Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 71  Następna
Autor Wiadomość
#1281 PostWysłany: 27 Lis 2022 22:18 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Nikt w dzisiejszych czasach nie będzie latał przez Chiny z oczywistych względów; z resztą nawet nie wiem, czy transfer jest tam formalnie możliwy z pominięciem wymogów / restrykcji, biorąc pod uwagę skalę chińskich ceregieli covidowych. Inne linie, jak już wspomniano, albo jeszcze w ogóle nie latają, albo nie latają tyle co przed 2020 - jest więc cenowy efekt zauważalnie mniejszej podaży względem bardzo dużego popytu.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#1282 PostWysłany: 06 Gru 2022 16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4491
złoty
Kod zniżkowy na qr WAW10, 10% zniżki na zakup biletów
Góra
 Profil Relacje PM off
puhacz lubi ten post.
 
      
#1283 PostWysłany: 06 Gru 2022 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
kostek966 napisał(a):
Kod zniżkowy na qr WAW10, 10% zniżki na zakup biletów

Cytuj:
    Sales period: 6 - 7 December 2022.
    Travel period: 2 January - 31 May 2023.
    For travel originating from Warsaw only.
    For travel to;
    Bangkok, Maldives, Phuket, Denpasar (Bali), Hanoi, Seychelles, Manila, Singapore, Jakarta, Tokyo, Cape Town, Ho Chi Minh City, Brisbane, Johannesburg and Kathmandu.
    Offer valid on Qatar Airways operated flights only (not applicable on any interline or codeshare flights) to selected destinations in Europe, the Americas, Africa, and the Middle East.
    Discount applies to base airfare fare only.
    Discount does not apply to taxes, surcharges, and all other standard market surcharges
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1284 PostWysłany: 14 Gru 2022 16:25 

Rejestracja: 14 Maj 2017
Posty: 179
srebrny
Z maila:

Zarezerwuj podróż przy użyciu kodu promocyjnego PCDEC22 do 24 grudnia 2022 r., aby rozpocząć przygodę, na którą czekałeś.

Offer period valid from 13 December to 24 December 2022
Applicable for travel from 10 January to 30 November 2023
Offer valid to Privilege Club members only 
The promo code PCDEC22 will automatically be entered to initiate a flight search from the dedicated offer page
The flight promo code is applicable on select booking classes in the Economy and Premium cabins
The up to 20% discount is deducted from the 'fare per passenger' amount visible in the price breakdown summary after flight selection. Any other taxes, service fees or standard market charges will be payable and displayed at the time of booking.  
Advance purchase as per general terms & conditions 
One booking can be made using the discount per customer but the booking may contain multiple passengers
Promo code provided may not be used in conjunction with other flight discount offers
Please refer to the fare rules at the time of booking for changes, cancellations, and no-show conditions.
Any change or cancellation less than 3 hours prior to the stated time of departure will be considered as no-show.
For travel involving multiple booking classes, the most restrictive fare rules apply to the entire itinerary. 
Qatar Airway’s terms and conditions will also apply to your booking, please review these at the time of booking.
Promo code provided may not be used in conjunction with other flight discount offers
The discount is applicable on selected routes from the following origins: AGP, AMS, ARN, ATH, BCN, BEG, BER, BRU, BUD, CDG, CPH, ESB, FCO, FRA, GVA, HEL, IST, JMK, LCA, LGW, LHR, MAD, MAN, MUC, MXP, OSL, OTP, PRG, SAW, SOF, SVO, VIE, WAW, ZAG, ZRH
The discount is applicable on selected routes to the following destinations:
ADL, ABJ, ABV, ACC, ADD, AKL, ALA, ALG, AMD, AMM, ATQ, AUH, BEY, BGW, BKK, BLR, BNE, BOM, BSR, CAI, CAN, CBR, CCJ, CCU, CEB, CGK, CMB, CMN, COK, CPT, CRK, DAC, DAR, DEL, DMM, DPS, DOH, DUR, DUS, DXB, EBB, EBL, EVN, GOI, GYD, HAN, HBE, HGH, HKG, HKT, HRE, HYD, ICN, IFN, IKA, ISB, ISU, JED, JIB, JNB, JRO, KAN, KHI, KRT, KTM, KUL, KWI, LAD, LHE, LOS, LUN, LXR, MAA, MCT, MED, MEL, MGQ, MHD, MLE, MNL, MPM, MUX, NAG, NBO, NJF, NRT, PER, PEW, PHC, RUH, SEZ, SGN, SHJ, SIN, SKT, SLL, SYD 
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1285 PostWysłany: 15 Gru 2022 18:59 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
Mam problem z logowaniem do konta na Qatarze.
Chciałem się zalogować, potem dostałem numer jednorazowy pin e-mailem, wpisywałem i nie mogłem coś się zalogować. I próbowałem parę razy(reset hasła) I nie mogę już dostać jednorazowego pinu bo jakis limit przekroczyłem czy coś.
Jak odblokować to?
Nie mogę się ani zalogować so aplikacji, ani zobaczyć tym samym rezerwacji

Poczekać do jutra?
Czy to już całkowita blokada?

