Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Sie 2018 13:39 

Rejestracja: 15 Sie 2018
Posty: 3
Witam. Mam takie pytanie. 16 sierpnia mam lot z gdańska o godzinie 0915 do monachium (przewoźnik lufthansa), a następnie o godzinie 1255 loz z monachium do palermo (przewoźnik eurowings). Moje pytanie brzmi czy będę musiał na lotnisku w monachium nadać jeszcze raz bagaż do palermo? Pierwszy raz lecę samolotem. Może mi ktoś napisać jak to by wyglądało?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#2 PostWysłany: 15 Sie 2018 13:46 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
Zależy czy masz połączenia na jednym bilecie. Jeśli tak, niczym się nie martwisz, obsługa lotniska przepakuje Twój bagaż.
Góra
 Profil Relacje PM off
Krystian Wójcicki lubi ten post.
Krystian Wójcicki uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Sie 2018 13:53 

Rejestracja: 15 Sie 2018
Posty: 3
Mam coś takiego

Załączniki:
ghgf.png
ghgf.png [ 87.33 KiB | Obejrzany 2618 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Sie 2018 14:11 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3239
srebrny
Bagaż nadajesz od razu do Palermo
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Krystian Wójcicki lubi ten post.
Krystian Wójcicki uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 15 Sie 2018 14:24 

Rejestracja: 15 Sie 2018
Posty: 3
Dziękuje za szybką odpowiedź :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Sie 2018 15:30 

Rejestracja: 28 Lip 2017
Posty: 330
Możesz spokojnie zwiedzać wolnocłowkę ;)
Dla pewności, możesz nadając bagaż potwierdzić, że osoba odbierająca właśnie tam go nada (oczywistość, ale zawsze dla spokojności można na naklejkę zerknąć ;) ). Czas na przesiadkę dobry, więc teoretycznie wszystko powinno pójść gładko.
Góra
 Profil Relacje PM off
Krystian Wójcicki lubi ten post.
Krystian Wójcicki uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 15 Sie 2018 15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
DaDa napisał(a):
więc teoretycznie wszystko powinno pójść gładko.

Jeśli coś może pójść źle, to pójdzie.
Nie uda się nawet wtedy, gdy właściwie nie powinno się nie udać.
Jeśli wiesz, że coś może pójść źle i podejmiesz stosowne środki zapobiegawcze, to źle pójdzie coś innego.
Prawa Murphy'ego
Miłego lotu :lol:
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group