Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 169 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Maj 2022 12:18 

Rejestracja: 01 Sty 2019
Posty: 87
niebieski
U mnie obie wycieczki mają zmiany więc teraz mam dylemat co zrobić, jak zmienić daty :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 19 Maj 2022 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 1689
Loty: 205
Kilometry: 463 041
srebrny
na razie zbyt drobna zmiana do twardych negocjacji, u mnie też kosmetyczne i oczekiwanie na decyzję do połowy czerwca
_________________
R.

Pierwsze raz w Afryce: https://www.fly4free.pl/forum/a-na-koniec-ktos-ci-powie-ze-nic-z-tej-afryki-nie-widziales,213,175117
Pojechaliśmy z nastolatkami w kilkumiesięczną podróż dookoła świata: W sto dni dookoła świata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AMS-SCL 1402zl
#23 PostWysłany: 15 Cze 2022 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Kupiłem w tej promocji bilety dla 4 osób (bezpośrednio na stronie Lufthansy) ale para naszych znajomych coś się wykrusza... :shock:
Orientuje się ktoś czy jest możliwość zmiany danych pasażerów na dwóch biletach i przebukowania ich na inne osoby? Jakiego rzędu to mogą być koszty?
Żal żeby te bilety się zmarnowały a mamy inną parę co z chęcią by polecieli :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
zoli lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: AMS-SCL 1402zl
#24 PostWysłany: 15 Cze 2022 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2013
Posty: 1560
HON fly4free
@poszwin teoretycznie mogą być wyższe niż kupno biletu. :)

https://www.lufthansa.com/pl/pl/rozszer ... rezerwacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AMS-SCL 1402zl
#25 PostWysłany: 15 Cze 2022 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Jezu, już się łudziłem, że wróciło :mrgreen:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: AMS-SCL 1402zl
#26 PostWysłany: 15 Cze 2022 11:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5645
HON fly4free
W liniach tradycyjnych co do zasady nie ma w ogóle możliwości zmiany pasażera na wystawionym bilecie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: AMS-SCL 1402zl
#27 PostWysłany: 15 Cze 2022 11:44 

Rejestracja: 27 Lis 2013
Posty: 55
poszwin napisał(a):
Kupiłem w tej promocji bilety dla 4 osób (bezpośrednio na stronie Lufthansy) ale para naszych znajomych coś się wykrusza... :shock:
Orientuje się ktoś czy jest możliwość zmiany danych pasażerów na dwóch biletach i przebukowania ich na inne osoby? Jakiego rzędu to mogą być koszty?
Żal żeby te bilety się zmarnowały a mamy inną parę co z chęcią by polecieli :)


Mieliśmy podobny problem z koleżanką o popularnym imieniu i nazwisku (też na trasie do SCL!). Pozostała trójka podróżujących rozważała zaproponować bilet komuś o tym samym imieniu i nazwisku (i przyjemnej aparycji i duchu podróżniczym) :-) raczej niemożliwa zmiana, inaczej byłoby wiele osób kupujących first minute i sprzedających później z zyskiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
apadlo lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: AMS-SCL 1402zl
#28 PostWysłany: 27 Cze 2022 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
Dostałem wczoraj maila z Lufy, że nastąpiła zmiana w rozkładzie. Tylko 45 minut na trasie GIG-SCL. Miałem czas na decyzję do 10 sierpnia, wybrałem zawieszenie biletu. Dzisiaj telefon na polską infolinię. Bilet zawieszony, mam czas na decyzję do oryginalnej daty wylotu. Zmiana rozkładowa, więc bez żadnych opłat mogę zmienić daty, jak również lotniska przesiadkowe, ale loty muszą być w obrębie grupy Lufthansa + loty (dowolne z całej siatki, w miarę rozsądku) oryginalnych przewoźników na trasach GIG-SCL (LATAM) oraz SCL-IAH & IAH-AMS (United). Refund nie przysługuje, bo zmiana poniżej 2h. Trochę się pospieszyłem, bo mogłem poczekać do 10.08 na kolejne zmiany, a teraz bilet wycofany z systemu, więc nawet jeżeli będą jakieś zmiany >2h to moja rezerwacja jest out i bilety wróciły do sprzedaży.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: AMS-SCL 1402zl
#29 PostWysłany: 27 Cze 2022 14:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1259
srebrny
Ja mam już trzecią zmianę, każda kosmetyczna, ale jak już pisałem, przy drugiej konsultantka nie chciała nic ruszyć rezerwacji, dziś dzwoniłem kolejny raz (jedna zmiana więcej, ale nadal kosmetyczna) i już konsultantka się zgodziła na zmianę dat i routingu, jedynie co, postawiła warunek, że ma być to samo lotnisko wylotu, przylotu i taka sama długość podróży, więc jak się okazuje, warto stosować HUCA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AMS-SCL 1402zl
#30 PostWysłany: 27 Cze 2022 15:09 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
@kubus95 @ncn

