Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Posiadając przesiadkę na jednym bilecie to przesiadka jest gwarantowana w Stambule (SAW) oraz Ankarze (ESB)


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 146 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 02 Wrz 2020 11:00 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Siemka..
Na początku stycznia kupowałem u nich bilety na krajówki w najtańszej taryfie. Sądziłem że podręczny 8 kg mam w cenie.
Teraz patrzę i niespodzianka :shock:
Total baggage 0 kg(s)
Total cabin baggage 0 kg(s)
Chciałem to zweryfikować klikając opcje "dodaj bagaż" ale niestety
"This service is not available due to the remaining time. You can contact the counter for additional luggage"
Loty w październiku...
Ktoś coś ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie Tydzień na Teneryfie za 1548 PLN. Bezpośrednie loty z Katowic i noclegi w apartamencie
Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem) Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 02 Wrz 2020 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2016
Posty: 405
srebrny
I nadal masz w cenie, natomiast musisz nadać kabinówkę do luku bagażowego. Na pokład tylko małe rzeczy można wziąć.

https://www.flypgs.com/en/pegasus-baggage-allowance

Też mam z nimi lot w styczniu i zastanawiam się czy moje cabinzero przejdzie :D
Góra
 Profil Relacje PM off
Razem uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 02 Wrz 2020 12:23 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Dzięki...
W takim razie nie wiem po co na potwierdzeniu podają total cabin baggage 0 kg(s) 0kg :oops:

Image

Jeszcze takie coś...


Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 07 Paź 2020 19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 130
Loty: 74
Kilometry: 189 576
Mam takie pytanie, anulowali mi lot w jedną stronę kupiony z ostatniej promocji, gdzie były bilet po 1,50 euro i wygląda to dość dziwnie, bo po zalogowaniu na ich panel normalnie widnieje ta moja rezerwacja, zarówno w jedną jak i drugą stronę. Z kolei w sms'ie i mailu pisali o anulacji tego jednego lotu i że mogę go zmienić na inny, zmienić na open ticket lub anulować. No i w panelu rzeczywiście mam te opcje, ale do obydwu lotów i nawet jak próbuje zmienić ten lot na dowolne inne połączenie, pokazuje mi się nowa cena, ale w podsumowaniu jest do zapłaty zero.
Czy ten Open Ticket daje mi właśnie też możliwość przez rok zmiany na dowolny lot bez jakichkolwiek opłat, czy jednak będę miał do wykorzystania tylko wartość pierwotnego biletu, a resztę będę musiał dopłacić, bo taka informacja wynika z tego:
Cytuj:
The total price you have previously paid will be transferred to the new ticket you will receive and refunded if there are additional services included in your flight. You must use your open ticket within 1 year.

Ale to w takim razie nie ma sensu, bo lepiej od razu wymienić ten lot na jakiś inny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 21 Lis 2020 19:46 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 1106
platynowy
Szybkie pytanie - czy jeśli mam lot PC z wykupionym bagażem nadawanym, to mogę za darmo zrobić całą odprawę na stanowiskach na lotnisku, czy muszę i tak zrobić wcześniej przez internet?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 21 Lis 2020 19:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 513
Loty: 57
Kilometry: 106 100
niebieski
@Bajerglowa94 Podczas podróży tymi liniami, za darmo odprawiłem się na lotnisku oraz i nadałem bagaż... Ale było to 3 lata temu na lotnisku w Pradze.
Dobrze było by poszukać na ich oficjalnej stronie: flypgs.com jest wersja angielska
Góra
 Profil Relacje PM off
Bajerglowa94 lubi ten post.
Bajerglowa94 uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 21 Lis 2020 20:08 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 1106
platynowy
Szukałem i.. niby tak, ale coś nie mam pewności. Przy odprawie przez neta wyskakiwał błąd "Flight is not available for exception" czy coś takiego, więc zgaduje że chodzi o bagaż albo covida. Zrobiłem print screena i druknąłem w razie czego, mam nadzieję że nie będzie problemu na BER.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 21 Lis 2020 20:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 513
Loty: 57
Kilometry: 106 100
niebieski
@Bajerglowa94 skądś to znam! :) ja także lecąc tymi liniami drukowałem wszystko aby mieć potwierdzenie, bo tak samo jak wszyscy przyzwyczailiśmy się do boarding passów od Ryanaira :)
Lecz pamiętam że ktoś kiedyś tu na naszym forum wspomniał że jeśli chodzi o odprawę: to działają oni tak samo jak tradycyjne linie lotnicze, czyli: normalna bezpłatna odprawa na lotnisku.
Góra
 Profil Relacje PM off
szarik uważa post za pomocny.
 
      
#49 PostWysłany: 21 Lis 2020 23:06 

Rejestracja: 24 Paź 2020
Posty: 502
W Pegasusie odprawa na lotnisku jest darmowa.
Góra
 Profil Relacje PM off
Bajerglowa94 lubi ten post.
Bajerglowa94 uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 22 Lis 2020 08:48 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Personel na ziemi nie mily i ze znajomoscia angielskiego na poziome 6 (teraz juz 8) podstawowki.
3/4 loty spóźnione, ale samolot calkiem czysty, obsluga pokladowa mila. Takze mysle ze takie 2.5/5 mozna wystawic co na LCC jest spoko.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 28 Lis 2020 21:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1032
srebrny
Może komuś się przyda:
////////////////////////////////////////
Dear guest,

In accordance with the new national restrictions imposed in England, France and Austria as part of the actions taken against Coronavirus:

Any passengers who need to change their travel plans to or from England, France or Austria can change their flight without paying a fee, including changing it to an open ticket for free, in accordance with the rules below:

- Passengers who purchased their tickets before the restrictions were announced (before 1 November 2020 for England, 30 October 2020 for France, and 15 November 2020 for Austria) can convert their ticket to an open ticket for free, or make changes without paying a change fee.

