Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 143 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Lufthansa - Bagaż
#141 PostWysłany: 23 Sie 2020 11:51 
Awatar użytkownika

Loty: 79
Kilometry: 141 313
niebieski
Mam pytanie o aktualne warunki przewozu bagażu podręcznego w LH.

Za parę dni lecę RT w taryfie economy light na trasie GOT-FRA-KRK. Dostałem kilka dni temu maila od LH gdzie m.in. jest zapis:
Cytuj:
Modified hand luggage regulations

Please note that to enable quicker and safer handling at security checkpoints, only one piece of hand luggage is currently allowed. We have therefore adapted our baggage regulations for you: every piece of hand luggage that complies with the regulations may now be checked in free of charge - even with a light fare ticket.

Poza tym mailem nigdzie nie znalazłem informacji, że mogę nadać bagaż podręczny za free na lotnisku (nie widziałem info ani na stronie, ani po zalogowaniu do rezerwacji).

Dziś przyszedł kolejny mail od LH i już nie ma tego zapisu.

Ktoś może praktykował nadawanie tego podręcznego i potwierdzi, że jest to możliwe bez opłat?

#142 PostWysłany: 07 Kwi 2021 13:09 

platynowy
Pytanie o bagaż sportowy - kumpel chce lecieć BER-MBA i w podobnej cenie jest do wyboru AF+KQ lub LH+KQ. W obu przypadkach ma 23kg w cenie, ale potrzebuje jeszcze sprzęt sportowy wielkości torby golfowej. Nie mogę znaleźć informacji u żadnej z linii jaki byłby koszt takiej torby, a to właśnie jest decydujące. Jakieś podpowiedzi?

Lecisz z POZ i potrzebujesz pomocy z czymkolwiek? Odezwij się!
 Relacje PM off  

#143 PostWysłany: 07 Kwi 2021 13:14 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 417
Kilometry: 515 377
Lufthansa
https://www.lufthansa.com/de/en/sports- ... conditions

AirFrance
https://www.airfrance.fr/FR/en/common/g ... france.htm

Kenya
https://www.kenya-airways.com/prepare-f ... aggage/en/
 Relacje PM off  

[ 143 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości