Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Maj 2016 15:07 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 16
dziś kupiłem bilety na listopad w dość dobrej cenie (1280zl) do Rio, (VCE- GIG , Sao Paulo - Paris). To będzie mój pierwszy lot transatlanycki i ogólnie poza Europę.
Ktoś latał tą linią? mamy nocke (12h) w Casablance, przysługuje nam hotel?? Jak z jedzeniem/piciem na pokładzie?
Na forum bardzo biednie jeśli chodzi o tę linię... każdy komentarz się przyda ;)

pozdrawiam!


Ostatnio edytowany przez Zeus, 18 Maj 2016 15:40, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 17 Maj 2016 08:52 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 16
Serio nikt?? nic???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Maj 2016 11:25 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 694
Loty: 2
Kilometry: 3 738
Też miałem kiedyś ten problem ale kupiłem bilet w Ryanie za 1e na ten sam kierunek w lepszych godzinach i zrezygnowałem z air Maroc. Tymi liniami rzeczywiście mało kto lata.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Maj 2016 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 1536
Loty: 126
Kilometry: 294 821
niebieski
Tu możesz znaleźć odpowiedzi na twoje pytania:
http://www.royalairmaroc.com/int-en/con ... RANSIT.pdf
http://www.royalairmaroc.com/int-en/Tra ... rt/Transit
http://www.royalairmaroc.com/int-en/Tra ... ard/Dining
_________________
http://openworld.net.pl/
https://www.facebook.com/OpenWorldTrip
Góra
 Profil Relacje PM off
grzespon uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 17 Maj 2016 11:56 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 380
Loty: 139
Kilometry: 183 310
niebieski
Tutaj masz jeszcze mnóstwo opinii, linia ma 4* w rankingu SKYTRAX, komentarze bardzo różne, zazwyczaj średnie.
http://www.airlinequality.com/airline-reviews/royal-air-maroc


Jakim samolotem lecisz? Jak 787 to raczej źle nie będzie :P
Góra
 Profil Relacje PM off
grzespon uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 17 Maj 2016 14:19 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 16
Dzieki! nie znałem tej strony!
Przyzwyczajony do Ryanaira i Wizz w ciasnym lataniu po Europie, myślę ,że w takiej cenie nie będę czuł się mega komfortowo ale tak samo jak dotychczas. Komentarze różne... zobaczymy ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Maj 2016 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3074
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
@krasnal zawsze daje wrzutki z tą linią, jako pomoc w "szukam taniego lotu", może coś wie ? ;)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Maj 2016 15:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Nie zawsze, ale często :) Nigdy jednak nimi nie leciałem.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 27 Gru 2016 16:50 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 16
witam,
Jako iż często korzystam z porad forum , sam postaram się podzielić opiniami o to co pytałem pół roku temu a nikt nie odpowiedział.
Otóż kupiliśmy bilety na wiosne na Royal Air Maroc VCE-GIG oraz GRU-CDG za niecale 1300zł co jest dość tanią i fajną alternatywą dostania się z Europy do Brazylii na początek grudnia. nie mieliśmy żadnych nieprzyjemnych przygód. jedzenie jak ktoś lubi dużo curry to nawet dobre:D co ważne mieliśmy nockę w Casablance i zgodnie z umową udaliśmy się do biura lini lotniczych i dostalismy kupon na hotel (następnie busiarz sprzed terminala nas zabrał jakieś 5 min jazdy do hotelu) tam kolacja+ śniadanie. rano powrót na lotnisko - przelot Dreamlinerem do Rio. Jedyne co zauważyliśmy to niemili stewardzi, w ogóle nie przychodzili do ludzi jeśli ktos przywoływał obsługę, biednie zaopatrzony barek (po 2h lotu chciałem winko i już się skonczyło... ;)
Powrót tez podobnie bez większych problemów. Ogromna ilość kontroli w Casablance nawet podczas transytu kontrola bezpośrednia + bramki + 4 razy sprawdzanie paszportów... spowalniało to bardzo ruch podróżnych.
Generalnie jeśli ktoś sie waha , a zależy mu , żeby tanio sie dostać do Brazylii to polecam te linie. W razie pytań służę pomocą.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 01 Cze 2017 13:45 

Rejestracja: 05 Maj 2017
Posty: 8
Hej, też będę lecieć Royalem do Rio z przesiadką w Casablance i nocowaniem tam. Moja przesiadka trwa 14h, czy w takim przypadku też przysługuje mi hotel? Czytając regulamin linii mam co do tego wątpliwości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 01 Cze 2017 13:46 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Wszystko pięknie napisane: https://www.royalairmaroc.com/int-en/Tr ... rt/Transit
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 27 Wrz 2019 17:13 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
Bardzo przyjemne linie, dobre jedzenie, trochę olewcza obsługa. W ekonomicznej rozdają pakiety ze skarpetami i opaską na oczy. Ostatnio chyba najtańsza opcja na dostanie się do Brazylii.

