Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 563 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 21 Lip 2017 22:02 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6220
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
-- 21 Lip 2017 22:02 --

Nie zmienia sie miejsc wykupionych na emergency. Dostaniesz w WAW karty a obie trasy ( z waw nie sadza sie na emergency z DXB) tylko odcinek z WAW poza tym troche dyskryminacja, ze tylko panie ;)

-- 21 Lip 2017 22:02 --

Nie zmienia sie miejsc wykupionych na emergency. Dostaniesz w WAW karty a obie trasy ( z waw nie sadza sie na emergency z DXB) tylko odcinek z WAW poza tym troche dyskryminacja, ze tylko panie ;)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#322 PostWysłany: 21 Lip 2017 22:18 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 755
Loty: 91
Kilometry: 180 493
niebieski
Dzięki @oskiboski: coś mi się ubzdurało, że tych z niebieskim trójkątem nie da się wybrać :) W takim razie jest nieco lepiej.
Wydawało mi się zawsze, że nawet jak samolot pełny, to i tak większość ludzi nie robi odprawy online, tylko przyłazi z paszportem na lotnisko...
A za wybór miejsca chcieli chyba 25€ albo nawet i 40€ od osoby od kierunku (pamiętam, że zwróciłem uwagę, że strasznie dużo ;) ).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#323 PostWysłany: 21 Lip 2017 22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
U mnie to trochę wyjdzie bo

MAN - DXB - BKK - SYD- ZQN - AKL - MEL - DXB - MAN
A że mam 195cm to trochę będzie ciężko tyle godzin
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#324 PostWysłany: 22 Lip 2017 07:40 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6220
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Musisz sie pojawic 3 godziny przed lotem to na bank dostaniesz exit row jest bezplatny jesli nie bedzie innych przeciwwskazan, nie ma sensu prosic by z Dubaju tez byl bo to da sie zrobic tylko w Dubaju. Na wszelki wypadek niech Cie posadza od korytarza ;)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
p.wl uważa post za pomocny.
 
      
#325 PostWysłany: 22 Lip 2017 10:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
No i trzeba mowic w języku Inglisz ;) zeby dostac exit rowa ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#326 PostWysłany: 23 Lip 2017 08:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
Potwierdzam, że w szczególnie w niedzielę, tłumy straszliwe. Zarówno przy wylocie z WAW jak i przy powrocie z DXB. Ostatecznie możesz zawsze poczekać na sam koniec odprawy i może dadzą Ci upgrade. Jak coś to za 500eur przy odprawie można samemu się upgrejdować :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#327 PostWysłany: 23 Lip 2017 09:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
@dan19

Nie dziękuję , ale już BKK - SYD patrzyłem bo tam mam 1.35h na przesiadkę a z flightradar wynika że często opóźniony od 30 do 45 minut przylatuje, wiec zanim dostaniemy się do samolotu + bagaż to trochę czasu minie wiec będziemy na końcu kolejki lub będą na nas czekać (może z propozycja do biznes a może overbooking) lub odleci bez nas
:lol: :lol: :lol:

Powiem tak - każda z tych opcji będzie ok jak dla mnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#328 PostWysłany: 23 Lip 2017 12:25 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6220
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
dan19 napisał(a):
Potwierdzam, że w szczególnie w niedzielę, tłumy straszliwe. Zarówno przy wylocie z WAW jak i przy powrocie z DXB. Ostatecznie możesz zawsze poczekać na sam koniec odprawy i może dadzą Ci upgrade. Jak coś to za 500eur przy odprawie można samemu się upgrejdować :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: od kiedy to upgrade jest dla tych co przychodza na koniec odprawy ?
Emirates zwrocilo sie w kierunku tradycyjnych przewoznikow i upgrade dostaja w pierwszej kolejnosci karciarze potem osoby z najwyzszymi taryfami Eco (np Ci ktorzy maja stopover z hotelem itd). Skonczyly sie czasy upgrade for everyone :| Upgrade za 600usd to taka cykliczna promocja ktora sie pojawia raz na jakis czas kiedy sa miejsca w biznesie ;)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#329 PostWysłany: 23 Lip 2017 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Tak sie zastanawiam bo jeśli nasz samolot z DXB do BKK sie spózni a na tej trasie Emirates lata grubasem to na przeładowanie naszych bagaży do Sydney zostanie mu niecała godzina. Ciekawe czy na nas będą czekać ? ( nie mam pojęcia jak duże jest lotnisko w BKK) bo wyjście z samolotu i tranzyt do nowego rękawa tez chwile potrwa!
Najgorsze ze w bagażu głównym będą śpiwory i namioty i jak z nami nie poleci to będzie lipa ! W tedy Emirates chyba nam Hotel zabukuje !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 23 Lip 2017 14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2013
Posty: 248
Loty: 123
Kilometry: 225 678
niebieski
Miałem raz taki przypadek, czekali na nas, po wyjściu z samolotu wyłapywali tych z przesiadki na BKK i wskazywali drogę.
Z tego co wiem bagaże też doleciały.
_________________
http://www.wedrownywilk.pl/ .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#331 PostWysłany: 23 Lip 2017 15:33 