Przy próbie logowania komunikat:
"Your account locked
Your account has been locked due to 3 invalid attemps".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1286 PostWysłany: 11 Sty 2023 17:04 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
Pytanie odnośnie zbierania punktów

Mam apke Qatara. Założyłem konto "privilege club". W zakładce "moje podróże" mam swoje przyszłe loty. I czy te punkty za loty same mi wskocza na konto "privilage club", czy musze przed gate pokazać/przyłożyć numer karty czlonkowskiej?
I jeżeli coś kupuje, to za każdym razem pokazywać numerty karty członkowskiej bu naliczyło punkty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1287 PostWysłany: 16 Sty 2023 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Lis 2014
Posty: 214
Loty: 118
Kilometry: 365 764
Czy ktoś orientuje się co w QR oznacza Comfort+ - pierwszy raz się spotykam z taka opcją w QR - B777-300. dzięki

Załączniki:
QR.jpg
QR.jpg [ 67.24 KiB | Obejrzany 1801 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
tunczaj uważa post za pomocny.
 
      
#1288 PostWysłany: 16 Sty 2023 15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
To samolot 777 wypożyczony od Cathay Pacific. Oryginalnie posiada on klasę ekonomiczną premium, której nie sprzedaje Qatar Airways. QR zatem monetyzuje te miejsca, bo... czemu nie? :)
Ciekawe czy statusowiec może sadzać tam tyłek za darmo, ale to już inna dyskusja.
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
dan19 uważa post za pomocny.
 
      
#1289 PostWysłany: 16 Sty 2023 16:08 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
apadlo napisał(a):
To samolot 777 wypożyczony od Cathay Pacific. Oryginalnie posiada on klasę ekonomiczną premium, której nie sprzedaje Qatar Airways. QR zatem monetyzuje te miejsca, bo... czemu nie? :)
Ciekawe czy statusowiec może sadzać tam tyłek za darmo, ale to już inna dyskusja.
Jak to powiedział Kargul: "chitra sztuka" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1290 PostWysłany: 16 Sty 2023 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 305
Loty: 74
Kilometry: 275 193
niebieski
dan19 napisał(a):
Czy ktoś orientuje się co w QR oznacza Comfort+ - pierwszy raz się spotykam z taka opcją w QR - B777-300. dzięki
Wieksze siedzenia, mniejsza kabina jak najbardziej na plus
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1291 PostWysłany: 18 Sty 2023 18:16 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
Duża jest szansa siedzenia obok siebie?
Jak oni przydzielają miejsca?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1292 PostWysłany: 18 Sty 2023 18:40 

Rejestracja: 24 Maj 2013
Posty: 295
Loty: 139
Kilometry: 286 579
niebieski
Idźna odprawę z współtowarzyszami razem. Im wcześniej będziesz nadawać bagaż tym większa szansa że Pani/Pan sami się spytają, ewetualnie dopytaja czy chcecie np koło okna itp itd. Jak nie to sam poproś. Jak będą miejsca to raczej bezproblemowe.
Góra
 Profil Relacje PM off
classy lubi ten post.
 
      
#1293 PostWysłany: 18 Sty 2023 18:43 

Rejestracja: 08 Gru 2022
Posty: 144
@szpaczny będę odprawiał siebie i żonę online.
Widzę, że najwcześniej 36h przed wylotem, więc wtedy wejdę na apke i się odprawie.

Tylko nie wiem jak to nas rozrzucą, czy obok siebie czy jeden na środku samolotu, a drugi na końcu :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1294 PostWysłany: 19 Sty 2023 02:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Kiedys to na odprawie na lotnisku nie bylo problemu nie tylko z siedzeniem razem, ale i z siedzeniem na wyjsciach ewakuacyjnych, wystarczylo poprosic. Poza tym nawet w najtanszych taryfach był wybor miejsc. No ale poszło ku gorszemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1295 PostWysłany: 31 Sty 2023 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2013
Posty: 236
Loty: 65
Kilometry: 139 371
niebieski
Robiac rezerwacje 2 + infant, mam informacje na stronie QR w taryfie Economy Classic:

Flexibility to make 1 change
Cancellation within 24hrs without fees
Refundable as voucher with 10% additional value
Checked baggage: 25 kg
Hand baggage: 1 piece, 7 kg
Upgrade with Avios

Sprawdzal ktos tego "flexa"? Faktycznie bez oplat odwolanie na voucher badz zmiana dat?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1296 PostWysłany: 31 Sty 2023 15:47 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Zmiana dat bezpłatnie ale najpewniej z wyrównaniem różnicy w taryfie, jeśli taka w nowym terminie by była.
Góra
 Profil Relacje PM off
fluu lubi ten post.
fluu uważa post za pomocny.
 
      
#1297 PostWysłany: 03 Lut 2023 12:24 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 207
W tej najtańszej ekonomicznej jest rzeczywiście opcja zmiany i vouchera + 10%.
Tylko, że w rzeczywistości w dzisiejszym czasie to przebukowanie nie ma najmniejszego sensu, bo są tak chore dopłaty, że bardziej się opłaca nie lecieć albo wyczaić promkę innymi liniami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1298 PostWysłany: 03 Lut 2023 20:51 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 207
-- 03 Lut 2023 20:51 --

Leciał ktoś może w ostatnim czasie WAW-BKK i wie czy Qatar cokolwiek sprawdza jeżeli chodzi o szczepienia?

Tajlandia szybko zniosła ten obowiązek, ale na stronie Qatar Airways ciągle widnieje nieaktualna informacja, że proof of vaccination jest wymagane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1299 PostWysłany: 04 Lut 2023 02:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1616
Loty: 165
Kilometry: 329 540
niebieski
Leciałem 28 grudnia do BKK, nikt nic nie sprawdzał
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1300 PostWysłany: 04 Lut 2023 13:20 

Rejestracja: 24 Mar 2017
Posty: 207
Bardziej interesują mnie loty od polowy stycznia do teraz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1416 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 71  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group