Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 11 Mar 2018 09:26 

Rejestracja: 12 Lut 2018
Posty: 12
-- 11 Mar 2018 09:18 --

SJK napisał(a):
zyzio235 napisał(a):
Na tą chwilę zostały mi okularki i kamerka w małej maskotce:).



W takim razie do kompletu małego agenta brakuje Ci jeszcze tylko jednego przedmiotu :lol:


-- 11 Mar 2018 09:26 --

zyzio235 napisał(a):
SJK napisał(a):
zyzio235 napisał(a):
Na tą chwilę zostały mi okularki i kamerka w małej maskotce:).



W takim razie do kompletu małego agenta brakuje Ci jeszcze tylko jednego przedmiotu :lol:


Kompletnie nie pasuje
....może do hotelu do Egiptu doczepić do marynarki ...sam nie wiem.

Powracając do tematu no niestety nie ma uniwersalnosci ale wyszlo na to ,ze jak nikon to będzie nikon,
Na tą chwilę nikon coolpix w 300 kieszonkowy
Drugim aparatem będzie nikon p 1000 jak tajskie szybkie ręce go złożą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
#22 PostWysłany: 21 Mar 2018 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 343
zyzio235 napisał(a):
(...)dlatego traktuję odpowiedz z przymróżeniem oka.


(czas.) mrugać => (rzecz.) przymrużenie, sir.

Ja bym celował w Nikona D7200 (HD video) lub nawet droższego D7500 (4k video) + w miarę uniwersalny 18-105. Ale gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania - dostaniesz multum propozycji, z których po amatorsku trudno powiedzieć, która lepsza. To wymaga popracowania na różnych modelach, obiektywach, umiejętności, późniejszej obróbki. Mnie np. rażą nienaturalnie powykrzywiane horyzonty w go pro, rolling shutter w Sony i rozmycie przy przesuwaniu - a ktoś inny może przykładać wagę do innych aspektów.

Żaden smartfon nie da tak dobrych zdjęć/filmów i pola do popisu jak profesjonalny sprzęt. Nawet iPhone X - choć jakość video w porównaniu do bardzo podobnych kamerek iPhona 6S, 7 i 8 jest przeskokiem zwłaszcza przy dynamicznych ujęciach.

Powodzenia ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 21 Mar 2018 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2631
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Sz@lony napisał(a):
Ja bym celował w Nikona D7200 (HD video) lub nawet droższego D7500 (4k video) + w miarę uniwersalny 18-105.


Ekspertem w fotografii nie jestem ale jako okazjonalny użytkownik Nikona D7100 (którego ma moja Luba) odradzam jeśli nadal występuje w nowej wersji to samo co w naszej - notoryczne zachlapanie matrycy, którą trzeba czyścić po ok. 1000 zdjęć. Temat znany jeszcze od wersji D7000. Na szpatułki do czyszczenia i płyn Rotin wydaliśmy przez lata już kilkaset złotych, generalnie masakra... U nas czas teraz na jakiegoś "bezlusterkowca" do 4000 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group