Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 287 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 18 Wrz 2018 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Sam sobie znowu odpowiem. Można bez problemu za darmo oddać bagaż podręczny podczas check in :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#142 PostWysłany: 22 Wrz 2018 15:34 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Mój lot na Cypr widoczny jest na stronie Vuelinga, ale już na LEVEL nie, tak ma być?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 22 Wrz 2018 16:18 

Marco Manno napisał(a):
Sam sobie znowu odpowiem. Można bez problemu za darmo oddać bagaż podręczny podczas check in :)


I to już od dawna tak mają :P
Tylko w Lizbonie mi odmówili :/
Góra
 PM off  
      
#144 PostWysłany: 22 Wrz 2018 21:11 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1086
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
ind_globtroter napisał(a):
Mój lot na Cypr widoczny jest na stronie Vuelinga, ale już na LEVEL nie, tak ma być?


Teź tak miałem. Nie ma powodów do niepokoju.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 23 Wrz 2018 08:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Rozwalili mi po wyładowaniu bagaż. Ktoś już reklamował??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 03 Paź 2018 12:17 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Lot VIE-LCA-VIE

za darmo:D

Super sprawa....samolot a321 o rejestracji OE-LCF, niby 15 lat , ale zadbany i czysty. Boarding z autobusu, ale można pooglądać stojące samoloty. CC bardzo ok, ludzi na locie do Larnaki jakaś połowa, zajmuję miejsce z tyłu- obok mnie nikogo. Jako, że lot za free kupione piwko X2.

Na powrocie pełne obłożenie, też wszystko ok. Jedyny minus to taki, że nie mogłem się odprawić w apce- komunikat, że niektóre lotniska nie akceptują. O bagaż w ogóle się nie pytają,sprawdzają etc. Żadnych sizerów

Btw. w dobrym miejscu w Wiedniu się reklamują;)

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 03 Paź 2018 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Tez widzialam te reklame w Wiedniu i ja akurat uwazam, ze katedra nie powinna umieszczac takich reklam, spodziewalabym sie czegos zwiazanego z historia czy sztuka, a nie linii lotniczych. Ale jak widac pieniadze licza sie bardziej.

Ja zakonczylam na razie swoja przygode z Wiednien i Levelem. Mialam ich pochwalic, ze wreszcie zaczeli latac punktualnie na trasie LGW-VIE, ale z powrotem bylo pol godziny opoznienia. Do Wiednia samomolot byl pelen, moze dlatego, ze to byl piatek wieczorem. Z Wiednia w niedziele wieczorem bylo ok, moglam przesiasc sie po zakonczeniu boardingu i mialam caly rzad dla siebie. W Wiedniu widzialam sizer, ale nie widzialam, zeby kogos sprawdzali. Jak nie zaczna wymyslac jakichś glupich ograniczen jak konkurencja, to beda w porzadku, ale pewnie za jakis czas beda chcieli wyciagnac wiecej pieniedzy od klientow.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 03 Paź 2018 15:53 

Rejestracja: 17 Maj 2017
Posty: 640
Loty: 86
Kilometry: 165 130
Zbanowany
Ja nie napisałem, że w dobrym z racji umieszczania reklam na budynkach bo też takich nie lubię, ale z racji tego, że tam się miliony osób miesięczne przewija.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 03 Paź 2018 16:19 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Muszę przyznać , że pierwsze na co zwróciłem uwagę to ta reklama na katedrze. Także cel komercyjny został osiągnięty. W obie strony do LCY zapełnienie ok. 70-80 % , zadnego opóznienia , miła obsługa i loty za darmo dla pięciu osób. No ale jak znam życie to już sie nie powtórzy....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 06 Paź 2018 20:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3399
Loty: 418
Kilometry: 723 234
platynowy
Chcekmytrip informuje o przelozeniu lotu Fdf-ory w styczniu natomiast nie dostałem nic od Levela. Jakis blad chcecka czy faktycznie beda przekładac polaczenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 09 Paź 2018 22:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Na początku chciałbym podkreślić, iż nie posiadam udziałów w linii Level, nie jestem tam zatrudniony również w rozumieniu kontraktów cywilnych, ani w żaden sposób(poza skorzystaniem z usług) związany, tak jak zresztą moi bliscy.

Tak to będzie laurka, pewnie niektórzy kojarzą historię z moim dwudniowym opóźnieniem lotu DBV-VIE. Lot był dwa razy przekładany ze względu na pogodę, jednak pomiędzy pierwszym (z 24.09 ok. g.16 na 26.09 ok. g. 1:30) a drugim przełożeniem (na 26.09 ok. g. 15) praktycznie całego 25 pogoda się uspokoiła i były realizowane inne loty.
Po pierwsze na miejscu mieliśmy odpowiednią opiekę hotele wraz ze śniadaniami i kolacjami oraz transfery lotnisko/hotel.
Poniosłem koszty jakiś drobiazgów (65 EUR na głowę), kawa obiad itp. oraz koszty przejazdu z Wiednia do Warszawy (wiem, że koszty po wylądowaniu w miejscu docelowym nie mieszczą się w ramach opieki, ale myślę sobie może dobra wola linii) i zwróciłem się o ich zwrot, a przy okazji o standardowe odszkodowanie - wyszedłem z założenia, że przełożenie na na okres złych warunków pogodowych było w jakimś stopniu zależne od linii szczególnie, że wcześniej było spore "okno pogodowe".
Własnie dziś wpłynął na mój rachunek przelew na 250 EUR, a od mojego lotu raptem minęły 2 tygodnie.

