Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Sty 2023 14:58 

Rejestracja: 30 Sty 2023
Posty: 1
W marcu tego roku siedzę w Los Angeles, trochę biznesowo trochę wakacyjnie. W weekend 16-18 marca chętnie bym się z kimś wybrał na wycieczkę po okolicznych parkach narodowych. Nie mam jakichś oczekiwań ale Sequoia Park, Death Valley czy Mojave National Preserve wyglądają interesująco. Mogę rozważyć też przylot do Las Vegas albo Phoenix jeżeli toś stamtąd jedzie do Wielkiego Kanionu na weekend.
Z mojej strony mogę zaoferować dorzucenie się do kosztów samochodu i paliwa, mogę też być dodatkowym kierowcą (muszę tylko wiedzieć żeby wyrobić sobie międzynarodowe prawko). Mogę też robić za przybocznego fotografa i towarzyszyć w rozmowie. Jestem bezproblemowy jeżeli chodzi o zachowanie ciszy, dzieci, zwierzęta, alkohol itp. Oczekuję tylko dwóch rzeczy:
- niespiesznego podziwiania przyrody i czasu na fotografowanie (trochę moich zdjęć można zobaczyć na FB: https://www.facebook.com/wojtek.woojciki/)
- odwózki, najpóźniej w niedzielę, do Los Angeles (preferowane) lub na lotnisko w Phoenix lub Las Vegas tak żebym mógł się załapać na samolot powrotny.

Zainteresowanych wspólnym zwiedzaniem proszę o łapanie mnie pod adresem email: wojtek@exw.co

Dzięki i pozdrawiam,
Wojtek Małota-Wójcik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group