Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Azja 3-4 miesiące
#1 PostWysłany: 03 Lut 2016 00:20 

Rejestracja: 31 Sty 2016
Posty: 5
Loty: 2
Kilometry: 21 096
Hej,

Szukam towarzysza/towarzyszki na wielką podróż po Azji.
Ja - 26 lat, osoba rzucająca korpo, chcąca żyć inaczej :)
Szukam więc osoby z podobnym planem, niespieszącej się do codziennych obowiązków.
Jestem elastyczna co do konkretnych miejsc docelowych i terminu wyjazdu (w zależności od dostępności tanich biletów) raczej maj-czerwiec 2016.
Chętnych, chcących przeżyć przygodę życia zapraszam do kontaktu.
Góra
 Profil Relacje PM off
kamo375 lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Azja 3-4 miesiące
#2 PostWysłany: 05 Lut 2016 14:15 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 7
Hej! Od kwietnia również planuje rzucić moją korpo i trochę pojeździć po świecie! Podaj mi swojego maila to się zgadamy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azja 3-4 miesiące
#3 PostWysłany: 05 Lut 2016 19:32 

Rejestracja: 31 Sty 2016
Posty: 5
Loty: 2
Kilometry: 21 096
Anna_cz napisał(a):
Hej! Od kwietnia również planuje rzucić moją korpo i trochę pojeździć po świecie! Podaj mi swojego maila to się zgadamy :)



hej, mój mail: lena_24@o2.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azja 3-4 miesiące
#4 PostWysłany: 12 Lut 2016 10:16 

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 3
Hej,

Czy mogłabym sie do Was przyłączyć? Planowałam wyjazd na ok. 3 miesiące od połowy kwietnia w kierunku: Tajlandia, Wietnam oraz w zależności od czasu i pogody: Laos, Kamodża, południowe Chiny, ale w sumie mogę się dostosować.

Mój mail to: miss.azja@gmail.com :)

Pozdrawiam,
Agata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azja 3-4 miesiące
#5 PostWysłany: 13 Lut 2016 21:32 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 7
kamo375 napisał(a):
Jeżli będą jakieś konkrety dajcie znać na priv :)


Podaj maila bo nie mogę napisać do Ciebie prywatnej wiadomości.

Pozdrawiam
Ania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azja 3-4 miesiące
#6 PostWysłany: 14 Lut 2016 12:44 

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 3
Ania, Milena - może się zgadzamy przez maila? Dajcie znać, czy chcecie jakoś połączyć siły - fajnie byłoby wiedzieć, czy powinnam dalej szukać towarzyszy podróży :) Ja też robię sobie przerwę od pracy - mam trochę doświadczenia w podróżowaniu po Azji i teraz chciałabym zobaczyć miejsca, w których jeszcze nie byłam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azja 3-4 miesiące
#7 PostWysłany: 14 Lut 2016 19:36 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 7
Miss_Moneypenny napisał(a):
Ania, Milena - może się zgadzamy przez maila? Dajcie znać, czy chcecie jakoś połączyć siły - fajnie byłoby wiedzieć, czy powinnam dalej szukać towarzyszy podróży :) Ja też robię sobie przerwę od pracy - mam trochę doświadczenia w podróżowaniu po Azji i teraz chciałabym zobaczyć miejsca, w których jeszcze nie byłam.


Agata, napisałam wczoraj do Ciebie maila. Może wpadł do spamu. Czekam na odpowiedź od Ciebie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azja 3-4 miesiące
#8 PostWysłany: 01 Mar 2016 16:07 

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 1
Hej, może jeszcze ja mogłabym dołączyć się ? czy macie już jakis konkretny plan ? Pogadamy o tym ? Pozdrawiam, Kamila
fil_kam@wp.pl



mi_lena napisał(a):
Hej,

Szukam towarzysza/towarzyszki na wielką podróż po Azji.
Ja - 26 lat, osoba rzucająca korpo, chcąca żyć inaczej :)
Szukam więc osoby z podobnym planem, niespieszącej się do codziennych obowiązków.
Jestem elastyczna co do konkretnych miejsc docelowych i terminu wyjazdu (w zależności od dostępności tanich biletów) raczej maj-czerwiec 2016.
Chętnych, chcących przeżyć przygodę życia zapraszam do kontaktu.


-- 01 Mar 2016 16:32 --

Cześć Ania, czy ja też mogłabym pogadać z Wami o wyjeździe ? Chciałabym uciec na troszke a sama nie mam odwagi. Udało mi się do tej pory odwiedzić w Azji, Tajlandię dwa razy i zawsze chętnie tam wróce bo to moj absolutny nr 1, po drodze były jeszcze Malediwy i Sri lanka, oczywiście na własną rekę. Czekam na wiadomość. Pozdrawiam,
Kamila




Anna_cz napisał(a):
Miss_Moneypenny napisał(a):
Ania, Milena - może się zgadzamy przez maila? Dajcie znać, czy chcecie jakoś połączyć siły - fajnie byłoby wiedzieć, czy powinnam dalej szukać towarzyszy podróży :) Ja też robię sobie przerwę od pracy - mam trochę doświadczenia w podróżowaniu po Azji i teraz chciałabym zobaczyć miejsca, w których jeszcze nie byłam.


Agata, napisałam wczoraj do Ciebie maila. Może wpadł do spamu. Czekam na odpowiedź od Ciebie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azja 3-4 miesiące
#9 PostWysłany: 16 Maj 2016 23:48 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 6
Hej,
Wyjazd jeszcze aktualny?
Mam 30 lat, 3 m-ce wolnego (lipiec-wrzesień) i ogromną chęć zobaczyć kawałek Azji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Azja 3-4 miesiące
#10 PostWysłany: 28 Maj 2017 11:21 

Rejestracja: 28 Maj 2017
Posty: 6
Hej hej!

I jak? Udało Wam się pojechać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group