Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 226 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Sty 2018 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
cccc napisał(a):
becek napisał(a):
- zostałemm przy czekanie wytypowany na ewentualnego terrorystę, w gate zostalem szybko zlokalizowany i poproszony do szczegółowej kontroli przez dwie osoby w rękawiczkach - słabe to było , czułem sie jak kołek ale po chwili poproszono jeszcze z 5 osób, wszyscy biali( przecież najczęściej terroryści to biali?) w tym dwoje emerytów ?


@becek, czy moge zapytac, gdzie Ciebie tak filcowali?
Dla mnie to jest egzotyczne, szczegolnie kontrola tych emerytow. ;)
W 2017 lecialem 4 x do NY i nie spotkalem sie z takim przypadkiem, ani nie zauwazylem, aby brali innych na takie kontrole.
Szczerze mowiac to ani razu nie mialem interview przy gate, czasami sa bramki, gdzie chca sprawdzic paszport i stempluja karte pokladowa.
Pozdr.


W Bogocie przed lotem United do EWR naszych przyjaciół wytypowali do ponownej kontroli bagażu podręcznego w rękawie przed wejściem na pokład. Byliśmy ostatnimi do boardingu, cały samolot czekał tylko na nich, ale byli na liście do kontroli i koniec.
My się ucieszyliśmy, że to nie nas skontrolowano aliści radość była przedwczesna. Nasze bagaże główne poddano kontroli TSA w EWR, dzięki czemu nie doleciały z nami do TXL. Odebraliśmy plecaki dzień później w WAW z zapakowaną do środka kartką, że była kontrola TSA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 08 Sty 2018 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 123
Loty: 90
Kilometry: 278 235
Wiecie może co oznacza w statusie rezerwacji na stronie United hasło "Meal:None"? Czy to możliwe, że nie będzie zapewnionego wyżywienia w trakcie lotu? To trasa z Berlina do Nowego Jorku w klasie ekonomicznej w kooperacji z Lufthansą. W ekonomicznej widzę, że na tych trasach zawsze są posiłki. Czy to jedynie informacja o jakiś niewybranych posiłkach specjalnych...?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 08 Sty 2018 12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
Jedzenie na pewno będzie. Aczkolwiek powinno być napisane w zależności od pory dnia breakfast, lunch albo dinner.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 08 Sty 2018 12:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 123
Loty: 90
Kilometry: 278 235
No właśnie,dlatego brak wpisanego jakiegokolwiek posiłku wzbudził moje wątpliwości... Ale rozumiem,że powinno coś jednak być :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 24 Sty 2018 01:12 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
UA na lond houlach serwuje 1 czy 2 meals?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 24 Sty 2018 01:56 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
Generalnie każda linia serwuje zwykle dwa, przy czym drugi serwis może być skromniejszy zwłaszcza na trasach transatlantyckich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 29 Sty 2018 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2017
Posty: 105
Loty: 179
Kilometry: 397 505
Lecieliśmy we wrześniu na trasie WAW-LHR-EWR-SFO-LHR-WAW i na lotach transatlantyckich były po 2 posiłki, nawet na dość krótkim LHR-EWR.
Ogólnie linie na plus - skusiła mnie cena (1800zł za multi city), ale okazało się, że jedzenie bardzo smaczne (szczególnie na trasie z Londynu), przyzwoite wino i bardzo dobre piwa (poza Heinekenem też lokalne amerykańskie IPA, APA itp.) - bez ograniczeń. Do tego małe obłożenie na wszystkich trasach i przyloty przed czasem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 29 Sty 2018 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 852
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
@malgo1987 chyba krótkim WAW -LHR ;>?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 29 Sty 2018 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2017
Posty: 105
Loty: 179
Kilometry: 397 505
WAW-LHR był LO, tam w zestawie tylko Prince Polo ;)

LHR-EWR był dość krótki, przylecieliśmy chyba godzinę przed czasem, więc między obiadem a drugim posiłkiem były chyba ze 2 godziny przerwy
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 26 Lut 2018 23:19 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
Czy ktoś leciał lotem TXL-EWR i może mi potwierdzić jak dokładnie wygląda kwestia posiłków na tej trasie? W rezerwacji mam wpisane tylko lunch. LH w drodze powrotnej oferuje mi 2 pełne posiłki plus przekąskę. Czy lecąc United Airlines muszę się przygotować na to, że pod względem jedzenia będzie skromniej i będzie to faktycznie tylko jeden pełen posiłek? Wylot 9:40 AM z TXL, przylot 12:30 PM do EWR - podaję godziny, bo może ma to wpływ na posiłki, nie wiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 23 Mar 2018 17:00 

Rejestracja: 22 Cze 2016
Posty: 19
Cześć, podepnę się pod temat.