Praktycznie, aż mnie trochę zatkało ;) szczególnie w kontekście historii opisywanych w wątkach związanych z prawami pasażera.

No cóż szacunek dla Level, chciałbym w tym miejscu odwiesić te wszystkie psy, które w myślach na nich powiesiłem, bo te opóźnienie dosyć zdezorganizowało moje plany, ale po pierwsze rzeczywiście to pogoda była przyczyną, po drugie opieka taka jak powinna być bez zbędnego kombinowania, a po trzecie pozytywnie rozpatrzone roszczenie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#152 PostWysłany: 09 Paź 2018 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1180
Loty: 394
Kilometry: 1 280 032
srebrny
Pytanie, jak dodać bagaż i wybrać miejsce w Level - już do istniejącej rezerwacji? Przez www i infolinię nie daję rady :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 10 Paź 2018 00:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Hmm, rozważałem dodanie bagażu do któregoś biletu z tych za 0,01EURO. Odesłało mnie oczywiście do systemu Vuelinga i tam normalnie mogłem dodać bagaż i wybrać miejsce. Co prawda nie finalizowałem, ale nic nie wskazywało, żeby coś mogło się wykrzaczyć.
W czym konkretnie jest problem?
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#154 PostWysłany: 19 Paź 2018 20:27 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
ledakar napisał(a):
Pytanie, jak dodać bagaż i wybrać miejsce w Level - już do istniejącej rezerwacji? Przez www i infolinię nie daję rady :/

Hej i ja dołączam się do pytania jak dodać bagaż ? Znalazlem Dzisiaj SFO-BCN w terminie który mnie interesuje za 128 Euro ów bez bagażu. Jakaś opcja premium z posiłkami i bagażem kosztuje aż 350 euro więcej. Kiedyś na trasie BCN-PUj zadzwoniłem na infolinie i dało się dodać bagaż za 40 Euro. Czy to nadal działa ? @ledakar dzwoniłeś na infolinie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 20 Paź 2018 17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
LEVEL zmienił mi godziny lotu, info jest takie:
If the flight we offer does not suit you, you can switch to another flight leaving in the next 15 days, or request a refund by accessing your booking below.

Ale jak przechodzę do "Manage your booking" to mam opcje raptem kilku dni do przodu i do tyłu. Miał ktoś taką sytuację? Jak to ogarnąć bez kontaktu? A drugie pytanie - może ktoś przerabiał kontakt telefoniczny w temacie przebookowania takiego lotu - są elastyczni i można się targować na dalsze terminy albo zmianę kierunków?
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 20 Paź 2018 22:29 

Cytuj:
If you wish to change the outbound flight to a later date than the current return flight, please contact the Customer Services Centre.


Cytuj:
If you booked through LEVEL, please visit their website to check the changes in your booking or contact us.


Wszystko zalezy od tego na kogo trafisz. Zazwyczaj, o ile dobrze uzasadnisz i nie prosisz o fige z makiem, to sa sklonni przystac. Ale co do dat to nie bedziesz miec problemu najmniejszego.
>15 dni doplacasz zazwyczaj 5€ za bezposredni badz np. 17€ za lot z przesiadka i caly dostepny kalendarz stoi otworem. Choc podkreslam ze mowa o zmianie na pozniej i dokonanej z rozsadnym wyprzedzeniem.
Góra
 PM off
mzukowski lubi ten post.
mzukowski uważa post za pomocny.
 
      
#157 PostWysłany: 20 Paź 2018 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Mimo wszystko mają chyba po prostu błąd na stronie bo widzę tylko opcję zmiany na 3 dni do przodu, reszta (do przodu) jest niedostępna.
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 20 Paź 2018 22:44 

A kiedy lecisz z powrotem?
Góra
 PM off
mzukowski lubi ten post.
mzukowski uważa post za pomocny.
 
      
#159 PostWysłany: 21 Paź 2018 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
No dobra, nie ogarnąłem tego, że mogę zmienić tylko do daty lotu powrotnego. Myślałem, że w drugim kroku będę mógł przebookować też powrót skoro loty są na jednej rezerwacji, ale widocznie tak to nie działa:)
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 21 Paź 2018 13:09 

Najpierw zmieniasz lot tam. System wysyla CI nowe potwierdzenie rezerwacji. Koniec.

Potem przechodzisz na nowo do panelu twojej rezerwacji i system ci wyswietla ze zostaly zmienione godziny lotu powrotnego, nowe godziny i opcje do wyboru. Wybierasz zmien lot i wybierasz kiedy chcesz leciec.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 287 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group