Jakie daty rezerwowaliscie na początku? Bo ja mam grudzień i póki co cisza, a liczę na zmiany...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AMS-SCL 1402zl
#31 PostWysłany: 27 Cze 2022 15:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1259
srebrny
Ja mam przełom października i listopada AMS-FRA-PTY-SCL-IAH-AMS

Zmiany w AMS-FRA i dwukrotnie FRA-PTY
Góra
 Profil Relacje PM off
OSK lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: AMS-SCL 1402zl
#32 PostWysłany: 27 Cze 2022 16:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
@OSK wylot w połowie listopada, powrót w połowie grudnia. AMS-MUC-GIG-SCL-IAH-AMS, zmiana GIG-SCL.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: AMS-SCL 1402zl
#33 PostWysłany: 28 Cze 2022 01:17 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
Cytuj:
Dostałem wczoraj maila z Lufy, że nastąpiła zmiana w rozkładzie. Tylko 45 minut na trasie GIG-SCL


Mam tę samą zmianę, również mail od Lufy aby zaakceptować/zawiesić bilet, na razie nic nie ruszałem. Trasa AMS -> GIG -> SCL -> JFK ->AMS w połowie listopada.

Cytuj:
dziś dzwoniłem kolejny raz (jedna zmiana więcej, ale nadal kosmetyczna) i już konsultantka się zgodziła na zmianę dat i routingu, jedynie co, postawiła warunek, że ma być to samo lotnisko wylotu, przylotu i taka sama długość podróży

Tutaj mam pytanko ponieważ to jest mój pierwszy bilet wieloodcinkowy, wcześniej lataliśmy RT lub OJ, także czy jeżeli chodzi o zmianę routingu to mogę kombinować np. zamiast GIG BOG lub LIM? Oczywiście wiem, że to zależy na kogo się trafi ale czy takie zmiany są przez linie akceptowalne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AMS-SCL 1402zl
#34 PostWysłany: 28 Cze 2022 01:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
Tak, byleby połączenie było tą samą linią co oryginalne lub w ramach całej grupy Lufy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AMS-SCL 1402zl
#35 PostWysłany: 28 Cze 2022 07:48 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Co ciekawe styczniowych lotów nie ruszają a tak bardzo bym się chciał pozbyć stamtąd Eurowings z PTY. Ktoś miał zmiany w tych okolicach już ?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: AMS-SCL 1402zl
#36 PostWysłany: 28 Cze 2022 08:00 

Rejestracja: 16 Wrz 2017
Posty: 175
niebieski
W kwietniu miałem zmianę odcinka UA, lot na początku lutego.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: AMS-SCL 1402zl
#37 PostWysłany: 28 Cze 2022 10:27 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Styczniowy LA GIG-SCL też ruszony, pewnie w LH też będą zmiany. Czekaj spokojnie 😀
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: AMS-SCL 1402zl
#38 PostWysłany: 28 Cze 2022 11:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Ja mam podróż na przełomie listopada i grudnia (Swiss/United i Latam), dopiero przedwczoraj przyszedł mail z pierwszą zmianą (25min, dotyczy lotu LA JFK-SCL). Zgodnie z mailem mam 3opcje: zaakceptować, skasować bilet i wziąć refund albo przebukować. Czas na decyzję do 10.08, na razie nie ruszam.
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
#39 PostWysłany: 29 Cze 2022 14:00 

Rejestracja: 01 Sty 2019
Posty: 87
niebieski
Zmiany:
anulacja SCL-YYZ i ostatnio przesuniecie o 45 minut lotu GIG-SCL i mimo wszystko Latam musi wystawic taryfę Q bo innaczej nie mogę zmieniać dat :(

Coś ta Lufa słabo idzie frontem do klienta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 29 Cze 2022 14:17 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Słabo to było jak miała 5 gwiazdek w rankingu, a jak teraz spadła na 4, to dopiero będzie co najmniej bardzo słabo... :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 169 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group