Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: NFL
#1 PostWysłany: 02 Gru 2014 11:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 248
Loty: 29
Kilometry: 73 985
Jestem ciekaw czy są tu jacyś, poza mną, podróżujący na mecze fani NFL. Wiem, że trochę ludzi z Polski lata(ło) na mecze w Londynie, sam widziałem w samolotach do Poznania paxów w jerseyach klubów NFL.
Piszę o tym, bo wkrótce rozpoczyna się sprzedaż zamknięta karnetów na nowy sezon NFL International Series w Londynie. Sprzedaż dla posiadaczy karnetów na ten sezon potrwa od 04.12 do 02.01.2015. Po niej będzie sprzedaż otwarta dla osób, które nie miały do tej pory karnetów.
Góra
 Profil Relacje PM off
jkbmichalski lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: NFL
#2 PostWysłany: 03 Gru 2014 17:43 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 39
Loty: 12
Kilometry: 25 477
O, dam znać kumplowi. Latasz z Poznania?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#3 PostWysłany: 03 Gru 2014 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
wojtkow napisał(a):
Sprzedaż dla posiadaczy karnetów na ten sezon potrwa od 04.12 do 02.01.2015. Po niej będzie sprzedaż otwarta dla osób, które nie miały do tej pory karnetów.

W sumie, czemu nie? Orientujesz się może, czy po zakończeniu sprzedaży karnetów, zazwyczaj zostaje coś na pojedyncze mecze? I w jakich cenach, bo na razie nie ujawniono?
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#4 PostWysłany: 03 Gru 2014 19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 248
Loty: 29
Kilometry: 73 985
@ jkbmichalski - tak latam z Poznania.

@krasnal - NFL pierwszy raz oferuje możliwość wcześniejszego nabycia biletów posiadaczom biletów na poprzedni sezon. Jest to z tym związane, że do tej pory w Europie (zawsze na Wembley), był w każdym sezonie tylko jeden mecz. W roku pierwszy raz rozegrano trzy mecze oferując możliwość kupna karnetu.
Na zeszły sezon płaciłem 108 GBP za karnet normalny na trzy mecze na górny poziom na środku (Block 501, Row 30, Seat 11 - można sobie zobaczyć). Niestety nie pamiętam ile kosztował bilet pojedynczy. Ogólnie ceny na niżej położone sektory były dużo wyższe, łuki na górnym poziomie były trochę tańsze.

Ceny bieżące dla posiadaczy będę znał jutro to się nimi podzielę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#5 PostWysłany: 03 Gru 2014 19:32 

Rejestracja: 29 Maj 2012
Posty: 46
kurcze, trochę szybko zaczyna się ta sprzedaż, ja w sumie nie mam pojęcia czy będę w stanie jechać w za rok do Londynu.
A byście byli chętni na karnet czy konkretny mecz? z rozpiski na 2015 najbardziej by mnie interesowało Kansas City Chiefs vs Detroit Lions, a potem Miami vs Jets, na pewno nie Jaguars.

Jak będą znane ceny to rozważę zakup :) w sumie to planowałem pierwszy mecz na żywo obejrzeć w USA ale nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się trafić, żeby być tam akurat podczas sezonu. Tak więc może trzeba uderzyć na Londyn
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#6 PostWysłany: 03 Gru 2014 19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
wojtkow napisał(a):
Ceny bieżące dla posiadaczy będę znał jutro to się nimi podzielę.

A to nie są przypadkiem te ceny?
http://www.nfluk.com/tickets/wembley-tickets.html
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#7 PostWysłany: 03 Gru 2014 20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 248
Loty: 29
Kilometry: 73 985
@asdop - ja będę kupował karnet, jestem fanem futbolu amerykańskiego od lat i cieszę się na każdy mecz. Trzy drużyny powtarzają się z obecnego sezonu (Miami, Detroit i Jacksonville, które zresztą ponoć jest kandydatem do przeniesienia do Londynu na stałe).
Muszę Ci powiedzieć, że nawet mecz Jaguars był interesujący i wart obejrzenia na żywo, choć oczywiście to najsłabsza, obok Raiders :( drużyna NFL z tych które grały w tym sezonie.
Co do wizyty w USA, to ja byłem na meczu NFL w USA i muszę Ci powiedzieć, że pod pewnymi względami ten w Londynie jest lepszy. Ludzie są bardziej skupieni na grze, bardziej żywiołowo reagują itd. Jedyny minus to gorsza organizacja, np. w Stanach pomyślisz, że coś byś zjadł i już masz to pod nosem. Na Wembley kolejki były na 30 minut stania.

