Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Zeus napisał(a):
Noclegi -> noclegi,forum,772
Auta -> transport,forum,773
Sytuacja covid-owa na miejscu -> meksyk-i-czas-covid,774,154008

Bo znowu się zrobi bajżel jak w innych tematach i informacje się pogubią


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 291 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#221 PostWysłany: 05 Maj 2021 10:17 

Rejestracja: 06 Kwi 2017
Posty: 78
TIT napisał(a):
@tropikey oraz wszyscy ktorzy kupili przez OTA

Kupilam przez MyTrip i wlasnie przed chwilo uroczy Fernando na infolini TAP zmienil moj bilet na open ticket. Dzwonilam na infolinie brytyjska. Bilety na trasie MAN-LIS-CUN-LIS-MAN, wylot poczatkowo na 7 kwietnia, po zmianach na 6 kwietnia.
Otrzymalam rumer referencyjny oraz instrukcje, ze moge dokonac zmiany tylko jeden raz.


Kurde, ja kupiłem na mytrip, próbuję zmienić przez kontakt na Skype lotnisko z Amsterdamu na Berlin i ciągle ta sama śpiewka, że muszę skontaktować się z OTA :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#222 PostWysłany: 05 Maj 2021 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 396
Loty: 161
Kilometry: 349 000
srebrny
Czy komuś udało się uzyskać zmianę miejsca wylotu (przykładowo jak @Washington z LGW na WAW) lub otrzymać open ticket od TAP w przypadku zakupu biletu przez OTA? W tym deal-u wiele osób kupiło bilety przez mytrip (były chyba najtańsze), czy w takim przypadku ktoś coś wywalczył czy to w TAP czy w mytrip? Osobiście dzwoniłem do mytrip ale po kilkukrotnym przęłączaniu zostałem poinformowany, że mam możliwość akceptacji zmian lub anulowania rezerwacji czego nie chciałbym robić.
Lot do CUN z AMS mam pod koniec czerwca i decyzje o wylocie uzależniam od wprowadzenia "paszportu covidowego". Lecę z rodziną i nie mam zamiaru za testy wydać więcej lub podobnej kwoty jak za bilety i jeszcze na urlopie się tym stresować.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#223 PostWysłany: 06 Maj 2021 11:00 

Rejestracja: 06 Kwi 2017
Posty: 78
Ja dziś kolejna seria prób połączenia z TAP i niestety dalej się odbijam od ściany, co więcej jeden z agentów mi powiedział, że oni widzą, że próbowałem się już tyle razy połączyć :D
Wczoraj w trakcie jednej z rozmów jeden agent powiedział coś o tym, że będzie mógł coś zmieniać w rezerwacji ale na 48h przed, nie do końca go zrozumiałem, mówił coś o opłatach lotniskowych itp. Czy ktoś coś wie na ten temat? Czy może jak zadzwonię na 48h przed to będzie możliwość zmiany lotniska bez potrzeby kontaktu z OTA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#224 PostWysłany: 06 Maj 2021 14:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 396
Loty: 161
Kilometry: 349 000
srebrny
Ktoś już o tym pisał, tylko nie wiem czy w tym temacie, że linia przejmuje kontrolę nad biletami 48h przed odlotem i wtedy ewentualnie można próbować coś zmienić z pominięciem agencji. Czy może ktoś to potwierdzić?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#225 PostWysłany: 06 Maj 2021 14:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2016
Posty: 402
srebrny
To m.in. ja o tym pisałem.

Tylko, że ja zamieniłem (2 dni przed oryginalnym wylotem) bilet kupiony przez OTA na open ticket. Trudno powiedzieć, czy gdybym chciał zmienić miejsce wylotu to również by to zrobili.
Góra
 Profil Relacje PM off
Michal Szyszka uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#226 PostWysłany: 06 Maj 2021 15:38 

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 254
Loty: 151
Kilometry: 378 445
niebieski
Ja zmienialam na open ticket na 48h przed wylotem, bilet kupiony przez MyTrip. Ale po pierwsze, nie zmienialam lotniska bo chodzilo mi tylko o open ticket z pominieciem OTA. Po drugie mialam duze zmiany w rozkladzie, Tak jak pisalam, na brytyjskiej infolini TAP zmienilam bez najmniejszego problemu.
To jest jednak i tak inna sytuacja i wydaje mi sie, ze zmiana lotniska tez by przeszla w moim przypadku, bo koniec koncem moj pierwszy odcinek (UK-Lisbona) i tak byl odwolany. I to jest ta znaczaca roznica, to tlumaczy dlaczego TAP nie robil zadnych problemow.
Jesli natomiast nie ma zmian w rozkladzie i samoloty lataja to moga byc mniej przychylni. Ja bym probowala jeszcze inne infolinie, np brytyjska
Góra
 Profil Relacje PM off
Michal Szyszka uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#227 PostWysłany: 14 Maj 2021 22:39 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1654
HON fly4free
Ktoś wie może czemu po zakupie pakietu na Viberze automatyczne na infolinii po 10 minutach rozłącza?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#228 PostWysłany: 14 Maj 2021 23:46 

