Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Lis 2019 10:27 

Rejestracja: 07 Lis 2019
Posty: 2
-- 07 Lis 2019 10:25 --

Część, szukam towarzysza/towarzyszki/towarzyszy na wyjazd do jednego z bądź kilku krajów z listy z tytułu. Zmieniam pracę i mam do wykorzystania z 20 dni urlopu to wykorzystuje :) jeśli chodzi o doświadczenie to rok temu byłem 28 dni w Wietnamie z grupą 7 osób. Pewnie dałbym radę samemu wyjechać ale się boje że samemu to zdziadzieje ;) Na wyjazd mogę przeznaczyć z 3/4 tygodnie jakoś pomiędzy połowa listopada a 4 stycznia. Jak ktoś/coś to czekam na info. Również jeśli już macie ekipę i można dołączyć. A mam 31 lat - ale wygląd 20 latka i umysł hmm niewiele starszy :)

-- 07 Lis 2019 10:27 --

A co do budżetu - to od budżetowego po średni high life ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
#2 PostWysłany: 07 Lis 2019 16:56 

Rejestracja: 07 Lis 2019
Posty: 2
A jeśli lecicie gdzieś indziej w tym okresie to też śmiało dawajcie znać, z chęcią się dołączę Te lokalizację są wstępne tylko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Sty 2020 18:37 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 32
Cześć mamy kupione już bilety na trasie Wiedeń Tajlandia - 20 marca - 9 kwietnia plan jest by spędzić 3 dni w BKK a później gdzieś dalej ruszyć. Jeszcze nie mamy pomysłu gdzie jest nas 2 dziewczyny (średnia wieku 20 -40) i może jeszcze chłopak 30+ (nie ma kupionego biletu)
Jest to kolejny wyjazd który planuje z ludzmi Fly4 free i zawsze jest fajnie.
jeżeli jesteś nadal zainteresowany zapraszam na priv
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Lut 2020 15:00 

Rejestracja: 17 Lut 2020
Posty: 1
Cześć,

Mam bilet 27.03 - 13.04 WWA - BGK
W między czasie chcę zaliczyć Kambodżę oraz Wietnam

Lecę sam, dołączę się chętnie do kogoś lub ktoś do mnie.

Lubię dużo zwiedzać ale też zabawić (tak 80/20%)
Budżet: średni (ok. 4000zł bez lotów)

Zarys planu:
27.03 - 1.04 Bangkok (świątynie, targ wodny, impreza) (wylot wieczorem do Siem Reap)
01.04 - 5.04 Siem Reap (kompleks Angkor, jezioro Tonle Sap, impreza) (wylot wieczorem do Sajgonu)
05.04 - 07.04 Sajgon (delta Mekongu, Skydeck i World of Heineken) (wylot rano do Ha Long)
07.04 - 11.04 Ha Long (zakota, wyspy, jakiś treking, impreza) (wylot wieczorem do Bangkoku)
11.04 - 13.04 Bangkok (wylot rano do Warszawy)

Wszystko do ustalenia
Pozdro!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group