Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 04 Sie 2019 17:35 

Rejestracja: 21 Kwi 2017
Posty: 60
Loty: 87
Kilometry: 208 546
Dobrze, raczej cie nie wyproszą z samolotu:) No, chyba, że wyciągniesz jaja na twardo i kanapkę z kiełbą:)

Ze znajomymi mieliśmy przekąski, kanapki, na lotnisku w Berlinie zrobiliśmy sobie turbokole i podróż przebiegła całkiem w porządku.
_________________
|Malta|Belgia|Szwajcaria|Serbia|Irlandia|Węgry|Filipiny|Portugalia|Estonia|Rumunia|Czechy|Słowacja|Austria|Japonia||Czechy|Korea Południowa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#102 PostWysłany: 04 Sie 2019 18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2014
Posty: 258
Loty: 57
Kilometry: 163 516
niebieski
@kostek966 Cześć! Miałem wraz z żona własne kanapki, normalnie wodę w bidonie (w Azji większość lotnisk po przejściu bramek ma automaty serwujące wodę pitną), jakieś batoniki i chyba banany, nie było żadnych problemów. Wiadomo, że nie chodzisz z tym po całym samolocie, tylko spokojnie zjadasz na swoim miejscu, ale nikt nie będzie niemiły z tego powodu.

Pozdro!
_________________
Podróżowanie to mój styl życia. :) Odwiedzone 6 kontynentów, ponad 50 państw. Życie w 6 różnych państwach świata: Australia, Nowa Zelandia, Chiny, Portugalia, Islandia i Polska.
Więcej o podróżach na moim Facebook'u. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#103 PostWysłany: 04 Sie 2019 18:41 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
kostek966 napisał(a):
a jak z własnym jedzeniem na pokładzie ?

Ponieważ jest zakaz konsumpcji wniesionych produktów, to chowasz żarcie i picie do foliówki , zanosisz i robisz sobie ucztę tak żeby nie wiedzieli.
Góra
 Profil Relacje PM off
pazur lubi ten post.
 
      
#104 PostWysłany: 06 Sie 2019 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
W przypadku zmiany godziny/daty lotu komuś udało sie zmienić lot na inny dzień niż przyznany z automatu przez Sccot ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 12 Sie 2019 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Hmm, Dostałem maila o zmianie lotów, ale na stronie ciągle dostępne są stare daty i godziny lotów (przed zmianą).
Od otrzymania maila minął już tydzień.

Ktoś miał coś podobnego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 13 Sie 2019 12:02 

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 23
Loty: 112
Kilometry: 205 403
Hej, przerabiałem taką sytuację nie tak dawno (lot z marca 2019 oraz tak jak Ty dostałem jakieś 2 tygodnie temu maila ze zmianą dotyczącą kolejnego lotu). Niby można zmienić sobie daty (+/- 2 tygodnie od pierwotnych dat) wchodząc w swoją rezerwację, jednak próbowałem wielokrotnie i zawsze wyskakiwał jakiś błąd. Wtedy albo przez messengera poprosić o zmianę w dozwolonym terminie lub zadzwonić na infolinię. Pierwszy raz tak właśnie zrobiłem (infolinia), po 10 minutach oczekiwania i kolejnych 10 rozmowy dostałem kilka minut później maila z nowym potwierdzeniem. Oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli chodzi o ostatnią zmianę przyszłego lotu to zostałem przy datach zaproponowanych z automatu. Jednak od razu były widoczne te zmiany w rezerwacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pawfazi lubi ten post.
pawfazi uważa post za pomocny.
 
      
#107 PostWysłany: 14 Sie 2019 01:32 

Rejestracja: 19 Lut 2017
Posty: 27
Loty: 46
Kilometry: 96 465
Lot ATH-SIN-KUL na jednej rezerwacji. Mam bagaż rejestrowany. Sami przerzuca bagaz na następny lot jak w regularnych liniach czy muszę go odebrać i nadać na nowo ? Mam 13h czasu na przesiadkę i chce wyskoczyć so miasta na pare godzin.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 14 Sie 2019 07:35 

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 23
Loty: 112
Kilometry: 205 403
Nadawałem bagaż na SYD-SIN-TXL gdzie przesiadka w SIN była prawie 6 godzin i bagaż poszedł normalnie od razu do Berlina. Także w Twojej sytuacji podejrzewam, że też tak będzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Marcin Jurkiewicz 1 uważa post za pomocny.
 
      
#109 PostWysłany: 17 Sie 2019 09:25 

Rejestracja: 05 Sie 2014
Posty: 42
Loty: 9
Kilometry: 23 067
Mam pytanie dotyczące anulacji lotu oraz zwrotu za lot. Przesunięto mi lot o 2 dni, przyszedł email o możliwości zwrotu za bilet, potwierdzam anulacje i zwrot oryginalnej płatności za bilet, i na tym koniec strona się odświeża tak jakby wysyłała moje potwierdzenie rezygnacji i nic się nie dzieje, brak potwierdzenia rezygnacji. Rezerwacja nadal wisi, pisałem 2 dni temu do Scotta ale maja 10 dni na odpowiedz, nie dzwoniłem jeszcze na infolinie bo jest pól roku do wylotu. Może ktoś już rezygnował i wie o co chodzi? Bede wdzięczny za odp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 18 Sie 2019 07:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Możesz się też z nimi skontaktować przez Messenger. Szybko odpisują.