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 58
Tak, bardzo często tak jest, że na 48 godzin przed wylotem można już robić zmiany na infolinii niezależnie czy się kupowało u przewoznika czy przez stronę linii
Góra
 Profil Relacje PM off
TIT lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#229 PostWysłany: 16 Maj 2021 10:59 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1654
HON fly4free
U mnie wczoraj na infolinii udało się zmienić LHR na BER, bilety kupione bezpośrednio u TAPa, wylot w lipcu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#230 PostWysłany: 19 Maj 2021 19:57 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 362
srebrny
Kacper Szymanski napisał(a):
Ktoś wie może czemu po zakupie pakietu na Viberze automatyczne na infolinii po 10 minutach rozłącza?


Mam ten sam problem, udało Ci się z tym jakoś uporać czy ostatecznie dzwoniłeś w inny sposób niż przez Vibera?

E: Zadzwoniłem przez Skype'a, który działa bardzo dobrze, ale odbiłem się od ściany i po konsultacji usłyszałem, że nie ma szans na zmianę lotniska wylotu w tej taryfie. Nic nie dało drążenie tematu i druga, znacznie dłuższa, konsultacja. Ciekawi mnie tylko z czego wynika to, że u części osób przechodzi to bez problemu, tak jak chociażby opisywał @Washington, natomiast u innych "się nie da". Może jednak termin lotu ma znaczenie? Cóż, będą kolejne próby ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#231 PostWysłany: 27 Maj 2021 23:07 

Rejestracja: 06 Wrz 2020
Posty: 1654
HON fly4free
@Nvjc dokładnie to samo zrobiłem, skype :D I na skype udało się zmienić z LHR na BER.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#232 PostWysłany: 28 Maj 2021 09:41 

Rejestracja: 06 Kwi 2017
Posty: 78
My z @Michal Szyszka założyliśmy już sojusz i łapiemy się dzwonienia do MyTrip i Tap. MyTrip poinformowało nas, że Tap może dokonywać zmian, a Tap twierdzi że dopiero na 48h przed lotem a w naszej taryfie jest możliwa tylko zmiana daty a nie lotniska. Wygląda na to, że trzeba się nastawiać na loty z Amsterdamu a nie z Berlina :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#233 PostWysłany: 04 Cze 2021 22:10 

Rejestracja: 16 Gru 2010
Posty: 413
Loty: 144
Kilometry: 297 591
niebieski
A udało się może komuś zmienić z MAD?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#234 PostWysłany: 05 Cze 2021 04:33 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
tylko przestrzegam przed tym, żeby dzwonić w drugiej dobie przez lotem; ja w tym dniu nie mogłem się dodzwonić i miałem do tego mało czasu i w trakcie kolejnej próby dodzwonienia się upłynęło 24h do lotu i TAP z automatu zrobi mi odprawę i jak się 15 minut później dodzwoniłem, to Pani powiedziała, że jest już po odprawie i żadna zmiana mi już nie przysługuje;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#235 PostWysłany: 13 Cze 2021 14:09 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
U mnie bardzo pozytywnie. Anulowano nam październikowy lot. Zmienili automatycznie na najbliższy dostępny, czyli ten sam dzień kilka godzin wcześniej. Po pierwszym połączeniu z konsultantem od ręki dostaliśmy lot z WAW. Czyli w sumie lecimy tym samym lotem, na który nas przebookowano, a WAW dostaliśmy gratis.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#236 PostWysłany: 13 Cze 2021 15:45 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1703
Loty: 630
Kilometry: 1 040 894
srebrny
@rqs czyli pierwotnie miałeś tylko LIS-CUN?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#237 PostWysłany: 13 Cze 2021 16:20 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Dokładnie tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#238 PostWysłany: 13 Cze 2021 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Niestety: zmiana lotów przez TAP jest możliwa tylko pod warunkiem, że bilet był kupowany u nich.
W przeciwnym wypadku: proszę skontaktować się z wystawcą biletu...
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
Enzym uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#239 PostWysłany: 06 Lip 2021 05:51 

Rejestracja: 06 Kwi 2017
Posty: 78
Hej, w sobotę 10.07 mamy lot Cancun-Lizbona- Amsterdam, a potem z Amsterdamu autem do Polski. Lecimy w 4 osoby, dwie zaszczepione i dwie niezaszczepione. Czy ktoś doświadczył lub wie jakie czekają nas procedury? Starałem się wywnioskować że strony ministerstwa i chyba zaszczepieni nie muszą robić żadnych testów ani do Portugalii, ani do Holandii czy się mylę? A niezaszczepione osoby test antygenowy? Czy jadąc autem z Holandii do Polski zostanie na te osoby nałożona kwarantanna?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: TAPem do CanCUN
#240 PostWysłany: 06 Lip 2021 09:39 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Do Portugalii nie trzeba testu?

He he, ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 291 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group