Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 184 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 29 Maj 2019 15:54 

Stan na 22.05 - funkcjonują normalnie, na miękko. Oczywiście pousuwali trochę campów ale tych dalszych (na skraju wydmuchów) nie usuwali.
 Relacje PM off  

#182 PostWysłany: 24 Lut 2020 09:49 
Awatar użytkownika

Loty: 97
Kilometry: 201 793
niebieski
Czy poza wspomnianym Omarem możecie polecić kogoś, kto organizuje z Merzougi 1-dniowe wycieczki na pustynię z nocowaniem? Szukam czegoś na początek kwietnia, kontaktowałem się z Omarem ale na mój termin nie ma już wolnych miejsc.

#183 PostWysłany: 14 Maj 2020 21:06 

Merzouga jest moją ulubioną. Najlepszym zajęciem na Saharze jest spędzenie nocy w pustynnym obozie pośrodku wydm i na snowboardzie. Jeśli szukasz więcej przygód, można ścigać się w 4x4 przez pustynię

https://www.desertmoroccoadventure.com/4x4-desert-tour-merzouga/
 Relacje PM off  

#184 PostWysłany: 17 Paź 2021 12:51 

srebrny
Korzystał ktoś w ostatnim okresie z wycieczek na Saharę w dobie COVID ? Mam 4 dni na miejscu, z czego 2 tylko pełne bo 1 i 4 to loty (wylot po 20), zastanawiam się czy da radę znaleźć wycieczkę na Merzouga która zmieści się w 2,5 dnia ?
 Relacje PM off  

[ 184 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości