Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 305 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 11 Wrz 2019 07:43 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
Ostatecznie weszło 30h przed na oba odcinki... Nie wiem o co im chodzi z tymi 24h w przypadku USA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
Urlop w Wietnamie 3922 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie 3922 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#102 PostWysłany: 18 Lis 2019 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Takie mi się trafiło sympatyczne zestawienie plakatów KLM na przestrzeni tych stu lat, więc pomyślałam, że wrzucę. Mam nadzieję, że się z niczym nie dubluje :)
https://nowymarketing.pl/a/23998,histor ... eklamowych
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
koval lubi ten post.
 
      
#103 PostWysłany: 14 Sty 2020 23:48 

Rejestracja: 04 Mar 2019
Posty: 37
Male pytanko, bo nie znalazłem odpowiedzi na forum (choc moglem zle szukać)
Planuje lot KLM na trasie Meksyk -> Amsterdam -> Krakow
Na trasie Meksyk->Amsterdam planuje lecieć w klasie biznes, lot Amsterdam-Krakow juz standard.
Oczywiste jest to ze przed lotem Meksyk->Amsterdam mogę spokojnie korzystać z KLM Lounge (SkyTeam) ale czy po wylądowaniu w Amsterdamie mogę również korzystać z KLM Lounge w oczekiwaniu na lot do Krakowa (który juz jest w klasie standard)? - aa no i bilet Amsterdam-Krakow to osobna rezerwacja ;)
Moze akurat ktos będzie tutaj wiedział.
Pozdrawiam!:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 24 Sty 2020 09:50 

Rejestracja: 25 Sie 2014
Posty: 8
czesc,
na lot z Eu do Am Pd (Lima) lepiej KLM (z AMS) czy AirFrance (z CDG)?
Roznica w cenie i czasie lotu pomijalna, obia loty Boeing 777-300ER twin-jet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 24 Sty 2020 12:51 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Jak wolisz, pytanie jak godziny np. czy długość przesiadki. Mi lepiej się latało KLM niż AF
Góra
 Profil Relacje PM off
sowa4 lubi ten post.
 
      
#106 PostWysłany: 24 Sty 2020 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
Zdecydowanie KLM, dużo lepsze jedzenie no i miła uśmiechnięta obsługa :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sowa4 lubi ten post.
 
      
#107 PostWysłany: 06 Mar 2020 12:51 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 415
niebieski
Nie widziałem jeszcze tej informacji na forum, więc podaję. Obecnie wszystkie rezerwacje w KLM są full flex jeśli chodzi o rebooking. Więcej szczegółów tutaj: https://www.klm.com/travel/pl_pl/prepar ... /index.htm (Book with flexibility).
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#108 PostWysłany: 09 Sie 2020 08:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
Taka dziwna sytuacja wyszła, sytuacja dotyczy znajomego i szukamy pomysłu jak to ogarnąć bo nie ciekawie to wygląda.
Znajomy miał mieć jutro lot ZNZ - NBO - AMS - GDN. Niestety Lot z ZNZ do NBO o 19:30 został anulowany (ten odcinek jest wykonywany linią Precision Air a reszta KLM ale bilety kupowane na stronie KLM wszystkie). Problem jest taki że po przylocie do NBO i 2h czekania miał być lot do AMS i za bardzo nie wiemy co zrobić...Ktoś ma jakieś pomysły? KLM powinien zapewnić alternatywne połączenie prawda?
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 09 Sie 2020 08:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3221
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Dzwoniliście do KLM? Skoro pierwszy segment jest anulowany to przewoźnik przebukuje Was na inne połączenie.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#110 PostWysłany: 09 Sie 2020 20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1698
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@hubson

Oki więc tak, infolinia w Amsterdamie pomogła i udało się znaleźć nowe połączenie ale dopiero na...16.08. Czy w takiej sytuacji można się starać o jakieś odszkodowanie czy nie ma szans? Domyślam się że zwrócą koszt hotelu za te dni co wynikły z anulowania połączenia.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 10 Sie 2020 10:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
Mam kupione loty KRK-SGN via KUL. Wczoraj zmienili mi rezerwacje na KRK-KUL + dołożyli jakby kolejną rezerwacje na lot KUL-SGN do tego z 15 godzinną przesiadką w KUL. Nigdy nie miałem takiej sytuacji dlatego pytam czego mogę się "domagać" przy rozmowie na infolinii?
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 25 Wrz 2020 16:33 

Rejestracja: 22 Lis 2012
Posty: 10
Dostałem informację od Esky, że pieniądzę za anulowany lot dostanę za około rok. Ktoś jeszcze może dostał taką informację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 10 Paź 2020 05:34 

Rejestracja: 10 Kwi 2017
Posty: 16
Witam, planuję mój pierwszy lot KLM, Muscat-Warszawa lub Kraków przez Amsterdam. Będę podróżowała z moim owczarem. Czy ktoś ma doświadczenia w tej kwestii? Jakie są warunki dla psa i czy jest dobrze traktowany? Wiem że przy dłuższym postoje w Amsterdamie trzeba dopłacić do hotelu dla psa (super pomysl), czy rzeczywiście pies jest wyprowadzany i dają mu jeść? Jeśli macie jakieś info w tej sprawie to dajcie znać. 2x brałam Qatar Airways i obsługa była cudowna, ale teraz Qatar do PL nie leci więc pozostał KLM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 22 Paź 2020 11:51 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 173
Loty: 186
Kilometry: 476 983
Mam bilety na lot do Kolumbii na 7 listopada kupione przez pośrednika. Lot powrotny z przesiadką w Panamie. Na stronie KLM wszystkie odcinki są widoczne, ale w checkmytrip i na stronie pośrednika widać, że lot z Kolumbii do Panami został anulowany. Z oczywistych względów wolałbym ominąć pośrednika. Ktoś miał taką sytuację i dogadał się bezpośrednio z KLM? Czekać aż informacja o anulacji pojawi się na stronie KLMu, czy tak czy inaczej będę musiał dobijać się do pośrednika? Mogę wziąć nawet voucher.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 03 Lis 2020 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2020
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1
Czy ktoś się orientuje jak działa dokładnie elastyczna polityka KLM. Chce kupić bilety do Bangkoku na maj 2021 rok na 2 tygodnie ( na tyle jest najtańsza cena), potem chciałbym zmodyfikować ten lot na WAW- HAN BKK- WAW i wydłużyć urlop z 2 tygodni na 6 - 7 tygodni. Czy mogę to zrobić za darmo jeśli będę zmieniał na tą samą taryfę ( z light do light )? Bo zastanawiam się czy fare difference odnosi się jedynie do sytuacji, gdy zmieniam taryfę, czy też wtedy gdy jest różnica pomiędzy biletami w tej samej taryfie. Dzięki za pomoc z góry.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 03 Lis 2020 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 766
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
@rutkow niestety doplata odnosi się również do sytuacji gdy jest różnica w cenie między biletami w tej samej taryfie. Próbowałem właśnie przełożyć listopadową Kolumbię na rok 2021. Naliczyli mi prawie 3000zl dopłaty (dwóch pasażerów). Szkoda. Supertania Kolumbia przeszła koło nosa :cry:
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 03 Lis 2020 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3698
srebrny
gecko napisał(a):
@rutkow niestety doplata odnosi się również do sytuacji gdy jest różnica w cenie między biletami w tej samej taryfie. Próbowałem właśnie przełożyć listopadową Kolumbię na rok 2021. Naliczyli mi prawie 3000zl dopłaty (dwóch pasażerów). Szkoda. Supertania Kolumbia przeszła koło nosa :cry:

Nie wiem jak Ci to wyszło ale mi już kilka razy przebukowali tak jak chciałem bez dodatkowych opłat. Miałeś skasowany lot czy tak po prostu stwierdziłeś, że zmieniam termin?
Ostatni przypadek viewtopic.php?p=1385943#p1385943
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 03 Lis 2020 13:34 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
parasite napisał(a):
Mam bilety na lot do Kolumbii na 7 listopada kupione przez pośrednika. Lot powrotny z przesiadką w Panamie. Na stronie KLM wszystkie odcinki są widoczne, ale w checkmytrip i na stronie pośrednika widać, że lot z Kolumbii do Panami został anulowany. Z oczywistych względów wolałbym ominąć pośrednika. Ktoś miał taką sytuację i dogadał się bezpośrednio z KLM? Czekać aż informacja o anulacji pojawi się na stronie KLMu, czy tak czy inaczej będę musiał dobijać się do pośrednika? Mogę wziąć nawet voucher.

Rowniez mialam ten lot we wrzesniu, nie odbyl sie, najpierw odcinki byly kasowane potem przebukowali na inne loty, wszystko sciema a lot skasowali oficjalnie w czerwcu. Od czerwca czekam na zwrot kasy, niestety nie jest wesolo, kompletna ignoracja ze strony KLM, proponuje poczytac Trustpilot i forum na Facebooku KLM refund, wlos sie jezy na glowie.
Obecnie wnioslam skarge do ADR oraz osobne postepowanie na drodze sadowej rownolegle.
Niestety placilam Paypalem i Paypal sie wypial wiec chargeback odpada. Z voucherami tez niewesolo ludzie czekaja miesiacami.
Tylko przestrzegam gdyby ktos myslal ze kase zwroca jak sie nie poleci.

Przestrzegam rowniez przed zmiana lotu samemu przed otrzymaniem "oficjalnego" maila o skasowaniu lotu. Ja nie chcialam przekladac na inne terminy gdyz jak widac jak narazie nie ma zadnego przyblizonego nawet terminu kiedy bedzie mozna zaczac latac, natomiast niektorzy gdy zauwazyli ze lot jest skasowany ale jeszcze przed oficjalnym mailem o skasowaniu przebukowali sami loty. Tacy ludzie z automatu otrzymali odmowe zwrotu pieniedzy za nieodbyty nawet drugi czy trzeci lot, gdyz wg KLM "sami" je przekladali, lol.


Ostatnio edytowany przez aviel 03 Lis 2020 14:41, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 03 Lis 2020 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 766
Loty: 220
Kilometry: 442 694
niebieski
@cypel
Sam wyszedłem z inicjatywą zmiany terminu. W tym roku sytuacja jest tak dynamiczna, że ciężko cokolwiek planować.
_________________
Image
Relacja z Malawi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 03 Lis 2020 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2020
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1
Czyli rozumiem, że dopóki nie skasują mi lotu to nie mogę bezpłatnie zmienić terminów/destynacji? W takim razie flexiblity szczerze nic nie wnosi, bo normalnie jakby skasowali lot to też bym miał propozycję zmiany terminu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 305 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group