Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Lip 2021 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2016
Posty: 58
Loty: 183
Kilometry: 284 385
Hej, szukam towarzysza/towarzyszy podróży do Ameryki Pd, ze względu na aktualne obostrzenia niektóre kraje odpadają więc wstępnie wskazuję na Kolumbię, Ekwador - konkretnie Galapagos lub Peru, ale jestem otwarty na inne propozycję i kontynenty 8-)
Może to być jeden wybrany kraj lub kombinacja kilku.
Nie ukrywam, że czas najwyższy spalić trochę mil M&M, których się uzbierało. Zmiany w programie, o których zainteresowani wiedzą zmobilizowały mnie do planowania jakiejś dalszej podróży.
Pandemia pokrzyżowała moje ostatnie plany na pierwsze RTW, które planowałem na kwiecień 2020 :lol: (teraz mogę już się tylko z tego śmiać).
Dlaczego szukam towarzysza/towarzyszy? Ponieważ na ogół latam z rodziną po świecie, ale w pandemicznej rzeczywistości ograniczamy się do Europy za $$$. Za mile trzeba gdzieś dalej i stąd pomysł na Amerykę Pd - powiedzmy, że bardziej komfortowo bym się czuł w takiej podróży w towarzystwie. Jestem bardzo elastyczny, może być w C lub F i bardziej na bogato lub w Y nieco oszczędniej ale bez przesady - nie po to człowiek leci na drugi koniec świata, żeby liczyć ile zaoszczędził ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
danziger lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 06 Wrz 2021 09:16 

Rejestracja: 02 Wrz 2021
Posty: 2
Witam, czy projekt jest nadal aktualny? Kolumbia i Wenezuela. Co myślisz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Wrz 2021 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1519
Loty: 618
Kilometry: 991 353
srebrny
@edgardepo
Nowy użytkowniku, poczytaj proszę o sytuacji w Wenezueli obecnie oraz o możliwościach podróżowania, tylko przykładowe linki:
https://www.bbc.com/news/world-latin-america-36319877
https://travel.state.gov/content/travel ... isory.html
https://www.travelsafe-abroad.com/venezuela/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Wrz 2021 18:13 

Rejestracja: 02 Wrz 2021
Posty: 2
@sko1czek
Dzięki za info.
Bardzo dobrze znam sytuację, tam się urodziłem i wiem jak to wszystko działa w tamtych rejonach.
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group