Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 11 Wrz 2019 08:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Można w jakiś sposób dokupić priorytet tylko dla jednego pasażera na danej rezerwacji?
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#42 PostWysłany: 11 Wrz 2019 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Z tego co czytałam to przez aplikację jest taka możliwość, ale sama tego nie sprawdzałam.
Góra
 Profil Relacje PM off
przemos74 uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 11 Wrz 2019 09:22 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2872
złoty
Można też bez problemu przez chat.
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
Cicha_Woda uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 11 Wrz 2019 09:24 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
@przemos74 tylko przez czat
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 11 Wrz 2019 10:05 

Obecnie można online i przez aplikację, zero problemów dla jednego z kilku pasażerów na danej rezerwacji

Osobna kwestia czy nie wykupiono dostępnej liczby priorytetów, wtedy niestety się nie da :!: i pozostaje nadawany np. 10 kg
Góra
 PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
Cicha_Woda uważa post za pomocny.
 
      
#46 PostWysłany: 11 Wrz 2019 10:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 2203
Loty: 807
Kilometry: 1 954 890
srebrny
Udało się przez apkę! Dzięki!
_________________
Relacje: weekend w Australii i na Alasce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 11 Sty 2020 14:30 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
Uwaga na dokupowanie bagazu w Ryanair, potrzebowalem dokupic kabinowke do mojej rezerwacji majac opcje do wyporu 'Priority + kabinowka' lub 'Kabinowka do nadania' wbralem opcje pierwsza bo z priority i tansza. Po podaniu danch karty system po czasie weryfikacji wrocil na glowna strone mojej rezerwacji gdzie byla informacja ze usluga 'Priority + kabinowka' juz jest wyprzedana i nie ma mozliwosci jej zakupu. Poniewaz mam to jako polaczenie dolotowe do Katowic wybralem to co bylo dostepne czyli opcje druga 'Kabinowka do nadania' tym razem po platnosci dostalem informacje ze transakcja jest dokonana. Jest tylko jedno ale 15min pozniej doszlo powiadomienie z Ryanair ze obciazono rowniez moja pierwsza transakcje .... czyli to co podobno zostalo wyprzedane wg. ich systemu pojawilo sie na mojej karcie jako obciazenie.

Niby niewiele bo 15EUR dodatkowo ale skoro bilet kosztowal 10EUR + wniesienie kabinowki 10EUR to dodatkowe nadanie kabinowki za 15EUR juz nie jest malym wydatkiem w stosunku do kosztow podrozy. Oczywiscie reklamacja odpowiedzi sa ze w Ryanair transakcje sa bezzwrotne i nie pomaga tlumaczenie z dolaczanie ekranu z transakcji ze cos jest niedostepne, kasy nie chca oddac za bezzensowny wydatek przewozu jednej kabinowki w dwoch roznych miejscach jednoczesnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 11 Sty 2020 14:42 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2872
złoty
@Time2GO To chyba nie jest do końca tak jak piszesz. Po prostu kupiłeś ostatnie dostępne "priority".
Dokładnie to samo mi się pokazało, po dodaniu "priority" i opłacie, tylko czujnie sprawdziłem rezerwację i tam bagaż był dodany.
Spróbuj to reklamować na czacie, bo faktycznie jest to mylące.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 11 Sty 2020 19:02 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
@Chupacabra : pewnie to ostatecznie tak wygladalo ale to byl bagaz dla znajomego i spanikowalem komunikatem 'Wyprzedane' wiec szybko bralem co bylo dostepne bo ma dalszy lot do Dubai z Polski a co jak do luku tez pojawi sie komunikat wyprzedane ? Dodatkowo nie ma bylo zadnego komunikatu odnosnie zakceptowania pierwszej transakcji przez system tylko odrazu ekran z czerwonym napisem 'Wyprzedane' - po cholere mi taka informacja jak jest jeden pasazer i wiecej na ten bilet nie dokupie 'Priority'. Dla siebie czekal bym pare godzin az zobacze obciazenia karty kredytwej jesli nie jestem pewnien czy transakcja zakonczyla sie pozytywnie.

Dlatego to tutaj napisalem dla ostrzezenia, a tak swoja droga to gdzie jest napisane drobnym druczkiem ze jest limit na usluge 'Priority' ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 11 Sty 2020 19:41 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2872
złoty
Jest to napisane na linku do tej opcji.

Załączniki:
Screen Shot 2020-01-11 at 18.13.36.png
Screen Shot 2020-01-11 at 18.13.36.png [ 124.39 KiB | Obejrzany 10889 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 11 Sty 2020 20:03 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
Time2GO napisał(a):

Dlatego to tutaj napisalem dla ostrzezenia, a tak swoja droga to gdzie jest napisane drobnym druczkiem ze jest limit na usluge 'Priority' ?

