Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 06 Sty 2022 19:07 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Flyguy napisał(a):


@Flyguy
Dostałem na święta drona Dji mini 2 i właśnie planowałem go zabrać w przyszłym tygodniu do Meksyku.
Możesz rozwinąć temat bo link prowadzi do wątku, który ma 12 postów także cięzko będzie przeczytać od #48.

Edit.
Pewnie chodzi Ci o to, że kartele narkotykowe wykorzystują drony do ataków na Policje itp.
Nie sądze żeby ktoś widząc gringo mógł o nim pomyśleć jak o jedym z nich, to już lekka przesada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#62 PostWysłany: 06 Sty 2022 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
Spokojnie.
Nikt Cię nie zastrzeli ani nie aresztuje za latanie dronem.
Z tym że trzeba robić to z głową: najlepiej z daleka od ludzi i unikać miejsc które mogą być szczególnie chronione.
Latałem dronem w Meksyku: na plażach, nad bulwarami.
Wróciłem żywy. I z dronem.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 06 Sty 2022 21:52 

Rejestracja: 21 Gru 2015
Posty: 10
Z tego dedykuję, ze mogę drona zabrać do samolotu. Albo każda awiokompania ma swoje przepisy?

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 06 Sty 2022 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
Możesz zabrać drona z sobą w bagażu podręcznym.
Jaką linią lecisz - nie ma znaczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#65 PostWysłany: 09 Lut 2022 18:30 

Rejestracja: 02 Wrz 2020
Posty: 402
niebieski
Ja miałem przypadek jak policja zatrzymała puszczających drona w Sintrze koło Lizbony, jest to teren całkowicie zamknięty za ruchu powietrznego w tym także dla dronów.
Można pisać że nagrałem materiał i nikt o nic nie pytał ale przepisy przepisami i można mieć spore problemy bo w takim przypadku na mandacie się nie skończyło, było aresztowanie.

W temacie wyboru drona, coś co służyłoby wyłącznie do puszczenia w pionie blisko siebie czyli małe wymagania w kwestii czasu lotu i odległości ale żeby obraz nie trząsł się tak jak zazwyczaj w chińskich elektro śmieciach i żeby to nei kosztowało fortuny, no i co istotne żeby było lekkie i zgrabne ?
Pewnie takie cos to tylko w erze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 22 Sty 2024 09:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
Czy ktoś wwoził drona do Omanu? Konkretnie DJI mini 2. Nie chcę nim latać, wiem że nie wolno. Będę mieć go po prostu ze sobą wracając z dłuższej podróży.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 66 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group