Chcę zamówić bilet w United, jednak w formularzu płatności nie mogę wybrać adresu rozliczeniowego na Polskę. Przez co walidator formularza nie przepuszcza danych podanych w polach z adresem. Z tego co widzę, to United nie ma wersji dla Polski, więc jak ten problem obejść?

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 23 Mar 2018 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
@b4rtaz kupić u pośrednika lub podać w adresie inny kraj. Ja wybrałem opcje pierwszą.
Góra
 Profil Relacje PM off
b4rtaz uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 23 Mar 2018 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
b4rtaz napisał(a):
Chcę zamówić bilet w United, jednak w formularzu płatności nie mogę wybrać adresu rozliczeniowego na Polskę. Przez co walidator formularza nie przepuszcza danych podanych w polach z adresem. Z tego co widzę, to United nie ma wersji dla Polski, więc jak ten problem obejść?


Ja kupowałem przez Expedie, cena taka sama jak na stronie United.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
b4rtaz uważa post za pomocny.
 
      
#34 PostWysłany: 23 Mar 2018 18:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 185
Loty: 107
Kilometry: 270 851
niebieski
@b4rtaz
Ja (kupując bilet-nagrodę) miałam ten sam problem, wybrałam kraj Niemcy, w adresie ulicy chyba w razie czego dopisałam Poland, jedynym problemem było to że dopłatę do biletu wymusili na mnie przez to w euro - problemów z samym lotem oczywiście nie było.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 23 Mar 2018 19:49 

Rejestracja: 22 Cze 2016
Posty: 19
@smieci, @Hose, @Ladyage: dzięki za szybką odpowiedź!

Kupiłem więc przez Expedie, poszło bez problemów! :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 28 Kwi 2018 23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Hey ma ktoś może e-mail do kontaktu z UA przysłali mi informację o zmianie rezerwacji bez wskazywania o co konkretnie chodzi tylko żeby dzwonić na infolinię W USA. Na stronie widzę zmianę jednego lotu o 5 minut ale wolałbym się upewnić a zadzwonić nie mam jak bo jestem w trasie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 28 Kwi 2018 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@chester0

Contact Customer Care:

https://www.united.com/web/en-US/conten ... fault.aspx
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
chester0 lubi ten post.
chester0 uważa post za pomocny.
 
      
#38 PostWysłany: 29 Kwi 2018 01:59 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@chester0 W US każda zmiana nawet o minutę wymaga notyfikacji pasażera o tym fakcie - bez nerwów - co do infolinii - jeżeli nie mieszkasz w US to zamiast wydawać krocie na telefon sugeruję skorzystać z ich formularza on-line i poprosić o oddzwonienie - działa w UE bez zarzutu ;-)
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off
chester0 lubi ten post.
chester0 uważa post za pomocny.
 
      
#39 PostWysłany: 07 Maj 2018 20:19 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
"Dobre zmiany" dosięgły UA - w ramach ulepszeń koniec z sokiem pomidorowym na pokładzie.
https://www.united.com/web/en-US/conten ... fault.aspx
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 05 Cze 2018 20:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
Na stronie UA pojawiła się nowa taryfa na lotach z niektórych miast w UE do USA - bez bagażu rejestrowanego. Wcześniej tego nie było.
Sprawdzałem MXP/TXL/AMS/OSL - różnica w taryfach przy lotach np. do LAX wynosi niecałe $100 (!!) chociaż czasami jest większa, nie zagłębiałem się od czego to zależy.

Pod tym względem dołączyli więc do grupy LH i Air Canada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 226 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group