@krasnal - masz rację, to są te ceny. Ja dostałem maila z informacją, że ceny będą podane w dniu sprzedaży, więc nie szukałem dalej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#8 PostWysłany: 04 Gru 2014 08:40 

Rejestracja: 29 Maj 2012
Posty: 46
@wojtkow
Ja bym brał jeden mecz tylko z racji tego że trzeba wolny poniedziałek wziąć, a znając życie zbyt wiele wolnego w październiku-listopadzie to nie będę miał. Dlatego "sklasyfikowałem" mecze, które bym chciał najbardziej obejrzeć.
Co do lepszej atmosfery w Londynie to rzeczywiście tak może być, byłem kiedyś na Yankessach i praktycznie nikt dookoła nie był zainteresowany samym meczem, bardziej pogaduchy i jedzenie. Z ciekawości, na jakim meczu byłeś?
co do samego International Series, orientujesz się może czy pojedyncze bilety są imienne? A jak było z widocznością z miejsca które miałeś w tym sezonie? wszystko bez problemowo czy trzeba było czasem wytężać wzrok? powtórki rozumiem jak to w nfl wyświetlane od razu na telebimie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#9 PostWysłany: 04 Gru 2014 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 248
Loty: 29
Kilometry: 73 985
Tu się kłania to, że mam własną firmę, co umożliwia mi takie zaplanowanie działania, żeby mieć ten wolny poniedziałek.
Co do NYY, to zetknąłeś się z kulturą baseball'ową, tak w sumie wygląda każdy mecz. Byłem na kilku domowych meczach Angels i tam zawsze tak to wyglądało, inna rzecz, że na baseball'u to wystarcza, żeby śledzić mecz :). Co do NFL to byłem na "bitwie o zatokę" czyli meczy Oakland Raiders vs San Francisco 49ers.

Co do biletów, tak wszystkie są imienne, ale absolutnie nikt tego nie sprawdza (pod Wembley jest zresztą mnóstwo koników). Np. koło mnie sąsiednie miejsca zajmowali Amerykanin i Francuz, a na jeden mecz, na bilet Francuza przyszła żona Amerykanina i nie miała problemów z wejściem. Widoczność z mojego miejsca była znakomita, choć oczywiście plac gry wydawał się malutki. Jak to w NFL cały czas były powtórki na obu wielkich stadionowych telebimach. W przerwach gry pokazywano na nich ciekawsze zagrania i statystyki. Pełen wypas :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#10 PostWysłany: 04 Gru 2014 11:05 

Rejestracja: 29 Maj 2012
Posty: 46
to nabieram coraz więcej ochoty na wyjazd do Londynu :) decyzję podejmę pewnie od razu po pojawieniu się biletów do sprzedaży
@wojtkow wybierasz się na mecze z kimś czy sam? w moim towarzystwie to raczej nikogo chętnego na NFL nie znajdę, a dziewczyny na siłę nie chcę ciągać na mecz...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#11 PostWysłany: 04 Gru 2014 23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 248
Loty: 29
Kilometry: 73 985
@asdop - jeszcze nie wiem z kim będę leciał. W tym roku na jeden mecz zabrałem córkę, na drugi teścia a na trzeci leciałem sam.
Ale nawet jak będę z kimś, to chętnie umówię się na tailgate party :) Notabene jest ono tam nieźle przygotowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#12 PostWysłany: 05 Gru 2014 18:46 

