Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Sty 2019 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
Na zrzucie daty 14-19 maja.

Załączniki:
capture-20190128-194851.png
capture-20190128-194851.png [ 22.41 KiB | Obejrzany 2011 razy ]
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiub lubi ten post.
jasiub uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 28 Sty 2019 21:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 839
srebrny
Było chyba już w tej wersji. Wiąże się to z oficjalną promocją Turkisha, natomiast OTA mocno zbija ceny. Tanio jest też z Lwowa.

Z Warszawy widziałem 550 do Stambułu i 650 do Sharm el-Sheikh, to bardzo dobre ceny jak na TK.

Najlepiej jest wejść na stronę Turkisha, zobaczyć jakie oficjalne ceny promocyjne są do konkretnych miejsc, w matrixie sprawdzić czy promocyjne ceny w danym terminie jeszcze są (będą znacznie wyższe niż realnie, ale będą się wyróżniać na dla innych) i szukać na OTA najmniejszej ceny. Promocja trwa albo do końca stycznia albo do 7 lutego, nie pamiętam zbyt dobrze.

Z ciekawszych dłuższych tras to Kazachstan z Wilna przy powrocie do KBP wychodził nieco poniżej 1000 zł.
Góra
 Profil Relacje PM off
mahalnet lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 29 Sty 2019 20:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
Faktycznie, ze Lwowa również w bardzo atrakcyjnej cenie:

Załączniki:
capture-20190129-195032.png
capture-20190129-195032.png [ 79.88 KiB | Obejrzany 1765 razy ]
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 29 Sty 2019 23:12 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
@nelson 1974 dzięki, dziś to kupiłem - były idealne terminy na majówkę. Ticket.no mi podbijał po dojściu do płatności i musiałem kupić gdzie indziej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Sty 2019 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
@jasiub No to bardzo się cieszę :)
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Sty 2019 16:26 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 193
Hmmm, wchodzi maj LWO <-> IST za nieco ponad 400 pln, ale jak doliczę sobie doloty do Lwowa, to w sumie będzie prawie 600. No i trochę obawiam się ryzyka, że mogą przenieść loty na nowe lotnisko w Stambule, zmienią się godziny i doloty mi się wysypią. Bezpośredni WAW <-> IST wchodzi za 606 pln. Czy to jest dobra cena na bezpośredni Stambuł, jak sądzicie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Sty 2019 16:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1123
Loty: 207
Kilometry: 364 581
platynowy
Jeżeli koniecznie musi być TK i w majówkę, to cena jest ok. Jednak z WAW da się taniej.
Do zrobienia A3 z nocką w Atenach i dłuższą przesiadką w drodze powrotnej również w maju po 450-470zł.

Przenieść z tego co pisze @Zeus, to przeniosą na pewno.
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off
Arcon uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 30 Sty 2019 17:07 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Ja szukałem konkretnie na majówkę dla 8 osób, a ta rządzi się swoimi prawami rynkowymi, tj. z Polski ceny są zaporowe. Dodatkowo TK ma w cenie 30kg bagażu rejestrowanego. W innych terminach oczywiście są lepsze opcje . Natomiast jak będą wyglądać w praktyce przenosiny na nowe lotnisko tego nikt nie wie :( i równie dobrze mogą przenieść też LO i na to bym nie patrzył.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 30 Sty 2019 17:13 

Rejestracja: 12 Lip 2018
Posty: 193
No właśnie, przeniosą i zaplanowane przesiadki pójdą się kochać :D Mi nie zależało konkretnie na terminie majówkowym, ale na maju jako takim. Ale co tam, zaszalałem i kupiłem, pierwszy raz polecę sobie porządną linią :) Po doliczeniu prowizji wyszło mi ostatecznie około 635 pln. Ogólnie, dzięki za wrzutkę :)
Góra
 Profil Relacje PM off
wasil10 lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 20 Mar 2019 19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
Świeża porcja, jeszcze taniej ;).

Załączniki:
capture-20190320-183006.png
capture-20190320-183006.png [ 24.67 KiB | Obejrzany 931 razy ]
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group