Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Lis 2021 12:04 
Awatar użytkownika

Loty: 42
Kilometry: 60 958
niebieski
Według zapisów na stronie Corendon:
Cytuj:
Każdy pasażer może zabrać na swój lot tylko jeden bagaż podręczny poza rzeczami osobistymi. Maksymalna waga bagażu podręcznego wynosi 8 kg, o wymiarach 55x40x25cm.

Ze względu na środki Covid 19 stosowane podczas naszych lotów: we wszystkich taryfach bagaż podręczny jest ograniczony do 1 sztuki bagażu podręcznego (maks. 55x40x25 cm) i 1 sztuki wyposażenia osobistego (mała torba ręczna/torba dla dziecka, teczka lub laptop) (maks. 40x30x15 cm). Przedmioty takie jak instrumenty muzyczne, aparat fotograficzny, biżuteria i pliki kurierów dyplomatycznych będą akceptowane na pokładzie.

Opłaty za dodatkowy bagaż rezerwowany online:
Bagaż Cena online
+5 kg €15
+10 kg €25
+15 kg €40
+20 kg €50
+25 kg €60
+30 kg €75
+35 kg €90
+40 kg €100

W niedawnej promocji oferowane były bilety zawierające tylko sprzęt osobisty (max 3 kg, 40x30x15, należy umieścić pod siedzeniem).
Po rezerwacji można dodać większy bagaż podręczny za 10 euro (maksymalnie 8 kg, 55x40x25).

Czy ktoś miał już okazję się przekonać, jak rygorystycznie sprawdzają ten mały bagaż 3kg, 40x30x15? Czy przymykają oczy na nieco większe plecaki? Patrząc na skalę ostatniej promocji, pewnie taka informacja przyda się wielu forumowiczom :D

#2 PostWysłany: 23 Lis 2021 16:30 
Awatar użytkownika

Loty: 43
Kilometry: 67 573
niebieski
Leciałem w dwie strony KTW - AYT liniami Corendon na bilecie promo (miałem dokupiony oprócz małego bagażu 3kg również ten większy do 8kg).
W Katowicach Pani zapytała tylko czy bilet promo, powiedziałem że tak, ale że dokupowałem również większy bagaż podręczny - druk biletów, nawet nie spojrzała na ten do 3kg i na ten do 8kg. W drugą stronę sytuacja analogiczna.
 Relacje PM off
piterbtm lubi ten post.
piterbtm uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 23 Lis 2021 18:08 

niebieski
W Berlinie sprawdzali jaki mam bagaż, bo nic nie dokupiłem. Z Hurgady się pomyliłem i kupiłem rejestrowany za 25€, miałem spory podręczny ale przy boardingu był bajzel i nikt nic nie sprawdzał.
 Relacje PM off
piterbtm lubi ten post.

#4 PostWysłany: 24 Lis 2021 17:21 
Awatar użytkownika

niebieski
@niedzwiecki.pl i jak to sprawdzanie wyglądało, sprawdzali wymiary, lub wagę?
Planuję wziąć plecak o wymiarach dużego podręcznego, w W6 brałem niewypchany i zawsze przechodził jako mały podręczny.

#5 PostWysłany: 24 Lis 2021 18:03 

Loty: 191
Kilometry: 627 645
srebrny
Sprawdzali w HRG oraz taryfie najtanszej nie bylo odprawy online. Musilalem na lotnisku doplacic 10e za osoba
 Relacje PM off

#6 PostWysłany: 25 Lis 2021 10:08 
Awatar użytkownika

niebieski
@Kian a musiałeś dopłacić, bo za duża waga? Czy wymiary bagażu za duże? Jak tak to miałeś plecak, czy jakaś mała walizeczkę?

#7 PostWysłany: 25 Lis 2021 10:55 

srebrny
nie. mialem bagaz 40cm i bagaz byl ok ,ale powiedzieli ze w taryfie eco promo cos tam nie ma odprawy online i musze doplacic po 10 euro za osobe.
Bilety byly po 400zl rt wiec nie bylo problemu.
kolega byl z nami i mial normalny bilet i nie doplacal.
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 25 Lis 2021 16:00 
Awatar użytkownika

złoty
@Kian Nie eco promo cośtam tylko zapłaciłeś 10 EUR za odprawe na lotnisku ponieważ nie odprawiłeś się on-line.

"Online check in is available depending on the airport and is free for all ticket types.
If you don’t check-in online, you may need to pay for check-in at the airport.
At the airports where online check-in is not available, airport check-in is free of charge."

https://www.corendonairlines.com/support-center/frequently-asked-questions/check-in

#9 PostWysłany: 25 Lis 2021 18:04 

srebrny
wybacz,wiem lepiej co zrobilem

dzien wczesniej podczas proby odprawy wyskoczyl komunikat" odprawa online na tym lotnisku jest niemozliwa-prosze podejsc do okienka"

jak miales normalny bilet to roboli odprawe na lotnisku i puszczali ,a moj i 3 dzieciakow na bok do placenia po 10e

https://www.corendonairlines.com/book-a ... e-check-in nie ma HRG
 Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 25 Lis 2021 19:30 
Awatar użytkownika

złoty
Wybacz, ale dałeś się naciągnąć. Odprawa na lotnisku na którym nie jest możliwa odprawa online jest darmowa również w taryfie ECO.
https://www.corendonairlines.com/branded-fares

#11 PostWysłany: 25 Lis 2021 20:17 
Awatar użytkownika

Loty: 43
Kilometry: 67 573
niebieski
@Hose
Potwierdzam. W Katowicach nie ma możliwości odprawy online, miałem taryfę promo z tej ostatniej promocji i odprawili dwie osoby bez żadnej dodatkowej opłaty, bo nie ma innej możliwości się odprawić. W Antalyi z kolei możliwość odprawy online jest możliwa więc ją zrobiłem wcześniej, w innym wypadku musielibyśmy zapłacić 10 EUR za pasażera za odprawę na lotnisku.
 Relacje PM off  

[ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość