Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
http://www.fly4free.pl/forum/podejrzani ... z,11,75621

Widząc że chodzi o błąd NIGDY nie dzwonimy do linii lotniczej/pośrednika. Nie dzwonimy, nie mailujemy, nie chatujemy - słowem nie kontaktujemy się w żaden sposób. Wasz kontakt sprawi że ktoś z pracowników zainteresuje się podejrzanie niską ceną widniejącą na rezerwacji i przyśpieszy naprawienie błędu. Nawet jeśli Wam już udało się kupić bilet - inni też chcą skorzystać z okazji!

Jak znaleźć informacje o swojej rezerwacji
http://www.fly4free.pl/forum/jak-znalez ... ,225,76112


Jako że każdy widzi, że to oczywisty Error Fare, każda osoba dzwoniąca potwierdzać rezerwację do linii/pośrednika będzie banowana (włączając posty "dla żartu że zadzwoniłem, a wcale nie dzwoniłem" ;) )


Jak ktoś ma cos takiego:
The were problems retrieving the fare rules associated to your itinerary. Please Call Us.

NIE TRZEBA DZWONIC!
Jest OK. Poprzednia grupa (z oferty AM z września) poleciała i wróciła


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 288 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 21 Lip 2017 15:59 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8584
złoty
https://world.aeromexico.com/es/mx/aten ... index.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
#282 PostWysłany: 21 Lip 2017 19:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sty 2016
Posty: 300
Loty: 165
Kilometry: 286 930
niebieski
rozek napisał(a):
imdbmi napisał(a):
pewnie sarkazm na glupie pytanie

pytanie jest głupie bo?

Image
_________________
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#283 PostWysłany: 22 Lip 2017 03:43 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
W mojej rezerwacji anulowali wieczorny GUA-MEX i przebókowali automatem na lot 6h wcześniej. Tripsta bezproblemowo zmieniła wg życzenia na lot dzień później (po uzyskaniu autoryzacji od linii lotniczej).
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
pitterek lubi ten post.
 
      
#284 PostWysłany: 22 Lip 2017 07:57 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
Mam podobnie co @mucha.
Budgetair.com twierdzi że AM nie wyraziła zgody na ten sam lot ale 24h wcześniej.
Na innej rezerwacji robionej na tripsta nie było żadnych problemów i zrobili to automatycznie.
Poradźcie co mogę zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#285 PostWysłany: 22 Lip 2017 08:24 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6249
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
A czy ktos mial juz problemy na trasie AMS-MEX-AMS przydaloby sie kupic doloty
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#286 PostWysłany: 22 Lip 2017 08:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2012
Posty: 241
Loty: 88
Kilometry: 191 786
niebieski
Poczekajmy na początek września (to już niedługo), jak pierwsi będą zamykać trasę. Wtedy można będzie mieć pewność że wszystko ok. Współczuje serdecznie tym którzy jako pierwsi stawia się na lotnisku w AMS. I czekamy na relację "na żywo" z podróży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#287 PostWysłany: 22 Lip 2017 09:37 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7917
HON fly4free
Żadnych problemów nie będzie, ponieważ AM podjęło decyzję o honorowaniu tych biletów.... A wy w kółko to samo :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#288 PostWysłany: 22 Lip 2017 09:56 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22441
Ponownie zamykam...
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 288 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: bepa22, janusz, KamcioPL, mucha, pawi, seal, solek, veron73 oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group