Czy ktoś wie, w jaki sposób dodać mile za loty Air Maroc do programu Iberii? Formularz na stronie Iberii nie umożliwia wybrania kodu tej linii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 27 Wrz 2019 17:24 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
@Arekkk - bo chyba AT nie stal sie jeszcze czlonkiem OW: "Royal Air Maroc is expected to be implemented into oneworld in mid-2020, when it will start flying alongside some of the biggest and best brands in the airline business. Its regional subsidiary Royal Air Maroc Express will join as a oneworld affiliate member at the same time."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 27 Wrz 2019 18:05 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
Przy locie powrotnym dodałem numer Iberia Plus przy desku i dostałem mile za dwa odcinki (powrot). Chcę jeszcze otrzymać mile za 2 loty tam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 27 Wrz 2019 18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5498
HON fly4free
@Arekkk Na jakiej trasie leciałeś z nimi? Napisz proszę dwa słowa!
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 27 Wrz 2019 18:39 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
CDG-CMN-GRU
GIG-CMN-CDG.

Pierwszy lot opóźniony, ale w CMN zaczekali na pasażerów. Smaczne jedzenie (wołowina, ryba), alkohol bez limitu, ciepły posiłek również na trasie CDG-CMN. Na lotach transatlantyckich nowe Dreamlinery. W sumie jedyne czego można się czepiać to słabe multimedia w rozrywce pokładowej. Zaledwie kilka nowych filmów, a stare słabe. Z muzyką podobnie.

Lot z Rio pełny w economy; jakieś wolne pojedyncze miejsca były na trasie do Sao Paulo.

Salonik w CMN bardzo przyjemny z prysznicem i ciepłymi posiłkami. Czekam na jakieś promo do EZE, na pewno poleciałbym kolejny raz z nimi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 28 Wrz 2019 14:32 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 633
srebrny
Przed wylotem numer Iberia Plus można dodać również w panelu zarządzania rezerwacją na stronach RAM.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 28 Wrz 2019 14:34 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
Niestety jestem już po locie I kombinuję, jak doliczyć odcinki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 28 Wrz 2019 14:36 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 633
srebrny
@Arekkk, tutaj już zerkałeś? https://www.royalairmaroc.com/de-de/SAF ... yer/IBERIA
Cytuj:
Retro claim :

Please keep your tickets and boarding passes until your Miles are credited to your account. If you do not receive the credits within 6 months, ask for the retro credit of your flights on our website or contact Safar Flyer customer service. Miles not credited may be claimed up to 6 months from the date of travel.

EDIT: Niby dotyczy Safar Miles, ale być może mogą dopisać również numer Iberii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 02 Gru 2019 23:38 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 633
srebrny
Generalnie podpisuje się dwoma rękami pod recenzją @Arekkk. Właśnie zrobiłem bardzo podobną trasę:

ORY-CMN-GIG
GRU-CMN-ORY

Niezłe jedzenie, ciepły posiłek serwowany również na locie do CMN. Obsługa OK, ale faktycznie bez szaleństw. Na pokładzie na lotach do i z Brazylii wolne kilka/kilkanaście miejsc. Na locie CMN-GIG przydzieliło nam miejsca z większym miejscem na nogi, podobnie na odcinku CMN-ORY. GRU-CMN siedzieliśmy w 2 na 3 siedzeniach.

Salonik w CMN też na plus, jedno danie na ciepło (w mojej ocenie bardzo smaczne).

Jedna uwaga, przydzielonych miejsc przy odprawie online nie da się zmienić (przynajmniej w najtańszej taryfie). Dostępne było tylko kilka pojedyńczych wolnych miejsc w środkowych rzędach z tyłu samolotu. Kilkukrotnie cofałem odprawę, jak i próbowałem odprawiać się później, ale za każdym razem system przydzielał te same miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: szpaczny oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group