Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 143 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 29 Sty 2019 22:19 
Awatar użytkownika

Loty: 9
Kilometry: 69 443
@ratatam
Wydawało mi się, że skoro w rozkładzie jest lotnisko... bezproblemowo można wysiąść wcześniej. Przecież to takie proste?
Okazuje się, że jednak nie - dziękuję za info na temat kontroli.

Na początku w ogóle niedałosie załadować podstrony. No nic, myślę sobie...wszyscy się rzucili na te bilety po 1 zł, serwer przeciążony...
Ale za trzecim podejściem - kupiłem do Zachodniego.
 Profil Relacje PM off  

#142 PostWysłany: 30 Sty 2019 01:34 

Może Ci się akurat udać wysiąść, ale to zależy jacy są kierowcy i ile ludzi wysiada. Jeśli masz odpowiedni zapas czasu to z zachodniego na lotnisko bez problemu podjedziesz pociągiem lub busem za kilka zł .
 Profil Relacje PM off  

#143 PostWysłany: 11 Lut 2019 13:31 
Awatar użytkownika

Loty: 30
Kilometry: 48 734
Image

Tanie bileciki wciąż są jeśli by ktoś potrzebował:
Image
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 143 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości