Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Safari
#41 PostWysłany: 03 Sty 2019 19:34 

Jak najbardziej polecam. Mimo, że to kawałek z Mombasy i okolic to tak jak piszesz - będąc w Kenii warto. Dużo zwierząt, bardzo blisko słonie, żyrafy, guźce, antylopy, nawet bawoły i parę lwów pod drzewem :)
 Relacje PM off  

#42 PostWysłany: 10 Sty 2019 02:35 

niebieski
Według mnie safari jednodniowe jest bez sensu, ten hotel na sawannie jest po prostu rewelacyjny, zwierzęta na wyciągnięcie ręki, w jeden dzień to tylko jazda samochodem. Nie ma żadnego sensu jechać na safari na 1 dzień. 2 dni optymalne. Generalnie w okolicach Mombasy jedyna super atrakcja to safari.
 Relacje PM off  

#43 PostWysłany: 10 Sty 2019 04:17 
Awatar użytkownika

Ostrzeżenia: 1
platynowy
Moim skromnym zdaniem, jesli ktos lubi safari to warto wybrac sie chocby na 1 dzien, ale wiadomo im dluzej tym lepiej. :)

Szkoda czasu na forum, nie odpowiadam na pw!

Z Kiruny na Socotrę
Goryle
Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Stacja Arctowski, Bhutan, Burundi, magic Socotra etc.
 Relacje PM off  

#44 PostWysłany: 10 Sty 2019 12:20 
Awatar użytkownika

Loty: 76
Kilometry: 155 376
Bazę mam w Diani Beach.
Moim celem numer jeden wyjazdu jest zobaczyć dzikiego lwa. Zdaje sobie sprawę, że to nie koncert życzeń, ale naturalnie są miejsca gdzie łatwiej jej spotkać.
W cenie wycieczki mam 2-dniowe Safari w Tsavo West. Z tego co czytałem jest bardzo mała szansa, żeby zobaczyć tam Lwa.
Chciałbym więc dokupić jeszcze jedno safari. Wg. internetu w Shimba Hills nie ma szans na zobaczenie Simby, natomiast w Tsavo East ta szansa jest już spora. Czy moje informacje pokrywają się z tym co można zastać na miejscu?

Zastanawiam się nad tą opcją https://easternvacations-kenya.com/1-da ... st-safari/
Cena jest ok? Czy na miejscu znajdę coś taniej?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#45 PostWysłany: 18 Cze 2019 22:51 

niebieski
Czy moglibyście doradzić, jak zorganizować dwudniowe safari w Maasaimara pod koniec lipca?
Gdzie najlepiej wykupić taką wycieczkę wraz z noclegiem, ewentualnym odwiedzeniem wioski Masajów? Lepiej online czy na miejscu?
 Relacje PM off  

#46 PostWysłany: 14 Lip 2020 19:13 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 387
Kilometry: 500 259
Nowe ceny Safari od 1 lipca 2020 do 1 lipca 2021

https://www.goplacesdigital.com/wp-cont ... uly.11.pdf
 Relacje PM off
becek uważa post za pomocny.

#47 PostWysłany: 14 Lip 2020 21:08 

platynowy
Dwudniowe?, a skąd wyjazd, bo normalnie to jeden dzień jedzie się w jedną stronę
 Relacje PM off  

#48 PostWysłany: 14 Lip 2020 21:13 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 387
Kilometry: 500 259
Na razie nie widzę żadne info

http://www.kws.go.ke/content/reduction- ... entry-fees
 Relacje PM off  

[ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości