Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 243 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 22 Paź 2021 02:16 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Nie jestem w stanie odpowiedzieć z całą stanowczością, bo nie prosiłem o dodatkowy alkohol poza winem do obiadu. Na pewno nie oferują go proaktywnie. Z relacji na FT wynikało że nie podają alkoholu pomiędzy posiłkami w ramach "COVID enhancements" .
Na locie do Bogoty nie widziałem też aby załoga podawała komuś alkohol poza standardowym serwisem, ale na powrocie chyba podawali , ale było to zaraz po obiedzie, wiec nie wiem czy zaliczyli to do obiadu, czy też ten covidowy wymysł już się skończył.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#242 PostWysłany: 31 Paź 2021 01:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
-- 31 Paź 2021 01:21 --

Ja właśnie jestem w IT na powrocie i póki co bez problemu, nikt nawet nie sprawdzał żadnych covidowych świstków, oprócz paszportówki dodatkowej ze względu na szczyt G20.

tropikey napisał(a):
@SPLDER i @tomazs:
obaj już chyba (a pierwszy z Was na pewno, sądząc po innym wątku) wróciliście - jak było z tym powrotem przez IT? Pytam, mimo że sam odpuściłem, ale siedzieliśmy w tym razem i ciekaw jestem, jak Wam poszło? Można będzie zamknąć tą historię jakąś uroczą klamrą :D


-- 31 Paź 2021 01:22 --

Prosiłem 2 razy o dodatkowe Whisky i przynieśli bez problemu, także albo podają, albo miałem szczęście do obsługi.

SPLDER napisał(a):
Nie jestem w stanie odpowiedzieć z całą stanowczością, bo nie prosiłem o dodatkowy alkohol poza winem do obiadu. Na pewno nie oferują go proaktywnie. Z relacji na FT wynikało że nie podają alkoholu pomiędzy posiłkami w ramach "COVID enhancements" .
Na locie do Bogoty nie widziałem też aby załoga podawała komuś alkohol poza standardowym serwisem, ale na powrocie chyba podawali , ale było to zaraz po obiedzie, wiec nie wiem czy zaliczyli to do obiadu, czy też ten covidowy wymysł już się skończył.
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#243 PostWysłany: 31 Paź 2021 02:00 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Jest duża szansa że potraktują to jako lot z Hiszpanii i nikt nie będzie wnikał że podróż rozpoczęła się w Kolumbii
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 243 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group