Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 136 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 29 Lis 2022 22:14 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1358
srebrny
p10tr napisał(a):
katka256 napisał(a):
wiater napisał(a):
Musze kupić nowa walizkę, bo moja stara okazała się...zniszczona :P

W sumie nie chce mi się zbytnio szukać, ale zastanawiam się nad wittchenem.
Warto kupić bagaż tej marki?

na przykład taką:
https://www.wittchen.com/walizka-duza,p ... _id=907520

polecam taką puccini
https://bagazownia.pl/product-pol-1537- ... g&curr=PLN
nie wiem po ile na stronie oficjalnej, ale jest fajna, bo dość plastyczna, zawsze można dobrze docisnąć :lol:


Trochę odgrzeję kotleta, ale ja z kolei nie polecam nic z Puccini. Mam ich kabinówkę, problemy były od samego początku - nówka sztuka, jedno kółko się od początku blokowało. Wymienili na gwarancji przy okazji robiąc problemy i trochę to trwało przez co latałem z plecakiem. Minęło może pół roku, to samo kólko, tym razem pękło, dokładnie to przy tym sworzniu na którym się obraca. Nie wiem czy sens jest reklamować... mam już dosyć tej firmy i ich podejścia.

odpowiem na odgrzewanego kotleta, po 2 lata użytkowania, polecana walizka-ma się w sumie dobrze, ale kółka i serwis puccini to dramat. Kółka oczywiście popsuły się po upływie gwaranacji, sklep nie sprzedaje częsci, na a..gro też są niedostępne. Reasumując, nie polecam jednak.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off
p10tr lubi ten post.
 
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#122 PostWysłany: 29 Lis 2022 22:23 

Rejestracja: 06 Sty 2022
Posty: 44
Loty: 53
Kilometry: 64 232
@katka256 - czy wymieniałaś/eś kółka na własną rękę? jakieś godne polecenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 29 Lis 2022 22:45 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1358
srebrny
p10tr napisał(a):
@katka256 - czy wymieniałaś/eś kółka na własną rękę? jakieś godne polecenia?

zmieniałam u okolicznego pana "Zenka" :cry: nie są to firmowe, kółka- musiał wymienić wszystkie, mimo iż popsute były 2- ponieważ oczywiście, nie można dokupić pasujących firmowych lub formowopodobnych. Są ciut inne niż były. 150 zł za całość
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
MTalma uważa post za pomocny.
 
      
#124 PostWysłany: 29 Lis 2022 22:51 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Mogłeś wymienić odpłatnie u producenta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 29 Lis 2022 22:51 

Rejestracja: 06 Sty 2022
Posty: 44
Loty: 53
Kilometry: 64 232
@katka256, napisz proszę jakie usługi oferuje Pan Zenek, bo podobnego będę musiał poszukac w swojej okolicy. Może być na priv. Dzięki :)

@boots - wiesz ze puccini to "marka premium" :D więcej im zarobic nie dam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 29 Lis 2022 22:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Wiem. Sam mam kilka i są znacznie lepsze od Samsonite i Delsey'a.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 29 Lis 2022 23:03 

Rejestracja: 06 Sty 2022
Posty: 44
Loty: 53
Kilometry: 64 232
Więc albo Ty masz szczęście, ale my mamy pecha. Patrząc się na ilość negatywnych opinii, myślę że to pierwsze jednak ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 29 Lis 2022 23:04 

Rejestracja: 23 Wrz 2019
Posty: 664
Loty: 23
Kilometry: 74 051
Wittchen przeżył parę wyjazdów w tym wgniecenie po Maderze, naderwanie zamka od korpusu i rozprucie tkaniny podszewki. To było przy dwóch sztukach.
Naprawiłem u szewca.
Zawsze owijam strachem i daję dużą kartkę z telefonem oraz adresem docelowym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 30 Lis 2022 21:16 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1358
srebrny
boots napisał(a):
Mogłeś wymienić odpłatnie u producenta.

no właśnie nie, bo wg producenta, nie są produkowane części do tej walizki. Uwierz: pisałam, dzwoniłam, byłam w sklepie firmowym.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
MTalma uważa post za pomocny.
 
      
#130 PostWysłany: 30 Lis 2022 21:37 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Piszesz/dzwonisz bezpośrednio do serwisu lub działu reklamacji i prosisz o odpłatną naprawę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 01 Gru 2022 22:06 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1358
srebrny
@boots uwierz, robiłam to, kilka razy, bo zanim znalazłam lokalnego pana, próbowałam u nich. Nie. Beton. Gotowa byłam zapłacić im, a nie komuś tam.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off
MTalma lubi ten post.
MTalma uważa post za pomocny.
 
      
#132 PostWysłany: 01 Gru 2022 22:20 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Pewnie mają Cię na jakiejś czarnej liście ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 01 Gru 2022 23:37 

Rejestracja: 06 Sty 2022
Posty: 44
Loty: 53
Kilometry: 64 232
@boots - mam podobne doświadczenia. to, jak bardzo ich bronisz, napawa mnie myślą o tym, że może masz profit z tego, jak ich bronisz? ;) ?


Ostatnio edytowany przez p10tr, 02 Gru 2022 08:27, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 01 Gru 2022 23:42 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Podobne do moich doświadczeń, czyli bardzo dobre?
Sam przecież pisałeś:

Cytuj:
jedno kółko się od początku blokowało. Wymienili na gwarancji (...). Minęło może pół roku, to samo kólko, tym razem pękło, dokładnie to przy tym sworzniu na którym się obraca. Nie wiem czy sens jest reklamować.

Naprawili na gwarancji, zatem pewnie ponownie naprawią. W czym widzisz problem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 01 Gru 2022 23:53 

Rejestracja: 06 Sty 2022
Posty: 44
Loty: 53
Kilometry: 64 232
@boots, manipulujesz wypowiedzią, jak paski w TVP Info :)

oto moja wypowiedź w całości
Cytuj:
problemy były od samego początku - nówka sztuka, jedno kółko się od początku blokowało. Wymienili na gwarancji przy okazji robiąc problemy i trochę to trwało przez co latałem z plecakiem.

Tym razem po kontakcie z serwisem, stwierdzili że jednak do TEGO modelu (kupiony w tym roku.. ;) ) niestety nie ma kółek i mogą zaproponować rabat na nową kabinówkę.

Nie wiem jaki masz cel swoich wypowiedzi, ale mam nadzieję że obiektywnym okiem, czytający to ocenią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 02 Gru 2022 00:00 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Złóż sprzedawcy reklamację z tytułu rękojmi za wady. Zażądaj wymiany towaru na wolny od wad.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 136 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group