jest wszędzie, w sklepie, na ulicy, w busie i jest cudowna.

Kilka pstryków z komórki

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

[ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości