Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Sie 2016 16:30 
Awatar użytkownika

Loty: 206
Kilometry: 387 410
niebieski
Nie mialam przekroczonego limitu. Pamietaj ze w Binter masz bagaz rejestrowany w cenie. Moze to rozwiaze Twoj problem.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 05 Sie 2016 08:51 

Wyczuwam spóźniony żart prima apprilisowy, ewentualnie jestem gdzieś w ukrytej kamerze, bo dla osoby która latała tylko bardzo tanimi liniami , stwierdzenie że do każdego biletu jest darmowy bagaż rejestrowany jest co najmniej dziwne :D

Z tego co widzę taki rejestrowany bagaż może mieć do 20kg czyli w teorii mogę walizkę nadać na rejestrowany, a coś w rodzaju plecaka wziąć na pokład. Rozumiem że bagaż nadaje normalnie przy bramkach check-in?
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 02 Paź 2017 00:06 
Awatar użytkownika

srebrny
ponawiam pytanie o podreczny w Binterze, i czy przechodzi torba w 'rozmiarze Ryanair' jako podreczny czy tez nie ?
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 02 Paź 2017 00:09 
Awatar użytkownika

srebrny
nie wiem czy widzieliście, ale Binter od jakiegos czasu lata na Cabo Verde, i to czasem za całkiem przyzwoite ceny. Z dolotem z Europy na kanary można to zorganizować za całkiem sensowną cenę.
 Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 02 Paź 2017 00:22 

Loty: 39
Kilometry: 52 506
srebrny
Nie takie nowe. Co najmniej od półtora roku. Wtedy po raz pierwszy interesowałem sie tym kierunkiem.

Ale rzeczywiście, teraz są całkiem atrakcyjne ceny.
Załącznik:
Bilety lotnicze Wyspy Kanaryjskie ⇒ Wyspy Zielonego Przylądka od 322 zł via AZair .png

W połączeniu z W6 lub FR wychodzi całkiem korzystnie.
Załącznik:
Bilety lotnicze Polska ⇒ Wyspy Zielonego Przylądka od 466 zł via AZair .png

Na azair OW. W dwie strony wyszukiwarka się wykrzacza.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#26 PostWysłany: 02 Paź 2017 00:28 
Awatar użytkownika

srebrny
nie napisalem że nowe. NApisałem, że od jakiegoś czasu : ) mniejsza o szczegóły.
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 02 Paź 2017 00:37 

Przykład z Lanzarote mało ciekawy jak się zainteresować bliżej: nie pasowały mi godziny lotu i po wniknięciu lot z przesiadką w LPA całość w 20 godzin według azair

Na stronie linii przerwa 21:30 do 11:40 dnia następnego
 PM off  

#28 PostWysłany: 08 Kwi 2021 11:56 
Awatar użytkownika

Loty: 195
Kilometry: 299 718
HON fly4free
Załącznik:
binter.JPG

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Image
 Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.

[ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 5 gości