Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 18 Gru 2018 12:57 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
polecam Sketchersy, pierwsze kupiłem gdzieś w Lizbonie kilka lat temu, od tego czasu regularnie kupuję je w Poczdamie w jednym outlecie, za 40-60 euro mamy naprawdę mega fajne i wygodne buty z żelową podeszwą. Można je też dostać w niektórych sportowych sklepach ale w mniejszym wyborze niż u naszych sąsiadów.
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#62 PostWysłany: 18 Gru 2018 13:10 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Za namową...żony :lol: kupiłem Sketchersy zarówno w formie typowo sportowej jak i jako półbuty. Świetnie się sprawdzają. Zawierają specjalne wkładki amortyzujące co na kręgosłup doskonale działa. Polecam :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 18 Gru 2018 13:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
wczoraj przyszły, superowe, można na bosaka

Załączniki:
66398c284047a4821f5f5dccd5f8.jpg
66398c284047a4821f5f5dccd5f8.jpg [ 251.48 KiB | Obejrzany 18039 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 18 Gru 2018 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Anonymous napisał(a):
3 lata temu pisałem o butach Quechua z Decathlonu. Są ze mną w każdej podróży, za wyjątkiem gór wysokich. Były w Ekwadorze, Iranie, Uzbekistanie, na Krymie, w Kazachstanie, na Filipinach i na wielu krótszych podróżach po Europie. Do tego niezliczone kilometry w Kampinosie, zawsze gdy nie spodziewam się błota. W polskich miastach ich nie noszę, bo nie wyglądają za dobrze.
Buty po trzech latach nie noszą poważniejszych śladów użytkowania. Są wygodne, wytrzymałe (za wyjątkiem gąbki na pięcie, która się przetarła). Podeszwa bardzo mi odpowiada, a stopy nie odczuwają nawet długich wędrówek po ubitym terenie.

Wady:
- łapią brzydkie zapachy i łatwo je "zapuścić",
- serio - jadąc pociągiem w wagonie coupe, żeby je zdjąć w przedziale patrząc współtowarzyszom w oczy to trzeba mieć cojones.

Tamtych butów już nie ma w ofercie, ale widzę podobne, tylko że lepiej wyglądające. W każdym razie na pewno moim kolejnym wyborem w tym segmencie obuwia będzie Decathlon i Quechua. Za te pieniądze trudno mi sobie wyobrazić coś lepszego.

@rw30, a jak Twoje? :)

Linka nie działa, jaki to model?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 18 Gru 2018 13:44 

@mashacra, buty, o które pytasz, to model kultowy - dawno wyprzedane. Pozostaje Ci wybrać nowszą wersję tego samego, ewentualnie jakieś droższe tej samej marki (powinny być ok):
https://www.decathlon.pl/buty-mh100-msk ... 83908.html
Góra
 PM off  
      
#66 PostWysłany: 18 Gru 2018 14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
To może chociaż fotka z neta skoro takie kultowe? :)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 24 Gru 2018 10:44 

@mashacra, nie ma sprawy, daj mi kilka dni.

Tymczasem, uwagę wszystkich zwracam na niezłą wyprzedaż na adidas.pl
https://www.adidas.pl/mezczyzni-buty-ou ... ow-to-high
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 24 Gru 2018 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Od wielu wielu lat użytkuję, jeśli chodzi o obuwie sportowe, tylko od adidasa. Przerobiłem różne modele i konfiguracje. Bardzo lubię podeszwę traxion, nadają się bez problemu na miasto, ale i na lekki treking po bezdrożach, śmigałem w nich zarówno po Bangkoku jak i po szkockich Highlands.
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 09 Sty 2019 20:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Udalo mi sie kupic dosc wygodne buty marki Columbia.
Nadaja sie do dluzsszych eksploracji, przetestowalem w NY. :)

Załącznik:
buty.JPG
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 19 Maj 2019 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 1166
Loty: 363
Kilometry: 392 814
niebieski
Te buty zwróciły na siebie moją uwagę. Nigdy nie "inwestowałem" w kickstarter jak dotychczas, ale projekt wydaje się być świetny - buty w "dobrej" cenie do eksploracji typu: miasto, jakieś wzniesienia, las...

https://www.kickstarter.com/projects/14 ... tropicfeel

Może kogoś z Was to zainteresuje. Ja zaryzykowałem i się zarejestrowałem - dla siebie i mojej partnerki (potem przychodzi ankieta i "fason" butów też się wybiera - damskie lub męskie). Rozmiary identyczne jak w Polsce (mierzyliśmy, wychodzą typowe nasze rozmiarówki). Dostawa w sierpniu, a po rejestracji kasę pobiorą 13 czerwca (takiego maila dostałem przy wpisaniu karty Revolut).

Rzucam po prostu hasło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 02 Mar 2020 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2016
Posty: 128
Loty: 34
Kilometry: 60 357
Hej,
czy polecacie jakieś buty z Decatholnu które będą się nadawały na komfortowe chodzenie po mieście 8-10h (+- 50km) tempratura wiosenno/jesienna

z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group