* Only those passengers whose departure or return flights are within the dates where the restrictions are in effect will be eligible for the change fee waiver:

Eligible flight dates (2020):

UK: 5 November - 2 December

France: 30 October - 1 December

Austria: 17 November – 6 December

** The new open tickets are valid for one year and when a new date of travel has been selected, passengers must pay any difference between the original fare paid and new fare (If the fare of the new flight is lower, Pegasus will not refund the difference.)

*** No change fee will be charged for ticket changes, but passengers must pay any difference between the original fare paid and the new fare.

**** All no-fee ticket changes, including converting to open tickets, must be made by contacting our call centre on 0850 250 67 02.


Kind regards,

Pegasus Airlines
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 01 Mar 2021 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
Dzisiaj dostałem anulację lotu na trasie Bruksela-Stambuł. Mam trzy opcje do wyboru: zmiana lotu, anulacja i open ticket. Ktoś już to z nimi przerabiał? Mogę zmienić lotnisko wylotu i datę bez żadnych opłat? W razie pytań radzą kontaktować się z infolinią, ale wolę najpierw poznać Wasze doświadczenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 01 Mar 2021 13:23 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22423
Możesz zmienić lotnisko wylotu z dopłatą
Zmiana daty tej samej trasy do roku przodu
Open ticket, to nić innego, jak "voucher" do wykorzystania na później na inne loty.
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus95 lubi ten post.
kubus95 uważa post za pomocny.
 
      
#54 PostWysłany: 01 Mar 2021 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 868
niebieski
@Zeus zmiana daty wylotu musi się odbyć do daty pierwotnego lotu czy mogę zrobić to później?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 01 Mar 2021 13:30 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22423
Jak mi powiedzieli na telefonie, można i później. Ale to "można" brzmiało bardziej jak İnşallah :)
Góra
 Profil Relacje PM off
kubus95 lubi ten post.
 
      
#56 PostWysłany: 26 Maj 2021 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
Ktoś leciał ostatnio Pegasus? Jak mam rozumieć ten zapis
You may bring only 1 item of cabin baggage no more than 55x40x20 cm in size or a personal item no more than 40x30x15 cm in size on board the aircraft.
Total baggage
15 kg(s)
Cabin Baggage: 1 Piece (cabin baggage no more than 55x40x20 cm in size or a personal item no more than 40x30x15 cm in size)

Jak mam rozumieć ten spójnik "or" :) Bo już zgłupiałem na logikę mogę zabrać to i to ?
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 27 Lip 2021 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 130
Loty: 74
Kilometry: 189 576
juggler5 napisał(a):
Ktoś leciał ostatnio Pegasus? Jak mam rozumieć ten zapis
You may bring only 1 item of cabin baggage no more than 55x40x20 cm in size or a personal item no more than 40x30x15 cm in size on board the aircraft.
Total baggage
15 kg(s)
Cabin Baggage: 1 Piece (cabin baggage no more than 55x40x20 cm in size or a personal item no more than 40x30x15 cm in size)

Jak mam rozumieć ten spójnik "or" :) Bo już zgłupiałem na logikę mogę zabrać to i to ?


Ktoś może leciał i wie jak to jest z tym bagażem? Ja to rozumiem tak, że można zabrać tylko i wyłącznie jeden bagaż podręczny do 55x40x20cm, ale to po co piszą wtedy o tym personal item 40x30x15cm, skoro wystarczył by zapis o tym max 55x40x20cm?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 27 Lip 2021 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
@FastMan , może to jakaś omyłka i tego "or" nie powinno być lub też ma inne znaczenie, nieznane takiemu prostaczkowi jak ja, który nie zna języka. Jednak gdybym miał się sugerować innymi liniami tureckimi, to powiedziałbym, że można zabrać zarówno duży podręczny i podręczny osobisty - tak jest np. w Corendon Airlines:

Cytuj:
Każdy pasażer może zabrać na swój lot tylko jeden bagaż podręczny poza rzeczami osobistymi. Maksymalna waga bagażu podręcznego wynosi 8 kg, o wymiarach 55x40x25cm.

Ze względu na środki Covid 19 stosowane podczas naszych lotów: we wszystkich taryfach bagaż podręczny jest ograniczony do 1 sztuki bagażu podręcznego (maks. 55x40x25 cm) i 1 sztuki wyposażenia osobistego (mała torba ręczna/torba dla dziecka, teczka lub laptop) (maks. 40x30x15 cm). Przedmioty takie jak instrumenty muzyczne, aparat fotograficzny, biżuteria i pliki kurierów dyplomatycznych będą akceptowane na pokładzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 27 Lip 2021 11:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2871
platynowy
''or'' nie jest pomylka bo jest wytluszczony. Mozesz zabrac tylko 1 bagaz, stad zrobili to dokladne rozroznienie. W innych liniach jesli masz info, ze mozesz zabrac 55cm to zawsze jeszcze dodatkowo jest personal item. Tutaj specjalnie zwracaja na to uwage ze nie ma 2 sztuk, nawet jesli masz torebke. Jak dla mnie bez sensu, ale tak sobie wymyslili, pytanie czy ktos to sprawdza

Załączniki:
bagaz.JPG
bagaz.JPG [ 42.65 KiB | Obejrzany 6013 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ghostwriter lubi ten post.
 
      
#60 PostWysłany: 27 Lip 2021 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2016
Posty: 42
Loty: 62
Kilometry: 106 123
W Stambule na locie do Kapadocji sprawdzali
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 146 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group