Rejestracja: 25 Mar 2017
Posty: 89
Zbanowany
W obecnych czasach w Emirates ciezko otrzymac upgrade, nie liczyl bym na to jesli nie masz u nich jakiegos wysokiego statusu.
Obierajac karty pokladowe na lot do DXB z pewnoscia otrzymacie rowniez karty pokladowe na lot z BKK (jesli macie ta podroz na jednym bilecie)
Nie widze mozliwosci upgradu nawet za doplata na jeden odcinek z biletu wieloodcinkowego lub tylko jednej osoby jesli rezerwacja byla na wiecej niz jedna osobe.
W czym problem dla nich jesli bagaze doleca dzien pozniej (mozecie kupic sobie cos na miejscu).
Cale to gadanie o miejscach exitrow przy przyjsciu na poczatku lub na koncu to jedna sciema, sa tak ale dla statusowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#332 PostWysłany: 23 Lip 2017 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
-- 23 Jul 2017 20:56 --

cccc napisał(a):
A czy nie lepiej, jak sie leci w klasie drewnianej zaplacic za miejscowki i miec wczesniej zaklepane? ;)

BAN :!:

W sasiednim dziale o Skandynawii ludzie rozwazaja branie prysznica w pociagu, zeby zaoszczedzic €4, a ty namawiasz do zakupu miejsc za wielokrotnosc tej kwoty?! Wstydz sie :!:

-- 23 Jul 2017 21:02 --

oskiboski napisał(a):
Musisz sie pojawic 3 godziny przed lotem to na bank dostaniesz exit row jest bezplatny jesli nie bedzie innych przeciwwskazan, nie ma sensu prosic by z Dubaju tez byl bo to da sie zrobic tylko w Dubaju. Na wszelki wypadek niech Cie posadza od korytarza ;)

Jak pisze @oskiboski - warto pojawic sie przy odprawie wczesniej. Jak jestes ponadprzecietnie wysoki, miejsce zwane po angielsku "exit row seat" (to dla kolegi @phantomek) prawie na pewno sie znajdzie.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#333 PostWysłany: 23 Lip 2017 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
obydwaj jesteśmy wysocy a chcielibyśmy aby nasza rodzynka siedziała z nami więc na pewno będziemy na lotnisku bardzo wcześnie - dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#334 PostWysłany: 24 Lip 2017 00:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
p.wl napisał(a):
-- 23 Jul 2017 20:56 --

cccc napisał(a):
A czy nie lepiej, jak sie leci w klasie drewnianej zaplacic za miejscowki i miec wczesniej zaklepane? ;)

BAN :!:

W sasiednim dziale o Skandynawii ludzie rozwazaja branie prysznica w pociagu, zeby zaoszczedzic €4, a ty namawiasz do zakupu miejsc za wielokrotnosc tej kwoty?! Wstydz sie :!:



Czy uwazasz, ze Uzytkownikow forum nawet nie stac na miejscowke, a tylko tak dla checy podaja w swoich postach, ze lataja w takiej czy innej klasie, czy placa za bilety nawet kilka tys. zl.? :D
Moze nie gasmy i nie obrazajmy niektorych? ;)
Pozdrawiam i milego tyg.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#335 PostWysłany: 24 Lip 2017 00:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Kolego @cccc, moj wpis byl oczywiscie ironiczny - zarowno a propos oszczedzania na higienie na wakacjach w Norwegii, jak i rezerwacji dobrych miejsc na dlugi przelot.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#336 PostWysłany: 24 Lip 2017 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
@oskiboski to cena spadła bo 2 tygodnie temu było już za 500 usd :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#337 PostWysłany: 24 Lip 2017 17:30 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6220
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
@dan19 z WAW stala cena 600usd na ckinie lub promoupgrade na kupon na mailu dla karciarzy. Ale cena jest niezmienna uwierz bo wiem co mowie ;)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#338 PostWysłany: 24 Lip 2017 17:33 

Rejestracja: 25 Mar 2017
Posty: 89
Zbanowany
Na checkinie moze czasami byc nizsza cenia niz na tych ofertach mailowych, za to w kabinie upgrade zawsze drozszy od checkinu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#339 PostWysłany: 25 Lip 2017 07:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
Zgadza się @marktemp77 - cena 500usd proponowana przy ckinie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#340 PostWysłany: 08 Lis 2017 16:30 

Rejestracja: 13 Mar 2016
Posty: 82
Witam.
Mam lot z Brisbane do Warszawy, z przesiadką w Dubai.
Chciałem właśnie dokonać wyboru miejsca ale niestety jest to płatne, dopiero 48h przed wylotem będzie możliwość bezpłatnej rezerwacji miejsca. Niestety miejsc przy oknie na lot Brisbane -Dubai zostało już niewiele. Zastanawiam się czy warto dorzucić te 30AUD i wybrać miejsce. Chyba tak zrobię, chciałbym tylko się poradzić, które miejsce ewentualnie wybrać. Chciałbym siedzieć centralnie przy oknie aby mieć dobrą widoczność. Znacie może samolot Airbus A380-800? Mam do wyboru miejsca od K71 do K79. (z wyjątkiem K78)
Ostatnio jak leciałem to miałem tak, że okno było za daleko umiejscowione, jakoś tak dziwnie.
Aha, chciałbym jeszcze zapytać jak będzie z samolotem z Dubai, czy te 48h przed wylotem to się tyczy od momentu pierwszego wylotu (z Brisbane), zaczęcia podroży czy muszę tez liczyć te 48h od momentu startu samolotu w Dubai?
Pytam bo zastanawiam się kiedy będzie otwarta ta darmowa rezerwacja miejsca na drugi przelot. Na drugim locie jest na razie dużo wolnych miejsc przy oknie.
PS: Nie wiem czy dobrze się orientuję ale czy te dostępne miejsca nie są czasem w miejscu gdzie jest skrzydło samolotu? Jaki widok jest z tego miejsca, warto to rezerwować i lepiej bliżej czy dalej od skrzydła?
Bardzo dziękuję za wskazówki.
Pozdrawiam serdecznie

Załączniki:
A1.jpg
A1.jpg [ 288.46 KiB | Obejrzany 1521 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 563 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 29  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: emi oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group