Można na ich stronie znaleźć takie oto ostrzeżenie "Zalecamy się pośpieszyć z zakupem pierwszeństwa, ponieważ ta opcja szybko się wyprzedaje. Po wyprzedaniu pierwszeństwo nie będzie wyświetlać się w dodatkowych opcjach podróży, lecz można mimo to wykupić bagaż rejestrowany do 10 kg."
O ile pamiętam to po zakupie pierwszeństwa dodanie nadawanego 10 kg nie było samodzielnie możliwe.Nawet mają zapis "Już masz Pierwszeństwo wejścia i 2 sztuki bagażu podręcznego i chcesz jeszcze dodać do swojej rezerwacji bagaż rejestrowany do 10 kg? Możesz dodać do rezerwacji bagaż rejestrowany do 10 kg, kontaktując się z naszym telefonicznym biurem obsługi lub w punkcie odprawy na lotnisku za 25 EUR/GBP. " Widocznie twoje priority mimo,że zakupiłeś wcześniej zostało zarejestrowane już po dodaniu 10 kg bagażu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 11 Sty 2020 20:29 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2872
złoty
Teraz już można dodać "priority" w każdej chwili i z rozbiciem na segmenty podróży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 11 Sty 2020 20:38 

O ile jak juz napisano nie zostało na danym locie wykupione

W wakacje itp za granicą bardzo częste zjawisko
Góra
 PM off  
      
#54 PostWysłany: 11 Sty 2020 20:49 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2872
złoty
Realnie jest dostępne 95 sztuk.
Cytuj:
13. What happens if more than 100 customers want to buy Priority Boarding?
They can’t – Priority Boarding is capped at 95 customers per flight (out of 189 guests).

https://corporate.ryanair.com/news/new-bag-policy-from-november-will-cut-check-bag-fees-reduce-boarding-delays/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 12 Sty 2020 14:32 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
@miriam : ostrzezenie co do sposobu w jaki strona komunikuje sie z klientem a nie tego ze priority moze byc wyprzedane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 19 Sty 2020 00:37 

Rejestracja: 03 Kwi 2012
Posty: 343
niebieski
Dlaczego podreczny do luku nagle 'podrozal' gdy chce dodac przed odlotem?
Przy zakupie biletu była opcja £12 a teraz tylko £15.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 19 Sty 2020 00:44 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
Inflacja ;) A na poważnie, cena bagażu dodawanego później zwykle wzrasta.Poczytaj poprzednią stronę tego tematu. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
guest lubi ten post.
 
      
#58 PostWysłany: 19 Sty 2020 09:49 

Rejestracja: 03 Kwi 2012
Posty: 343
niebieski
Ma to sens :)

Gdzies znajde o tym (oficjalna) informacje bo przysiegam, ze przy 2 ostatnich rezerwacjach(dla innych osob) cena nie wzrosla?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 19 Sty 2020 10:27 

Rejestracja: 08 Lis 2015
Posty: 1026
platynowy
W tabeli opłat na stronie Ryanair
https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... _588326416
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 07 Cze 2020 23:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
cześć,

planuję kupić bilet Wrocław - > Malaga -> Kraków. Na podróż potrzebował będę wziąć ze sobą walizkę 20kg do luku oraz torbę sportową. Jako, że nie wiem ostatecznie czy polecę (COVID i te sprawy, wiadomo), myślę sobie by póki co kupić tylko bilet na loty bez tych toreb, a torby dokupić później.
Z tego co wiem jest teraz sporo zmiennych jak chodzi o cenę bagażu w ryanAir i wyliczenie tych cen nie jest takie oczywiste (poprawcie mnie jeśli się mylę!), więc moje pytanie brzmi: czy ktoś może mi podać (może być przybliżona) jaka będzie cena tych toreb gdy będę je dokupowywał później (najchętniej nieługo przed odlotem, lub po prostu gdy dowiem się że CoVid nie stanie na drodze tej podróży)?
Nie wiem czy to ma znaczenie, wylot byłby 28.08, powrót: 3.10

W tej chwili cena tych toreb podczas rezerwacji biletu wynosi:
Wro->Malaga: torba 20kg 152pln, torba sportowa: 168pln
Malaga->Kraków: torba 20kg 30€, torba sportowa: 35€

z góry dzięki

P.S. a może po prostu mam spojrzeć na linkowane powyżej:
https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne ... _588326416 i to wszystko? (wydawało mi się że kiedyś ryanAir wprowadzał jakieś dziwne algorytmy biorące pod uwagę 'sezonowość' tudzież długość trasy, ale może pomyliłem z innymi liniami bądź się z tego wycofali? ceny z linku są równe temu, co podałem powyżej dla cen podczas rezerwacji, więc to by miało sens :P )
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 93 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group