Ps. Sprawdź też dokładnie czy dobrze patrzysz na zmianę terminow lotów. Podaja wylot i przylot i czasami można się pomylić że data wylotu zmienia się na datę przylotu ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
lucek20 lubi ten post.
lucek20 uważa post za pomocny.
 
      
#111 PostWysłany: 23 Sie 2019 15:44 

Rejestracja: 05 Sie 2014
Posty: 42
Loty: 9
Kilometry: 23 067
Napisze jak to wygląda ze zwrotem za lot. Wylot przesunięty o 2 dni wiec możliwość wybrania innego terminu ( mogłem zmienić daty każdego odcinka z osobno mimo jednej rezerwacji TXL-SIN-DPS-SIN-TXL do 14 dni) . Przyszedł e-mail o możliwości zmiany daty lub zwrot środków 120% w kuponie do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy lub pierwotna kwota na kartę. I tu zaczęły się schody, wchodząc w rezerwacje potwierdziłem rezygnacje, i żadnego potwierdzenia, rezerwacja wisiała. Napisałem pierwszy email, odpisali a raczej wkleili regulamin kiedy mi się zwrot należy, bo do mojej rezerwacji się nie należy oraz zablokowali możliwość odpowiedzenia na tego e-maila( szlo odpisać ale był zwrotny, ze skrzynka pełna). No to napisałem przez Messengera, oraz dołączyłem zrzuty e-maili od nich ,odpowiedz w ciagu kilku godzin, ze nie będą pisać ze mną przez messengera bo pisałem e-mail i tam mam odpowiedz. Kolejny email pisałem jako nowa wiadomość,dołączyłem wszystkie e-maile o zwrocie które dostałem, po dwóch dniach odp, czy oby na pewno chce zrezygnować itp itd. po 4 dniach wymiany e-maili informacja ze zwrot został dokonany na podstawie zgłoszenia które wysłałem drugi raz. ( nr ref wiadomości) Jeśli ktoś chce otrzymać zwrot a w rezerwacji nie idzie tego dokonać najlepiej od razu pisać i przesłać skany ich własnych wiadomości, ze zwrot się należy, bo odpisują tylko kopiuj wklej. Naprawdę trzeba się na użerać.
Góra
 Profil Relacje PM off
piwili lubi ten post.
 
      
#112 PostWysłany: 01 Wrz 2019 09:42 

Rejestracja: 23 Sie 2019
Posty: 6
Jeśli zapłaciłem za bilety i przysłali mi w pdf Itinerary, receipt- invoice, to to jest jako bilet?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 01 Wrz 2019 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
Biletów lotniczych nie widziałem już kilka ładnych lat, teraz otrzymuje się nr pnr i po tym numerze można zobaczyć swoją rezerwację, a w odpowiednim czasie pobrać kartę pokładową
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 01 Wrz 2019 10:01 

Rejestracja: 23 Sie 2019
Posty: 6
A jeśli lecę z Berlina do Tajlandii z przesiadka w Singapurze, to mogę zrobić odprawę online?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 25 Kwi 2020 15:27, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 03 Wrz 2019 11:15 

Rejestracja: 03 Lip 2014
Posty: 23
Loty: 112
Kilometry: 205 403
W tej sytuacji odprawa możliwa jedynie na lotnisku w Berlinie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 06 Wrz 2019 01:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 628
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Hej. Czy ktoś ostatnio wylatywał z ATH? Zwracają uwagę na limity bagażu, czy raczej tak jak w większości postów z innych lotnisk? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 15 Wrz 2019 12:05 

Rejestracja: 23 Sie 2019
Posty: 6
-- 15 Wrz 2019 12:04 --

Siema, w Scoot bilety drukuje dopiero na lotnisku? Bo na razie po zakupie to mam na meilu plan podróży, itinerary, receipt itp. Biletu mi nie wyślą?

-- 15 Wrz 2019 12:05 --

Kartę pokładowa wyślą na meila? Jeśli tak to kiedy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 15 Wrz 2019 12:07 

Rejestracja: 12 Mar 2018
Posty: 55
Na lotnisku dostaniesz bilet
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 15 Wrz 2019 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
już drugi raz pytasz o to samo, wejdź na stronę scoota i sobie poczytaj o odprawie gdy jest przesiadka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 15 Wrz 2019 21:44 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
@amator1111 dajesz Pani na Tegel Twój paszport a ona drukuje Ci karteczkę pokladowa :-) nie wiem jak na przesiadce w Singapurze bez wychodzenia na miasto. U nas ktoś przy checkinie Scoota pomógł nam odprawić się z automatem i nadać również z automatem bagaż. Ale o Singapur się nie martw. Nie bez powodu to od lat najlepsze lotnisko swiata.
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: dzidzi oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group