Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Lut 2019 00:35 

Rejestracja: 16 Wrz 2018
Posty: 7
Cześć,
Czy ktoś ma ochotę wybrać się do Gruzji na 11 dni we wrześniu? Plan jest oparty o loty Wizzair na trasie Warszawa - Kutaisi w terminie 14.09 - 24.09.2019 (od soboty do wtorku). Powiedzmy, że wstępny plan zakłada 8 dni zwiedzania i 1 dzień na plaży + 2 dni przeloty. Trasa jeszcze nie ustalona, dlatego jestem otwarty na wszelkie propozycje czy sugestie. Bedę też wdzięczny za podpowiedzi tych z Was, którzy juz w Gruzji byli i mają wiedzę z pierwszej ręki na temat tego kraju - nie tylko co warto zobaczyć, ale też jakieś praktyczne wskazówki będą mile widziane.
Jeśli zgłosi się kilka osób, to może razem wynajmiemy samochód. A zatem zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Maciek


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Lut 2019 02:52, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 21 Lut 2019 18:22 

Rejestracja: 21 Sty 2016
Posty: 5
planuje w tym roku zwiedzić Gruzję, chętnie się przyłącze do grupy najlepiej jakby to były osoby juz obeznane w temacie. pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Lut 2019 19:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2016
Posty: 20
Loty: 66
Kilometry: 108 884
Plan brzmi dobrze :) Tylko obawiam się że urlop na wrzesień mogę w pracy bookować w okolicy kwietnia :) No i narazie cena zawrotna za bilety. Ale zostawiam ślad żeby być w temacie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Lut 2019 15:35 

Rejestracja: 16 Wrz 2018
Posty: 7
Sądzę, że Wizzair za chwilę znowu rzuci jakieś promo -20% np: z okazji dnia kobiet, więc jest szansa, że ceny będą lepsze. Dlatego trzeba trzymać rękę na pulsie i polować na okazje. Ja już mam zaklepany urlop na te daty, więc ja jadę na pewno. Celowo wybrałem wrzesień, żeby już było luźniej i nieco "po sezonie" ale ciągle jeszcze na tyle ciepło by miło się zwiedzało oraz aby można się było wykąpać w morzu. Wg prognoz pogody w połowie września temperatura to 25 C w dzień i 15 C w nocy. Czyli bardzo przyjemnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Mar 2019 23:16 

Rejestracja: 09 Mar 2019
Posty: 1
Hej :D
Też planowałam Gruzję we wrześniu, ale nie mam ekipy więc jestem chętna. Pytanie tylko o zakwaterowanie. Moi znajomi byli w Gruzj więc mam trochę informacji na ten temat z pierwszej ręki. Spali pod namiotem- Gruzja jest świetnym krajem na taką atrakcję, ponieważ panuje w niej prawo do wolnego korzystania z natury- tak jak w Skandynawii, więc miożna spać pod namiotwm gdzie się chce, a miejsca są przepiękne. Dobre są też tanie Guest Housy- jakkolwiek się to pisze (: Podróżowanie po Gruzji jest dość tanie- pociągi i takie busy. Ale niedrogo wychodzi też wynajęcie auta z kierowcą- co jest fajną opcją w tym kraju, ze względu na tragiczny stan dróg. Jestem zainteresowana, więc jeśli wyjazd jest aktualny i szukasz towarzystwa to napisz, prosiłabym na maila koniczynka0205@poczta.fm (prędzej odpiszę) (-:

Pozdrawiam serdecznie
Natalia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Kwi 2019 18:33 

Rejestracja: 12 Cze 2018
Posty: 42
My lecimy do Kutaisi 25.05.2019 Wizzairem z Warszawy.
Wynajmujemy na 4 dni dużego busa z kierowcą , a jest nas tylko 6 osób.
W planach -
jazda do Batumi, po drodze czarna plaża Ureki, Miniature Park, powrót na drugi dzień wieczorem
jeden dzień Okatse Canyon,Martvili and Bagrati cathedra
jeden dzień jaskinie Promethe,Sataplia i Motsameta

koszt wszystkich przyjazdów wychodzi 1000GEL , przy 6 osobach to wychodzi 167GEL na osobę, ale gdyby chciały z nami pojechać jeszcze:
2 osoby - 125 GEL/os.
4 osoby - 100 GEL /os.
6 osób - 84GEL /os.

Gdyby uzbierała się grupa 12 osób, to koszty przejazdu byłyby porównywalne do kosztów jazdy marszrutką, a mamy do dyspozycji prywatnego busa, który zawiezie nas tam gdzie i kiedy my chcemy, a nie wg. rozkładu jazdy.

jeszcze więcej osób, jeszcze taniej, bus jest 16 osobowy, kierowca sprawdzony.


Jeżeli ktoś się chce do nas przyłączyć, to zapraszamy, możemy zwiedzać wspólnie.
My mamy już sprawdzony plan na zwiedzanie - podobny scenariusz realizowałem już dwukrotnie, ale ciągle nowi znajomi męczą mnie, żeby pojechać z nimi, a ponieważ uwielbiam Gruzję, to nie potrafię im odmówić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group