Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Maj 2020 17:11 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
Zakupiliśmy bilety do Rio w terminie 23.11-6.12.2020. W planach mamy pierwsze 3 dni w Rio(24,25,26) następnie 27 i 28 wodospady, później powrót do Rio i wyjazd na relaks na Ihla Grande i 2-3 dni przed powrotem do Europy powrót do Rio. Gdyby chciał ktoś dołączyć i wspólnie pozwiedzać/wypożyczyć auto zapraszam do kontaktu. Żadnych lotów wewnętrznych ani noclegów nie kupowaliśmy dlatego jesteśmy otwarci na ciekawe propozycje. Lecimy 2 osoby dorosłe (32,31 lat) oraz 8 latek .


Ostatnio edytowany przez Abcn, 27 Maj 2020 17:23, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 27 Maj 2020 19:09 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Taka sugestia, nie wiem jak zamierzacie w dwa dni ogarnąć wodospady :D
Na stronę argentyńską musicie mieć właściwie jeden pełny dzień, na brazylijską pół dnia.

Ja przyleciałem do Foz wieczorem, następnego dnia robiłem argentyńską, kolejnego dnia opuściłem część brazylijską wybierając za to elektrownię wodną Itaipu. Wylot był późnym popołudniem.
Na wodospady moim zdaniem przynajmniej musicie mieć 3 dni / 2 noce. Takie moje zdanie.

Oczywiście ekstremalnie można zrobić szybko, ale musicie pamiętać, że jesteście z dzieckiem. Ja byłem ograniczony terminami karnawału i dziś pewnie bym ułożył inaczej mój program.

Jeśli jeszcze nic nie zaplanowaliście, to świetną opcją na Brazylię jest też Manaus i wycieczka do Amazonii. Nigdy tak nie odpocząłem, jak tam.
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
kuba1306 lubi ten post.
kuba1306 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 19 Paź 2020 22:02 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
Opracowałem wstępny plan i pokupowałem loty wewnętrzne jakby ktoś miał ochotę dołączyć zapraszam. Tak jak pisałem 2 posty wyżej jedziemy w 3 osoby także 2 miejsca w wypożyczonych autach byśmy mieli.

21.11 9:30 przylot na MXP i wypożyczenie auta jedziemy pozwiedzać mediolan tak żeby zdążyć na lot na 19:30
22-23.11 Zwiedzamy Rio
24.11 Lot do Campo Grande lądowanie o 7:30 wypożyczamy samochód i jedziemy do Pousada SantaClara która organizuje wycieczki po południowym Pantanalu. Wyjazd 26.11 i nocka w Campo Grande
27.11 lot do Foz de Iguazu. Niestety kupiłem zły lot i cały dzień w w plecy wylot o 8 przylot do Foz o 17 (przesiadka w GRU)
28-29.11 Zwiedzanie wodospadów. Na chwilę obecną granica zamknięta więc jeśli otworzą granicę to 28 strona brgentyńska a 29 strona brazylijska, jeśli nie to 1 dzień wolny.
29 w nocy powrót do Rio i wypożyczenie samochodu
30.11 przejazd do Angra dos Reis i prom na Ihla Grande
30.11-5.12 chill na Ihla Grande
5.12 powrót do Rio
6-8.12 Zwiedzanie Rio

Mimo sytuacji w kraju i na świecie liczę na to, że loty dojdą do skutku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Paź 2020 22:23 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 481
złoty
Lecę w podobnym terminie i myślałem nad Pantanal, ale końcówka listopada to chyba nie jest najlepszy okres. Nie boicie się opadów?

Nasz plan to wypożyczyć samochód i praktycznie od razu na północ, przez Brasilię do co najmniej Serra de Capivara i powrót wybrzeżem.
Może sie spotkamy 7/8 w Rio, też mam 8-latka, więc może się dobrze zwiedzać.

Jeśli granica z Argentyną będzie zamknięta, polecam zwiedzanie zapory Itaipu. No i może druga granica z Paragwajem będzie otwarta.

Aha, w Mediolanie nie wypożyczałbym samochodu, jeśli chcecie zwiedzać miasto i macie tylko kilka godzin.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Paź 2020 23:50 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
Cytuj:
Lecę w podobnym terminie i myślałem nad Pantanal, ale końcówka listopada to chyba nie jest najlepszy okres. Nie boicie się opadów?

Podobno to dopiero początek pory deszczowej a obecnie jest strasznie sucho. Podobno tylko trochę pada. Jestem po kilku dniowych wymianach informacji z gospodarzami/pośrednikamin w Pantanalu i mówili, że jest to bardzo dobra pora na zwiedzanie i jest spora szansa na spotkanie jaguara (w sumie to co innego mieliby powiedzieć :P).

Cytuj:
Nasz plan to wypożyczyć samochód i praktycznie od razu na północ, przez Brasilię do co najmniej Serra de Capivara i powrót wybrzeżem.
Ładna trasa to pewnie koło 6k kilometrów wyjdzie. U nas to będzie pierwszy raz w Brazylii także raczej robimy must see: Rio, Iguazu, sam dorzuciłem Pantanal i chętnie bym coś jeszcze wcisnął ale żona lubi plażing i smażing na plaży także te 5 dni będzie na ładnej wyspie.

Cytuj:
Może sie spotkamy 7/8 w Rio, też mam 8-latka, więc może się dobrze zwiedzać.

Pomyślimy i zgadamy się na PW :)

Cytuj:
Jeśli granica z Argentyną będzie zamknięta, polecam zwiedzanie zapory Itaipu. No i może druga granica z Paragwajem będzie otwarta.

Dobrze wiedzieć, pewnie tak zrobimy

Cytuj:
Aha, w Mediolanie nie wypożyczałbym samochodu, jeśli chcecie zwiedzać miasto i macie tylko kilka godzin.

Na naszą 3 wychodzi najkorzystniej cenowo i jesteśmy wtedy totalnie niezależni co sobie bardzo cenię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group