Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 09 Kwi 2022 02:11 
Awatar użytkownika

Loty: 26
Kilometry: 49 494
Sprawdzałam sobie dzisiaj na KLM, czy zadziała kod zniżkowy z twittera, doszłam w rezerwacji aż do płatności, ale kod nie zadziałał :roll: , więc na tym etapie wróciłam do strony głównej. A na niej... "Niedługo czeka Cię kolejna podróż" i lot, który dopiero co sprawdzałam... Czy właśnie jak ostatnia sierota niechcący zrobiłam rezerwację na lot? Ale nie potwierdziłam opłaty, nic mi nie pobrało z konta, nie dostałam żadnego powiadomienia na maila. Nie mogę też w żaden sposób zaingerować w lot - nie działa ani opcja zmiany dat, ani anulacji. Nigdzie nie ma też nawet "zapłać" czy "ponów płatność" itd.

Czy mogę liczyć na to, że nieopłacone zamówienie samo się anuluje, jak to się dzieje w sklepach online?

EDIT: Tak, rezerwacja zniknęła z konta po dwóch godzinach. Uff :roll:
 Relacje PM off  

#242 PostWysłany: 14 Kwi 2022 15:04 

Czy komuś z Was udało się odzyskać kasę za niewykorzystany voucher, który został wystawiony po odwołanym locie?

Odwołano mi loty, w marcu 2020 roku, ze Stanów do Polski. KLM wystawił voucher, który chciałam wymienić na gotówkę, jednak do dziś nie dostałam za niego zwrotu, a sprawa trwa już ponad 2 lata. Próby kontaktu z KLM kończą się tylko wiadomością "jak się czegoś dowiemy, to damy znać"
 Relacje PM off  

#243 PostWysłany: 14 Kwi 2022 15:25 
Awatar użytkownika

Loty: 183
Kilometry: 294 925
niebieski
@pchelka to dziwne. Ja zawsze dostawałem kasę za voucher bardzo szybko. To był dla mnie za każdym razem ogromny plus tej linii.

#244 PostWysłany: 23 Kwi 2022 01:00 
Awatar użytkownika

Loty: 26
Kilometry: 49 494
W dniu urodzin KLM wysyła zarejestrowanym użytkownikom kod na 130 zł, który może zostać wykorzystany w ciągu trzech miesięcy od daty odebrania na lot odbywający się w ciągu roku. Nie ma kwoty minimalnej.
 Relacje PM off  

#245 PostWysłany: 13 Maj 2022 22:36 
Awatar użytkownika

Loty: 161
Kilometry: 259 719
Ostrzeżenia: 1
niebieski
Czy przy kilkugodzinnej zmianie lotów ( przesuniecie wylotu z godziny 18 na 11) jest możliwość zmiany lotniska wylotu podobnie jak w Lufie ?

#246 PostWysłany: 13 Maj 2022 22:54 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Za covida się dawało VIE do KRK zmienić
 Relacje PM off
Robaku lubi ten post.

[ 246 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], dmirstek oraz 1 gość