Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
http://www.fly4free.pl/forum/podejrzani ... z,11,75621

Widząc że chodzi o błąd NIGDY nie dzwonimy do linii lotniczej/pośrednika. Nie dzwonimy, nie mailujemy, nie chatujemy - słowem nie kontaktujemy się w żaden sposób. Wasz kontakt sprawi że ktoś z pracowników zainteresuje się podejrzanie niską ceną widniejącą na rezerwacji i przyśpieszy naprawienie błędu. Nawet jeśli Wam już udało się kupić bilet - inni też chcą skorzystać z okazji!

Jak znaleźć informacje o swojej rezerwacji
http://www.fly4free.pl/forum/jak-znalez ... ,225,76112


Jako że każdy widzi, że to oczywisty Error Fare, każda osoba dzwoniąca potwierdzać rezerwację do linii/pośrednika będzie banowana (włączając posty "dla żartu że zadzwoniłem, a wcale nie dzwoniłem" ;) )


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 277 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 23 Cze 2018 13:16 

Ja chyba zrezygnuje. Tym bardziej ,ze mam zabookowany deal z Virgin Atlantic. Ostatni mail mnie zirytował z flipo. Jak można takie brednie pisać,że możliwość zwrotu jest do 1 lipca. Po tym terminie zwrot moze nie byc mozliwy . Co to wogole znaczy zwrot moze nie byc mozliwy? Czy flipo wie,ze istnieje cos takiego jak charge back. Flipo pobralo kase i jak sie deal sypnie to flipo ta kase odda.
Góra
 PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#262 PostWysłany: 23 Cze 2018 13:46 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
@kris1234
Zwrot może nie być możliwy bo usługa zostanie zrealizowana.
IMO gdyby chcieli to skasować już by to zrobili.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#263 PostWysłany: 23 Cze 2018 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Kris przecież wcześniej już pisałem że to OTA tutaj się udziela i ładne oczy robi tylko że względów marketingowych. CFaniaki a tak naprawdę w dupie ma Ciebie i wszystkich innych z tymi biletami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#264 PostWysłany: 23 Cze 2018 16:09 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
OTA nic nie może zrobić jeśli wystawca biletu nie autoryzuje zmian.
Flipo robi więcej niż musi oferując pomoc w przygotowaniu reklamacji i dostarczenie dokumentacji na wypadek sporu z przewoźnikiem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#265 PostWysłany: 23 Cze 2018 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Ci co narzekają na flipo na serio nie wiedzą co to znaczy g*wniane OTA.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#266 PostWysłany: 23 Cze 2018 20:56 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
@kris1234 zrezygnuj z tych biletow, to za duze obciazenie psychiczne, robisz za duzo zamieszania, ktore nikomu nie sluzy.

Albo nie rob nic, przy lotach ktore masz za 8 czy 9 miesiecy, sprawdz w grudniu jak wygladaja te bilety. Moze sie zmieni rozklad.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#267 PostWysłany: 23 Cze 2018 21:18 

zapłaciłem za coś co mi pasowało. Ktoś próbuje to drastycznie zmienić i kazać mi składać wniosek o zwrot. Chore. Pieniądze niech sobie trzymają i mieszają dalej. Jak polecimy za kilka miesięcy i mnie nie wpuszczą w CHC to skorzystam ze swojego ubezpieczenia ,które wszystko pokryje . Także obciążenia psychicznego nie mam. Nie zgadzam się tylko z sytuacją, w której ktoś z ludzi próbuje zrobić wariatów.
Góra
 PM off  
      
#268 PostWysłany: 23 Cze 2018 21:56 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Kupiłeś te loty za 1/4 nominalnej "wartości". Nie dziw się, że mogą wystąpić problemy, a linia zechce zminimalizować straty. Flipo jest tylko pośrednikiem, który nie ma nic do gadania. Cała reszta była już napisana.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#269 PostWysłany: 23 Cze 2018 21:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
@kris1234
Cytuj:
to skorzystam ze swojego ubezpieczenia

Co to za ubezpieczenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 23 Cze 2018 22:07 

aviva uk. full opcja medyczne, wulkan ,wiatr,snieg,strajk,bagaze,anulacje,spoznienie na lotnisko, korki na autostradzie,opoznienie za kazde 24 godz 100f extra na dzien ,ubezpieczenie pokoju w obcym kraju na wszystko . Anulacje podróży do 5000gbp na osobe. Caly swiat oprocz karaibow na caly rok za dwie osoby 105gbp. Okradli nas na Kanarach odzyskalismy kase z duza nawiazka. Wszystko mailowo.Naprawdę polecam najlepsze w UK.


Ostatnio edytowany przez Anonymous 23 Cze 2018 22:33, edytowano w sumie 4 razy
Góra
 PM off
JIK lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#271 PostWysłany: 23 Cze 2018 22:14 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Pokryje wszystko, czyli dokładnie co?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#272 PostWysłany: 23 Cze 2018 23:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 754
Loty: 205
Kilometry: 638 916
srebrny
Czy tylko mi się wydaje czy @kris1234 zapisał 7 stron z 14 stronicowego wątku?
Nie polecisz do Wellington to polecisz gdzie indziej.
Siadaj na tyłku i oglądaj mundial ;)
Za tydzień będzie Sydney za 1000 zł. Nie rozumiem w czym problem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
hubson lubi ten post.
 
      
#273 PostWysłany: 23 Cze 2018 23:16 

Akurat ten trip to jest moj jeden z 6 w ciagu nastepnych 12 miesiecy.W Sydney byłem 3 razy. I raczej nie spieszy mi sie tam ponownie chyba ze na przesiadke :) Mundial jutro . Choć się boję to oglądać jak chlopaki będą płakać po 90 minucie.
Góra
 PM off  
      
#274 PostWysłany: 24 Cze 2018 10:59 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
:lol:



@kris1234 Zawsze możesz ich do sądu podać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#275 PostWysłany: 24 Cze 2018 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Anonymous napisał(a):
Akurat ten trip to jest moj jeden z 6 w ciagu nastepnych 12 miesiecy.W Sydney byłem 3 razy. I raczej nie spieszy mi sie tam ponownie chyba ze na przesiadke :) Mundial jutro . Choć się boję to oglądać jak chlopaki będą płakać po 90 minucie.


Przeżywasz ten deal jak mrówka okres. Nie piszesz nic konkretnego, a wylewasz żale na NZ.. Chłopie odpuść sobie na przyszłość takie deale. Złamałeś wszystkiego podstawowe zasady od kontaktowania się z OTA, przewoźnikiem. Skoro masz swoje ubezpieczenie to o co Ci chodzi przez ostatnie 6-7 stron ? Naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć po co tacy jak Ty kupują tego typu błędy. To nie jest zabawa i pewniak, a loteria. Linia jak tu wielokrotnie pisano nie uznaje błędów taryfowych.

Czy modzi mogą zamknąć ten temat ? Ostatnie posty są stricte OT i nie wnoszą kompletnie nic do dyskusji.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
LonDynia uważa post za pomocny.
 
      
#276 PostWysłany: 24 Cze 2018 12:07 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 506
Loty: 126
Kilometry: 313 278
srebrny
Wiem, że emocje są duże ale możemy przenieść ten temat do innego działu? Tutaj jednak powinny być jakieś aktualne promocje, ten deal padł już kilka tygodni temu i teraz przewija się tylko OT :/
Pozdr.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#277 PostWysłany: 24 Cze 2018 22:37 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Jak będą jakieś konkrety sensowne, to dajcie znać, bo faktycznie nic się nie dzieje

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
tasma lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 277 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: cart, kubus95, Placko oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group