Rejestracja: 29 Maj 2012
Posty: 46
no to super, ja pewnie do Londynu kogoś bym ze sobą wziął ale na mecz to już raczej bym sam szedł więc celowałbym w miejsce obok jak karnetowcy nie wykupią :)
a jak mówisz że taligate w Londynie jest przed NFL to tym bliżej jestem decyzji o kupnie biletu:)
w takim razie czekam na decyzję o pojedynczych biletach i będę informować
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#13 PostWysłany: 11 Gru 2014 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 248
Loty: 29
Kilometry: 73 985
Dla uzupełnienia dodam, że odnowiłem dziś mój karnet, więc z mojej strony następny sezon jest już pewny (no pomijając jakieś tfu tfu niespodzianki).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#14 PostWysłany: 20 Sty 2015 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Pojawiły się w sprzedaży bilety na pojedyncze mecze: http://www.ticketmaster.co.uk/nfl
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#15 PostWysłany: 22 Sty 2015 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 248
Loty: 29
Kilometry: 73 985
Ze świeżych informacji, to pechowo pierwszy mecz wypada w trakcie remontu poznańskiej Ławicy, więc osoby które jak ja chciały lecieć z Poznania, muszą szukać innych połączeń.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#16 PostWysłany: 08 Kwi 2015 15:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 248
Loty: 29
Kilometry: 73 985
Ktoś z Was myślał o wizycie na Super Bowl?
Ja właśnie kupiłem bilety do LA na czas kiedy będzie najbliższe Super Bowl w Santa Clara (na stadionie 49ers), z myślą, żeby w SF poczuć atmosferę Super Bowl weekend (na bilet raczej nie będzie mnie stać :( ).
Gdybyś ktoś miał ochotę się tam ze mną spotkać lub wybrać we wspólną drogę to mamy prawie 10 miesięcy na zastanowienie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#17 PostWysłany: 09 Kwi 2015 05:21 

Rejestracja: 09 Kwi 2015
Posty: 1
czesc
ja jestem zainteresowany ale nie moge wyslac PW
napisz do mnie na gg jak chcesz
nr 53609378
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#18 PostWysłany: 09 Kwi 2015 21:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 248
Loty: 29
Kilometry: 73 985
Przykro mi, ale nie używam GG.
Napisz do mnie maila na adres: mój_nick_na_forum małpa myapple.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NFL
#19 PostWysłany: 24 Lis 2022 13:48 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Odświeżam temat, ponieważ ilekroć byłem w USA, nigdy nie udało mi się „załapać” na mecz NFL, ale nie tym razem :lol: :shock:
Wylot w niedzielę o 22:45, mecz New York Giants vs. Houston Texans o 13:00 - nie ma bata, zrobię to! I zrobiłem! Bilet kupiony na ticketmaster za 55.3 USD z opłatą (ticketmaster). Oczywiście najtańsze bilety na górne sektory, ale nic nie przeszkadzało w tym, aby powłóczyć się po stadionie i zmienić sobie miejsca ;)

Stadion Metlife znajduje się w New Jersey i trzeba doliczyć 14 USD za dojazd (w dwie strony). W trakcie meczu kursują dedykowane autobusy - numer 351 (https://www.coachusa.com/351-meadowlands-express) z dworca w Nowym Jorku pod stadion (parking K). Sam mecz mega, atmosfera również przednia, jednak nie można tego porównać (dopingu) do tego, jaki znamy ze stadionów piłkarskich. Nie zmienia to faktu, że bawiłem się przednio.

Załącznik:
NFL3.jpg
NFL3.jpg [ 511.69 KiB | Obejrzany 3083 razy ]

Załącznik:
NFL2.jpg
NFL2.jpg [ 612.66 KiB | Obejrzany 3083 razy ]

Załącznik:
NFL4.jpg
NFL4.jpg [ 625.04 KiB | Obejrzany 3083 razy ]

Załącznik:
NFL1.jpg
NFL1.jpg [ 596.58 KiB | Obejrzany 3083 razy ]

Załącznik:
NFL5.jpg
NFL5.jpg [ 727.11 KiB | Obejrzany 3083 razy ]

Załącznik:
NFL6.jpg
NFL6.jpg [ 565.42 KiB | Obejrzany 3083 razy ]
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: NFL
#20 PostWysłany: 24 Lis 2022 18:05 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Kto wygrał? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group