Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Malaga- Jaen
#1 PostWysłany: 08 Lis 2012 17:56 

Rejestracja: 28 Paź 2012
Posty: 18
Cześć :)
Czy ktoś mógłby udzielić mi informacji, czym i za ile (oczywiście jak najniższym kosztem) dostać się z lotniska w Maladze do centrum Jaen i z powrotem?
Przylot do Malagii 13.12.2012 o 21:20
Wylot z Malagii 16. 12.2012 o 6:40.

Z góry dzięki!


Ostatnio edytowany przez Washington, 12 Kwi 2014 22:32, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
 Temat postu: Re: Malaga- Jaen
#2 PostWysłany: 08 Lis 2012 19:47 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Tak najogólniej zobacz na pociagi na renfe.com lub/i autokary movelia.es , ALSA ?
( nie wiem czy są połączenia w nocy, byc może przesiadka w Granadzie )
i zapewne dojazd z lotniska do centrum Malagi - są tu na forum wątki z więcej info
i o lotniskowym - to ten dział - i ogólnie o transporcie w Hiszpanii , chyba na podForum Podróżnika, poszukaj

gdybys miała szczegółowe pytania, pisz
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malaga- Jaen
#3 PostWysłany: 09 Lis 2012 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
http://bit.ly/UoTGSv
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Gru 2012 21:21 

Rejestracja: 28 Paź 2012
Posty: 18
Cześć :D
W następnym tygodniu wybieram się do Malagii, a z tego miesca chciałabym dotrzeć do Jaen (czyli jeszcze jakieś 200 km). Orientujecie się czy ok godz. 22 są jakieś kursy z Malagii do Jaen?
A może opłaca się wynająć samochód i nim podróżować?:) Zna ktoś, korzystał z usług wypożyczalni przy lotnisku w Maladze?
Co bardziej się opłaca? Dodam, że nie ukończyłam jeszcze 21 lat, więc dochodzą chyba wtedy jakieś koszty.

mod - doklejam do wczesniejszego wątku (rw30, dzięki)
skoro mowa głównie o rent-a-car , zostawiam w dziale lotniskowym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Gru 2012 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
W Maladze bardzo tanio wynajmiesz samochód. Z moich obserwacji wynika, że to jedna z najtańszych lokalizacji do wynajęcia samochodu. Za dzień 80zł, a za 4dni np 160zł... Jeśli Ci się przyda nie tylko na dojazd to bierz. Sprawdzałem na http://www.economycarrentals.com i uwzględniłem Twój wiek ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Gru 2012 22:37 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
Aż się specjalnie dla Ciebie na forum zarejestrowałem :P

Mieszkam obecnie w Granadzie. Do Jaen możesz dostać się z Malagi bezpośrednio autobusem (polecam klasę "supra economy" - jest ok. 4 euro droższa a o wieeele wygodniejsza, i poczęstunek w cenie), a także możesz jechać przez Granadę.

Ceny w obu wersjach będa podobne - 18 euro standard, 22 euro klasa supra. Wszystkie bilety możesz kupić na www.ALSA.es
Tam też łatwo przeszukasz rozkład. Z lotniska jeździ autobus na dworzec w Maladze, kosztuje 2 euro.

Niestety, o tej godzinie która podałaś w tym kierunku się już nie wydostaniesz. Ostatni autobus do Jaen to 20:00, do Granady 21:30 - więc czeka Cię nocleg w Maladze.

Co do aut - tylko przez www.DoYouSpain.com - mają opcję rezerwacji bez podania karty kredytowej, jest ona 2-3 euro drozsza, ale o wiele bezpieczniejsza no i możesz auta nie odebrać, jak Ci się nie chce.

Co do cen podanych powyżej - tak, to prawda, że malaga jest hipertania i auta poza sezonem mogą kosztować €6-8 za dzień. Ale UWAGA - w cenie nie jest zawarty bak benzyny, który musisz wykupić płacąc "z góry"!!! Taki bak to będze koszt €85 dla auta rozmiaru VW Polo!!! (wiem, bo sam płaciłem ;)). Oczywiście możesz poszukać dostawcy w systemie full-full, ale to będzie np. europcar i będzie dużo, dużo droższy. Dopłaty za "joven conductor" to od €4 (np. Goldcar) do ponad €20 w Avisie, to też należy brać pod uwagę. Ogólnie, moim zdaniem, rezerwację na tej stronie zrobić możesz. Po przylocie pójdziesz do biura i zobaczysz ile sobie zażyczą. Jak Ci się cena nie spodoba, to przekimasz się w Maladze i pojedziesz kolejnego dnia :)

W razie pytań - ten sam nick, tylko w domenie gmail, możesz pisać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Gru 2012 01:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
jesli dobrze kojarze to full full mozna brac w recordGo i w goldCar [ oba na lotnisku w Maladze ] natomiast wymogiem żeby móc skorzystać z tej opcji jest płatność kartą kredytową

@gosia, kontynuując wątek rozpoczęty w innym temacie można pisać w tym wcześniej założonym, nie trzeba zakładać nowego
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 06 Gru 2012 01:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Ja ostatnio brałem przez pośrednika rentalcars.com i tam mają zasadę że full-full i nawet jeśli wypożyczalnia ma inaczej, to jak się bierze przez pośrednika to nas to nie obchodzi i mamy full-full ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group